Formularz zapisu na

Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli MBLC-YA

"Kursu Życia opartego na zasadach Uważności dla młodzieży”

Zapraszamy każdego, kto jest nauczycielem uważności w metodzie MBLC, do udziału w
Odosobnieniu dla przyszłych nauczycieli MBLC-YA
“Kursu Życia opartego na zasadach Uważności dla młodzieży”.


Odosobnienie odbędzie się w Wytwórni Ciszy, w dniach 27.07.-1.08.2021r.

Odosobnienie MBLC-YA  jest pogłębionym szkoleniem w formie odosobnienia, które przygotowuje do prowadzenia ośmiotygodniowego "Kursu życia opartego na zasadach Uważności dla młodzieży (MBLC-YA)."

Kurs MBLC-YA zaprojektowany jest dla młodzieży w wieku od 11 do 18 lat. Program składa się z 10 sesji trwających od 40 min do 1 godziny, odbywających się raz w tygodniu. Kurs stworzony jest na podstawie materiałów z Kursu życia w oparciu o zasady Mindfulness (MBLC) dla dorosłych, z pewnymi zmianami w materiale, dotyczącymi na przykład dodania modułu o specyfice rozwoju umysłu nastolatków.

Więcej o 8-tygodniowym kursie MBLC-YA znajdziesz TUTAJ.

Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli MBLC-YA polega na przedstawieniu i doświadczeniu na żywo pełnego programu kursu MBLC-YA po to, aby uczestnicy mogli w pełni doświadczyć sposobu prowadzenia lekcji, jak również praktykować ich prowadzenie w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Uczestnicy, którzy na koniec odosobnienia będą spełniać kryteria na poziomie zaawansowanych początkujących MBLC-YA otrzymają „Certyfikat gotowości”. Po zakończeniu Odosobnienia MBLC-YA uczestnicy otrzymają program i szczegółowe plany lekcji MBLC-YA, prezentacje multimedialne oraz podręcznik kursu, który mogą kopiować i przekazywać uczestnikom swoich kursów. Otrzymają również dostęp do materiałów dźwiękowych do praktyki prowadzonej w ramach szkolenia. Na koniec odosobnienia uczestnicy otrzymują wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć samodzielne prowadzenie kursów MBLC-YA.

Na Odosobnieniu MBLC-YA zostaną podkreślone różnice, których warto być świadomym, gdy pracuje się z grupami młodych osób.

Odosobnienie liczy się również jako 6 dniowe odosobnienie dla celów doskonalenia zawodowego CPD.

Do odosobnienia MBLC-YA mogą podejść tylko nauczyciele uważności w metodzie MBLC.

Prowadzące:

Heather Grace Bond

Tutor Mindfulness Association UK. 
Twórczyni "Kursu życia opartego na uważności dla młodzieży (MBLC-YA)", który powstał w ramach jej doktoratu na Uniwersytecie w Aberdeen. Jej praca koncentruje się na roli uważności i współczucia dla siebie w szkockich szkołach średnich, a w ramach swojego doktoratu stworzyła "Kurs życia oparty na uważności dla młodzieży (MBLC-YA)". 

Krystyna Boroń Krupińska

Certyfikowany nauczyciel MBLC i CBLC. Współprowadzi kursy w obrębie proponowanych ścieżek szkoleń w Mindfulness Association Polska. Ponad 8 lat praktyki własnej w medytacji uważności. Aktualne doświadczenie medytacyjne pogłębia praktykami Compassion i Insight.

Ewa Orłowska

Certyfikowany nauczyciel MBLC, CBLC i MBSR. Współprowadzi kursy w obrębie proponowanych ścieżek szkoleń w Mindfulness Association Polska. Superwizor Mindfulness Association Polska (certyfikacja Mindfulness Association, Wlk. Brytania). Nauczyciel brytyjskich programów dla szkół Mindfulness in Schools Project.

Miejsce:

Wytwórnia Ciszy 

Uniejów

UWAGA: W przypadku, gdy ze względu na obostrzenia związane z sytuacją pandemii niemożliwym stanie się przeprowadzenie odosobnienia w wersji stacjonarnej, na żywo, zostanie ono przeprowadzone online, na platformie zoom. 

Cena:

Na koszt udziału w odosobnieniu składają się:

01. Szkolenie: 2000 zł

02. Wyżywienie: 80zł/doba x 5 dni = 400zł

03. Nocleg w zależności od opcji zakwaterowania:


Pokój 3-osobowy z łazienką…………….. 70 zł/doba

Pokój 2-osobowy bez łazienki………….. 70 zł/dobaMaksymalna ilość uczestników to 25 osób. Prosimy o sprawną deklarację uczestnictwa.

Szczegóły oraz termin płatności prześlemy po otrzymaniu Twojego zgłoszenia i potwierdzeniu wyboru opcji zakwaterowania.

Formularz Zapisu

.