YURT DIŞINDA İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERE ONLINE ÖZEL DERSLER.

Online eğitim tartışılmaz verimliliği ile eğitimci ve öğrenciye nerede olursa olsun çalışma olanağı sunuyor.Bizlerde VİPOKUL olarak yurt dışında eğitim alan ama dil sınavlarında sıkıntı yaşayan öğrencilere destek olmak amaçlı VİPOKUL ayrıcalığı ile canlı online özel dersler ile destek vermekteyiz.

VİPOKUL Özel ders eğitim platformunda çalıştığımız öğrencilerden aldığımız bilgilere göre,özellikle yurt dışında İngilizce dil eğitimi alan katılımcıların  genelde ortak sorunu öğretmenleri net anlayamadıkları , konu ve sistem anlatımlarında sorun yaşadıkları ve bu sorunların sınavlara olumsuz yansıdığı yönünde.Özellikle Üniversitelerde  İnglizce hazırlık sınıflarında okuyan,İngilizce dil eğitimi alan,sınavlara hazırlanan öğrencilere sınırsız düzeyde destek verilmektedir.

VİPOKUL özel ders platformunda katılımcıların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre onlara özel çalışma programları hazırlanır ve uygulanır.

VİPOKUL çalışma alanları 

  • ÖZEL ÇALIŞMA ALANLARI
  • GENEL ÇALIŞMA ALANLARI

ÖZEL ÇALIŞMA ALANLARI:

Bu alan sadece katılımcıya yada grup olarak gruba ait alanlardır.Bu alan da katılımcının tüm çalışma programı yer alır ve katılımcı bu alanda sınavlara girer ve çalışmaları değerlendirilir.Ayrıca her türlü yazım çalışmalarını bu alanda yapar ve eğitimcisi tarafından edit edilir.DERS KATILIM SAATİNDE Katılımcı bu alanından canlı online derslerine katılır ve her tür çalışma aktivitesini gerçekleştirir.Çalışılan dersler KAYIT ALTINDADIR.Katılımcı katıldığı dersi daha sonra sınırsızca izleyebilir.

GENEL KULLANIM ALANLARI:

Genel kullanım alanları katılımcıların araştırma yapabilecekleri alanlardır.Bu alanlarda katılımcılar araştırma yapabilir,genel grammar çalışmalarını inceleyebilir.

ÖN KAYIT  FORMUNU DOLDURUN SİZE DÖNELİM.

MailerLite