CO CI ARCHITEKCI?


Szukasz architekta wnętrz, nie wiedząc czego możesz oczekiwać? Co on robi, ile bierze i ile mu to zajmuje? Uwierz mi, to pytanie zadawał sobie każdy, nawet architekci wnętrz! Ten e-book powstał po to, aby wyjaśnić Ci wszystkie podstawowe aspekty projektowania wnętrz!

Nie czekaj! Pobierz ten darmowy e-book i dowiedz się jak znaleźć idealnego architekta i stworzyć z nim projekt swoich marzeń!

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA DO ARCHITEKTA WNĘTRZ

W E-BOOKU DOWIESZ SIĘ:

PO CO CI TO?

Po co Ci architekt wnętrz? Na czym polega jego praca i dlaczego warto zainwestować niewielki procent pieniędzy przeznaczonych na remont, w wielkie korzyści!

KIEDY, Z KIM, ILE I ZA ILE?

Kiedy rozpocząć współpracę? Jak znaleźć i wybrać idealnego architekta wnętrz? Ile kosztuje wykończenie domu i za ile zaprojektuje to profesjonalista?

JAKI, CO, JAK?

Jaki projekt wybrać i czym poszczególne propozycje się od siebie różnią? Co powinien projekt zawierać oraz jak powinien przebiegać cały proces projektowy?


Andżelika Halińska

Architekt wnętrz z powołania. Od lat ludzie zadają mi te same pytania, dotyczące mojego zawodu. W tym e-booku postanowiłam zawrzeć wszystkie najważniejsze aspekty, które każdy powinien wiedzieć przed zakupem mieszkania i rozpoczęciem współpracy z architektem wnętrz. 

Moją pasją jest projektowanie, moim powołaniem jest poprawianie jakości życia, poprzez aranżowanie domów i mieszkań idealnych dla moich klientów.

POBIERZ E-BOOK

I poznaj podstawy pracy z architektem wnętrz!

.