Kolejny obóz już 30 kwietnia - 6 maja 2018.

Jesteśmy w trakcie przygotowywań do kolejnego obozu. Tym razem obóz odbędzie się w Polsce. Zapisz się na listę, aby otrzymać wkrótce szczegółowe informacje. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z I edycji tygodniowej metamorfozy w Chorwacji.

RELACJA Z I EDYCJI TYGODNIOWEJ METAMORFOZY
W CHORWACJI 2017

Treningi na plaży

Przez cały obóz trenowaliśmy na maksymalnych obrotach. Ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała wykorzystywaliśmy przede wszystkim w przepięknych okolicznościach przyrody trenując głównie na podestach wdzierających się z lądu w morze. W takiej scenerii nawet krople potu spływające do oczu podczas Tabaty nie były powodem, do zaprzestania wysiłku. Spokojnie możemy przyznać, że bryza morska zapewniała odpowiednią termoregulację podczas intensywnych treningów w słoneczne dni. Nic dziwnego, że po skończonym treningu na plaży, wszyscy w mgnieniu oka wskakiwali do wody.

Aż trudno wyrazić słowami i zdjęciami jak cudownie ćwiczy się w takiej scenerii, dlatego… po prostu zobaczcie to sami !

Treningi na korcie

W trakcie obozu wykorzystywaliśmy pełną paletę środków i metod treningowych, dzięki czemu każdy poszerzył swoją wiedzę na temat treningu. Zajęcia z użyciem gum, TRX oraz kettlebell prowadzone w różnych formach odbywały się na korcie tenisowym, znajdującym się w kompleksie naszego hotelu.

Treningi na sali

Treningi celowane na konkretne grupy mięśniowe, głównie: brzuch, grzbiet, pośladki do których wykorzystywaliśmy ciężarki, mini bandy i ekspandery odbywały się na sali. Przy tak dużej liczbie jednostek treningowych stałym elementem każdego dnia były sesje stretchingu połączone z rolowaniem, dzięki którym zmniejszaliśmy bolesność mięśniową.

Opinie o obozie w Chorwacji

Ewa Ibek

1. Najlepiej aktywnie spędzone wakacje
2. Super - różnorodność treningów np. że rano była tabata a wieczorem robiliśmy pupe
3. Wasz duet idealny! Ty ogarniałaś extra ćwiczenia na wszystkie partie ciała a Bartek zapewniał opiekę plus poprawiał nas w ćwiczeniach
4. Spędzenie czasu z nowymi osobami
5. Miejsca w których ćwiczyliśmy! Ze nie tylko sala/siłownia ale plener kort skały!
6. Motywowanie się nawzajem
7. Zero wyrzutów sumienia bo zawsze wakacje to czas kiedy “odpuszczamy”. A po tym obozie czulam sie rewelacyjnie!
8. Urozmaicenie treningów i w parach i kettle, taśmy, rolki, trxy
9. Ogólnie dla mnie 10/10!!!

Agata Jurek

Agata i Bartek stworzyli na obozie świetną atmosferę. Sa profesjonalni, zawsze uśmiechnięci i widac, że sport i praca z ludzmi to ich pasja! Czekam na kolejną edycję. To byl pozytywny i motywujacy wycisk!

Anna Wojtkowska

Super obóz! Dużo treningów, każdy inny, zero nudy! Bieżące wskazówki i szkolenia dietetyka (dzięki Agata!), opieka i porady fizjoterapeuty (dzięki Bartek!). A do tego miła atmosfera, świetne dziewczyny oraz boscy i zaangażowani trenerzy. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!

Agnieszka Paluszyńska

Po raz pierwszy od kilku lat przeżyłam emocje podobne do tych, jakie towarzyszyły mi na obozach jeździeckich jako nastolatce. Krew, pot i łzy, pasja która łączy ludzi i daje radość mimo zmęczenia. Agata i Bartek dostarczyli mi przeżyć które będą zastrzykiem energii i uśmiechu na długie zimowe miesiące. Bez chwili wahania zapiszę się na kolejną edycję ich wyjazdów sportowych.

Justyna Jurek

Ogromna dawka pozytywnej energii i motywacji! Obóz trwał tylko tydzień ale to wystarczyło, żeby zupełnie zapomnieć o codziennych problemach.
Wyjazd zdecydowanie dla każdego, Agata z Bartkiem gwarantują na prawdę profesjonalną opiekę trenerską. W takiej atmosferze nawet dwa treningi dziennie nie były męczące.

 

Kim jesteśmy?

Agata Dąbrowska

Trenerka personalna

Dietetyczka

Cześć! Na co dzień pracuję jako trenerka personalna i dietetyczka. Współpracuję z portalem Poradnik Zdrowie, dla którego piszę specjalistyczne artykuły, których główną tematyką jest odżywianie i trening. Ponad to jestem autorką filmów z treningami zamieszczanych w portalu wformie24.pl. Prowadzę również autorskie zajęcia fitness.

Uwielbiam gotować, dlatego też moje diety komponuję w kuchni a nie tylko w tabelkach Excela. Podczas kulinarnych eksperymentów szukam zdrowych zamienników klasycznych potraw, które nie należą do szczególnie zdrowych.

Moje motto : „Aby osiągnąć sukces, pierwsze co musisz zrobić, to zakochać się w ciężkiej pracy”.

Bartosz Paluch

Trener przygotowania motorycznego
Trener personalny
Fizjoterapeuta

Cześć, nazywam się Bartosz Paluch. Studiowałem na warszawskiej Akademii  Wychowania Fizycznego. Realizowane przeze mnie na studiach specjalizacje to medycyna sportowa i gimnastyka korekcyjna. Wiedzę i doświadczenie z zakresu treningu i fizjoterapii zdobywałem pracując z zawodnikami polskich i zagranicznych klubów sportowych. Spełniam swoje pasje pracując jako trener personalny, trener przygotowania motorycznego i fizjoterapeuta.

Moje motto : „Wychodzę z założenia, że niemożliwe nie istnieje i tą filozofię przekazuję moim podopiecznym.”.