Uzdravte čtyřlístek nejdůležitějších vztahů vašeho života

Transformujte váš vztah s matkou, otcem, partnerem a sama se sebou k lehkosti, harmonii a nadhledu

Znáte a prožíváte některé z těchto situací?

V rozhodnutích mě stále ovlivňuje náhled mých rodičů na svět.

Mám pocit, že jsem zacyklená, nemůžu se pohnout z místa.

Potkávám stále stejné typy mužů.

Nedokáži si před partnerem obhájit své potřeby.

Snažím se všem vyhovět, být “hodná holka”.

Sama sobě jsem největším kritikem.

Mám strach opustit zaběhnuté koleje a vydat se novou cestou ke změně.


Nejspíš máte v sobě nevyřešené některé ze vztahů – s matkou, s otcem, s partnerem nebo sama se sebou. To vše se ale dá změnit pomocí vizualizací a technik kraniosakrální terapie.


Zbavte se starých vzorců

Připojte se do 4 týdenního transformačního programu, který vám pomůže zbavit se starých vzorců a vztahy pročistit. Navíc získáte techniky a vizualizace, které vás podpoří, kdykoliv budete potřebovat, nejen v rámci kurzu, ale i poté. Techniky jsou založené na kranio principech, díky kterým se uvolní bloky uložené na fyzické, psychické, emoční i energetické úrovni.


Nechte odejít, co vám neslouží, 

a vykročte na cestu k spokojenému, zářícímu a autentickému životu.


Reference

"Moji indičtí učitelé říkají, že Život = vztahy. Program od Evy má tedy ohromný smysl. Zvlášť, když vztahy, jaké máme s rodičemi, náš život i nadále ovlivňují, uvědomujeme-li si to nebo ne. Pokud máme problémy s penězi, může být příčinou náš vztah s tátou. Pokud se nám do cesty kladou neustále překážky, je třeba se detailněji podívat na vztah s mámou. Vztah s partnerem, tam je to jasné. Když je to doma na prd, zasahuje to do dalších oblastí života. A vztah, který máme samy se sebou? Ten je prioritní. Kurz od Evy tedy rozhodně doporučuji všemi deseti. Pomůže. Uleví. Očistí. Uzdraví. Vyrovná. Postaví do vlastní Síly.
Neváhejte už ani minutu a investujte do svého rozvoje s Čtyřlístkem. Změna zaručena :)"

Jana Eva Czerneková

Koučka


"Tak tohle byla síla v tom nejlepším slova smyslu. Čtyřlístek šel opravdu do hloubky. Pro mě nejzásadnější bylo pročištění vztahu sama se sebou a s ženami ve své rodové linii. Cítím se uvolněná, čistá, svobodná, sebevědomá a opečovaná. Celý program byl skvělý a k technikám, co jsem se naučila, se budu ráda a často vracet."

Linda Blechová

Administrativní pracovnice


"Evin kurz Čtyřlístek nejdůležitějších vztahů je naozaj transformačný.
Eva vás postupne vedie odhalovaním a liečením najdôležitejších vzťahov v živote prostredníctvom textov a sprievodných vizualizácií.
Ak cítite, že ste pripravená posunúť sa ďalej, pustiť, čo vás brzdí a zahojiť rany, dostanete k tomu metódy a techniky, presiaknuté Eviným darom liečivej lásky. Určite odporúčam."

Ludmila Hoosová

Byznys mentorka


"Ráda bych se podělila o svou zkušenost s on-line programem u paní Evy. Jakmile jsem uviděla na FB její nabídku na Čtyřlístek, okamžitě to se mnou zarezonovalo. Jsem ráda, že jsem svůj vnitřní hlas poslechla.

Koncepce Čtyřlístku mi sedla a hlas paní Evičky jemně a citlivě provází celým transformačním programem.

Krásná žena s úžasným hlasem na kterém jsem si vypěstovala závislost.  “Čtyřlístek vztahů” mohu vřele doporučit, zázraky se dějí :)"

Kristýna Rabušicová


O potížích nestačí jen mluvit, je potřeba je uvolnit z těla

Možná jste už své potíže mnohokrát řešila s kamarádkami nebo s psychoterapeutkou a nic moc se nezměnilo. Někdy totiž o potížích, vzorcích a blocích nestačí jen mluvit, ale je potřeba je uvolnit z těla. 

Naše úžasné a moudré tělo všechny negativní pocity, traumata nebo silné zážitky, které jsme v životě prožily, uloží na fyzické a energetické úrovni, zapouzdří je a obalí spoustou energie, aby nám dále neubližovaly. Přesto však z těchto zapouzdřenin emoce, či vzorce chování probublávají neustále na povrch a ovlivňují náš život na mnoha, i zdánlivě nesouvisejících úrovních.

Při vizualizacích v čtyřlístkovém transformačním programu vás provedu hlubinami vašich vztahů a použitím základních principů kraniosakrální terapie, díky kterým uvolníte emoční, psychické i fyzické bloky z těla a tedy i z vašeho života, vztahů, podnikání nebo zaměstnání.


Samostatná práce i sdílení v FB skupině

Čtyřlístek je 4týdenní transformační program určený pro ženy, které se chtějí zbavit brýlí a filtrů svých rodičů, zharmonizovat nebo pročistit vztah se svými blízkými a uvolnit svůj potenciál a sebelásku, aby mohly konečně žít dospělý, zářivý a autentický život.

Každý týden programu budeme věnovat jednomu vztahu. 

V pondělí, středu a pátek dostanete do e-mailu vizualizaci, pracovní listy k danému tématu nebo zápisníček (dokument) pro zaznamenání průběhu vaší transformace. 

Zbývající dny týdne jsou určeny pro integraci proběhnuvších procesů, otázky k tématům a sdílení v Facebookové skupině.


Obsah programu

Pracovní listy

Pracovní listy ke každému tématu s popisem daného vztahu a otázkami, díky nimž rozklíčujete, jak to máte s daným vztahem konkrétně vy sama.

Vizualizace

Dvě audio vizualizace ke každému tématu, k transformaci a pročištění vztahu s matkou, s otcem, s partnerem a sama se sebou.

Zápisníčky

Zápisníček ke každému tématu  pro zaznamenání průběhu vaší transformace, k němuž se můžete kdykoliv vracet a ověřovat si posun.


+ 1 úvodní vizualizace pro rychlé zklidnění kdykoliv a kdekoliv v každodenním životě

+ 1 závěrečná vizualizace pro zesílení napojení na vnější zdroje a doplnění energie


Váš svět se změní...

Po absolvování 4týdenního programu: 

Budete ke vztahům s rodiči a partnerem přistupovat bez zatížení minulými křivdami a oni vám je přestanou zrcadlit.

Změníte váš pohled na ně a oni se změní také.

Možná si budete blíž, možná se konečně odhodláte odejít.

Poznáte, jak sama sebe podvědomě vnímáte, začnete se sama k sobě chovat s úctou a láskou, jakou si zasloužíte.

Zbavíte se starých vzorců myšlení, nahlížení a jednání a vytvoříte si prostor pro to nahradit je novými.

Můžete se zbavit např. strachu být vidět a mluvit, přílišné obavy z kritiky, obavy ze selhání, obavy pracovat i jen sama pro sebe, strachu z bohatství nebo chudoby…

Budete umět techniky, které můžete používat v dalších situacích a vztazích ve vašem životě k pročištění vzniklých bloků a k získání nadhledu.


Chce to odvahu ponořit se do fyzických, emočních a psychických bloků,

protože to může způsobit i nepříjemné prožitky. Ty jsou ale nakonec nahrazeny úžasným pocitem uvolnění, světelnosti, svobody a prouděním uvolněné energie, která držela zapouzdřené části a která může být vámi konečně vědomě využitelná.Uzdravte čtyřlístek nejdůležitějších vztahů vašeho života

v termínu 31.5. - 27.6.2021

Snížená cena programu při objednání do 21.5. (22h)

1 990 Kč

(cena programu od 22.5. = 2 490 Kč).