Zapisy do wiosennej edycji 2022 zostały zamknięte. 

Poniżej możesz zapoznać się z zawartością kursu i ZAPISAĆ się na listę zainteresowanych kolejną edycją.


Kolejna edycja startuje na jesieni 2022. Zapisz sie na listę osób zainteresowanych, aby otrzymać powiadomienie o starcie nowej edycji. Zapis nie zobowiązuje do zakupu. Dzięki zapisowi na listę zainteresowanych otrzymasz najlepszą cenę i powiadomienie, aby nie przegapić startu. 


KURS ODCHUDZANIE OD KUCHNI

Czy masz już dosyć cudownych diet i sprzecznych porad, które obiecują szybkie efekty?

Restrykcyjne diety dają efekt w postaci szybkiego spadku cyferek na wadze, ale nieuchronnie przychodzi dzień, kiedy kilogramy wracają. Dlaczego? Bo skuteczne odchudzanie nie polega na cięciu kalorii i dzieleniu produktów na zakazane i dozwolone.

Stworzyłam ten kurs po to, aby nauczyć Cię komponowania posiłków, które będą sycące, odżywcze i smaczne, a jednocześnie proste w przygotowaniu. Daję Ci inspiracje kulinarne i konkretne wskazówki jak mądrze się odżywiać.

Łącząc wiedzę z zakresu dietetyki i psychologii
daję Ci praktyczne wskazówki jak zaplanować zmianę nawyków i skąd wziąć motywację.

Ten kurs jest dla kobiet, które:

 • chciałyby wreszcie odzyskać kontrolę nad jedzeniem
 • chcą zmienić nawyki i schudnąć na dobre, bez efektu jojo
 • chcą dowiedzieć się nie tylko CO zmienić, ale też JAK
 • nie mają czasu na gotowanie lub nie lubią gotować
 • chcą jeść po to, aby żyć – mieć wolny umysł i czas na swoje pasje

W czasie kursu dowiesz się:

 • jak komponować posiłki w stylu OPSS (Odżywcze, Proste, Smaczne, Sycące)?
 • jak uzyskać deficyt kaloryczny i chudnąć bez głodu?
 • jakie są najlepsze źródła białek, tłuszczy i węglowodanów?
 • czy istnieje idealny rozkład makroskładników?
 • ile jeść posiłków?
 • jak czytać etykiety?
 • czy można korzystać z gotowców, półproduktów i mrożonek?
 • jak planować i robić zakupy?
 • jak znaleźć motywację oraz silną wolę?
 • jak skutecznie wpleść nawyki zdrowego stylu życia w obecny harmonogram dnia?
 • jak radzić sobie z zachciankami i jedzeniem emocjonalnym?

  Z czego składa się kurs?

  Dla kogo jest ten kurs?

  Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

  • Jesteś gotowa podjąć wyzwanie i zmienić styl życia
  • Chcesz dowiedzieć się JAK wprowadzić na stałe zdrowe nawyki
  • Potrzebujesz wiedzy i wsparcia, aby schudnąć skutecznie i utrzymać wagę
  • Chcesz nauczyć się intuicyjnie komponować odżywcze i sycące posiłki
  • Chcesz poznać triki, które ułatwią Twoje gotowanie
  • Chcesz radzić sobie z zachciankami i jeść bez wyrzutów sumienia swoje ulubione posiłki

  Nie kupuj tego kursu jeśli:

  • Nie znajdziesz czasu na obejrzenie lekcji lub ich odsłuchanie
  • Nie chcesz podejmować żadnego wysiłku
  • Szukasz sposobów na szybkie efekty, niezależnie od kosztów (np. zdrowotnych)

  Jakie tematy będą omówione w poszczególnych modułach?

  Kurs to kompleksowy przewodnik, dzięki któremu zmienisz nawyki żywieniowe!

  Kto prowadzi kurs?

  Cześć, tu Agata Jasińska. Psychodietetyk i Coach Diety.

  Wspieram kobiety w trwałej zmianie nawyków żywieniowych, dzięki czemu mogą schudnąć bez sztywnych diet i głodu. Mam za sobą setki konsultacji indywidualnych, trzy edycje programu grupowego. Zapraszam Cię do drugiej edycji kursu online „Odchudzanie od kuchni”.

  W swojej pracy korzystam z technik jedzenia intuicyjnego (program z powodzeniem stosowany od ponad 30 lat, oparty o badania naukowe), technik dialogu motywującego oraz coachingu.

  Ukończyłam m.in. studia podyplomowe na Uniwersytecie SPWS o kierunku Psychodietetyka. Jestem też certyfikowanym coachem ICF ACC.

  Kurs to wiele więcej, niż tylko lekcje do obejrzenia. To komplet narzędzi, który pozwoli Ci zmienić nawyki żywieniowe i schudnąć!

  Poznaj opinie innych uczestniczek kursu

  Najczęściej zadawane pytania


  Czy mogę liczyć na dodatkowe porady i wskazówki?

  Możesz liczyć na moje wsparcie w zamkniętej grupie na facebooku w okresie trwania kursu, czyli przez 6 tygodni. W tym czasie żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Dodatkowo będę organizowała spotkania live, aby odpowiedzieć na Wasze pytania. Po tym czasie grupa nadal będzie do dyspozycji kursantek.

  Czy kurs sprawi, że schudnę?

  Ten kurs to połączenie wiedzy i praktycznych wskazówek oraz narzędzi, które pozwolą Ci schudnąć zmieniając stopniowo nawyki żywieniowe. W kursie znajdziesz niezbędne minimum wiedzy dietetycznej, wiedzę psychologiczną i konkretne sposoby na skuteczne wdrażanie zmian. Dzięki temu zmienisz nastawienie i zaczniesz po prostu skupiać się na tym, aby jeść zdrowo i smacznie, a przy tym chudnąć.

  Czy w kursie będzie jakaś konkretna dieta?

  Nie, kurs nie zawiera konkretnego jadłospisu. Wskazówki żywieniowe przekazuję na bazie diety śródziemnomorskiej, która jest najlepiej przebadaną dietą. Sposób odżywiania, o którym mówię w kursie jest oparty o niski indeks glikemiczny. Zatem jeśli masz insulinooporność, czy niedoczynność tarczycy to nadal te wskazówki będą dla Ciebie jak najbardziej wystarczające. Jeśli potrzebujesz wykluczyć z diety jakieś konkretne produkty ze względu na chorobę (np. choroby jelit), to nadal możesz kupić kurs i skorzystać z modułu psychodietetycznego, modułu o praktycznych aspektach gotowania, modułów o zdrowym odżywianiu, czy zasadach odchudzania. Potrzebujesz jedynie dopasować swój styl odżywiania do wymagań Twojej jednostki chorobowej. Jeśli masz wątpliwość, możesz do mnie napisać, a podpowiem Ci, czy warto kupić kurs.

  A co, jeśli nie mam teraz zbyt dużo czasu na zajęcie się odchudzaniem?

  Kurs został pomyślany tak, żeby dać Ci wskazówki jak STOPNIOWO wprowadzać zmiany. Nigdy nie będziesz miała wystarczająco dużo czasu, aby zaangażować swoje zasoby w 100% w zdrowe odżywianie. Dlatego nie warto czekać. Jeśli znajdziesz czas, aby obejrzeć lekcje, to warto kupić kurs. To co prawda prawie 10 h nagrań, ale możesz oglądanie rozłożyć na 6 tygodni, możesz też słuchać audio w czasie spacerów, czy dojazdów do pracy. W kursie dowiesz się, że warto stosować metodę małych kroków. No i kurs otrzymujesz na zawsze, więc będziesz mogła wracać do lekcji.

  Jeśli jednak nie masz kompletnie czasu na oglądanie kursu, to nie kupuj teraz. Będę w przyszłym roku organizowała kolejną edycję, więc może wtedy będzie Ci łatwiej dołączyć?

  W Twojej głowie mogą pojawiać się myśli, mające na celu odciągnąć Cię od podjęcia wysiłku. Taką myślą jest właśnie „nie mam czasu”. Pamiętaj jednak, że to tylko mechanizm obronny. Bo dopóki masz wymówkę i nie zaczynasz działać, dopóty nie ma ryzyka porażki. Bezpieczniej jest nie robić nic, szczególnie jeśli masz czas wypełniony po brzegi różnymi działaniami. Tylko, czy te działania są rzeczywiście ważniejsze, niż Ty sama? Twoje zdrowie i dobre samopoczucie?

  Ano właśnie… Nie mówię Ci tego, aby namówić Cię do zakupu za wszelką cenę. Chcę, abyś podjęła świadomą decyzję. Mam nadzieję, że te odpowiedzi poszerzą Twoją perspektywę i spojrzysz inaczej na odchudzanie.

  Jak długo trwają lekcje?

  Lekcje trwają średnio ok 10 minut. Niektóre są krótsze, niektóre dłuższe. Najdłuższa lekcja trwa 30 minut i jest to lekcja o jedzeniu emocjonalnym.

  Jak długo będę miała dostęp do materiałów kursowych?

  Kurs otrzymujesz dożywotnio wraz z jego kolejnymi aktualizacjami. Możesz w każdej chwili wracać do lekcji i powtarzać materiał.

  Z doświadczenia wiem jednak, że nie warto odkładać przerabiania kursu. Dlaczego? Bo największa motywacja jest tuż po zakupie. W module wstępnym znajdziesz wskazówki jak zwiększyć szansę na przerobienie kursu.

  Ile mam czasu na przerobienie kursu?

  Zachęcam Cię do przerobienia kursu w ciągu 6 tygodni (1 tydzień jeden moduł). W tym czasie będę osobiście wspierać kursantki na dedykowanej grupie na Facebooku.

  W jaki sposób otrzymam dostęp do platformy kursowej?

  Po zakupie kursu natychmiast otrzymasz emailem dane, które umożliwią Ci logowanie do platformy kursowej. Wszystkie materiały dostępne masz od razu na platformie dostępnej pod adresem: https://kursy.szczescieodkuchni.pl/

  Jeśli wcześniej odebrałaś dostęp do bezpłatnego kursu o tym „Jak przestać jeść słodycze”, to nie dostaniesz po raz kolejny danych. Logujesz się tymi samymi danymi, którymi logowałaś się do poprzedniego kursu.

  Jak mogę dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku?

  Link do grupy otrzymałaś w emailu powitalnym po zakupie kursu. Możesz też kliknąć tutaj https://www.facebook.com/groups/odchudzanieodkuchni, aby dołączyć do grupy. Zostaniesz poproszona o podanie adres email, z którego zakupiłaś kurs. Po weryfikacji poprawności danych administrator zatwierdzi Twoją prośbę i dołączysz do grupy. To jest grupa przeznaczona WYŁĄCZNIE dla osób, które skorzystały z kursu „Odchudzanie od kuchni”.

  Czy mogę wziąć udział jeśli nie mam konta na Facebooku?

  Tak, jak najbardziej. Wszystkie materiały dostępne są na platformie kursowej i są przystosowane do samodzielnej pracy. Bez konta na Facebooku nie będziesz mogła jedynie skorzystać ze wsparcia grupy. Pytania będziesz mogła zadać również pisząc do mnie email.

  Co jeśli kurs nie spełni moich oczekiwań?

  Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować i napisać do mnie, aby otrzymać całkowity zwrot kosztów.


  Wywiady z klientkami

  Kurs możesz oglądać też na urządzeniach mobilnych

  .