Bądź na bieżąco!

W każdy wtorek prześlemy na Twoją skrzynkę poczty elektronicznej przegląd aktualności dotyczących bezpieczeństwa miast, samorządów i instytucji publicznych.

#bezpieczeństwo i porządek publiczny #bezpieczeństwo ruchu drogowego #bezpieczeństwo imprez masowych #bezpieczeństwo zgromadzeń #monitoring wizyjny #smart city #bezpieczeństwo obiektów i obszarów #antyterroryzm #zarządzanie kryzysowe #obrona cywilna #sprawy obronne #bezpieczeństwo informacji #ochrona danych osobowych

W naszym biuletynie znajdziesz tylko sprawdzone i wartościowe informacje.

Aktualności

Informacje o zagrożeniach, bieżących wydarzeniach oraz zmianach w prawie.

Raporty

Raporty, statystyki, sprawozdania, wyniki kontroli oraz badań naukowych.

Publikacje

Polecane wywiady, artykuły, książki, audycje i nagrania wideo.

Wydarzenia

Zapowiedzi szkoleń, kursów, seminariów, spotkań, targów i konferencji.

Alerty

W sytuacjach nadzwyczajnych będziemy wysyłać dodatkowe wiadomości.

Usługi

Pozwól, że czasem zamieścimy informację o naszych działaniach. 

Wspieraj nas bezpłatnie!

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Jak to możliwe?

1. Dodajcie do przeglądarki internetowej rozszerzenie FaniMani i/lub zainstalujcie na telefonie aplikację mobilną FaniMani.

2. Robiąc zakupy w internecie włączcie rozszerzenie FaniMani i przejdźcie do sklepu, w którym chcecie zrobić zakupy. W programie uczestniczy ponad 1700 sklepów!

3. Za swoje zakupy zapłacicie tyle, co zawsze, a jednocześnie średnio 2,5% wartości zakupów trafi do nas od właściciela sklepu.

Zarejestruj się w FaniMani poprzez ten link.

Wcześniejsze wydania

Poznaj nas!

Obserwatorium Bezpieczeństwa to pierwsza w Polsce organizacja typu „think tank” zajmująca się sprawami bezpieczeństwa miast, samorządu terytorialnego oraz instytucji publicznych.

Jesteśmy wspierani przez firmę Instin.pl świadczącą usługi doradcze, audytowe i szkoleniowe.


.