Odbierz bezpłatny zestaw ćwiczeń dla Ciała, Umysłu i Emocji...

Starasz się być codziennie uśmiechnięta i pełna energii, ale zdarzają się sytuacje, w których czujesz się zestresowana, przemęczona lub przytłoczona codziennymi obowiązkami? 

Stworzyłam 3-dniowy bezpłatny zestaw ćwiczeń specjalnie dla kobiet takich jak Ty.

Ćwiczenia pokażą Ci, że nosisz w sobie wszystko czego potrzebujesz, aby poczuć się lepiej sama ze sobą. Rozwiązanie masz zawsze przy sobie - jesteś cudem Natury. Zacznij ufać sobie i słuchać siebie. Dzięki temu wzrośnie poziom Twojej energii, rozwinie się Twoja intuicja i poczucie sprawczości.

W ciągu 3 dni z "Odpręż się..." zachęcam Cię do skupienia się na sobie, na swoim wnętrzu. Każdego dnia zrobisz 3 łatwe ćwiczenia, których łączne wykonanie nie zajmie Ci więcej niż 40 minut. Możesz wykonywać je w dowolnie wybranym przez siebie momencie - rano, w ciągu dnia lub wieczorem. 


Chcesz wprowadzić do swojego życia więcej relaksu?

Dlaczego warto zadbać o siebie?

Jeśli codzienna relaksacja stanie się Twoim nawykiem, wprowadzisz do swojego życia więcej harmonii.

Stan relaksu ma udowodniony wpływ na zdrowie:

- usuwa negatywne skutki stresu,
- poprawia pracę systemu immunologicznego,
- przyspiesza proces dochodzenia do zdrowia,
- poprawia pamięć i koncentrację,
- poprawia ogólne nastawienie do życia,
- poprawia wyniki sportowe,
- uaktywnia prawą półkulę mózgową (dzięki czemu jesteśmy bardziej kreatywne i chętne do działania).

Opinie o programie


Magda Baranowska

Współczesny Rodzic

Pobrałam i przetestowałam. Teraz sięgam po program relaksu za każdym razem, gdy czuję się wyczerpana. Jestem rodzicem, moja energia życiowa zużywa się z zaskakującą szybkością. Polecam te ćwiczenia każdemu, kto chce się zrelaksować i odzyskać energię. Bardzo mi odpowiada podejście Magdy, by skupić się na sobie, na tym co jest w nas. Często powtarzam rodzicom, których szkolę, by dbali o siebie i systematycznie „ładowali baterię”. Wspaniałym sposobem na ładowanie baterii jest program Magdy – Odpręż się. Można go zrobić kiedy się chce i kiedy się czuje spadek formy. Sama go stosuję i polecam też Tobie. Magda Baranowska, Współczesny Rodzic.


O MNIE

Nazywam się Magdalena Marek. Jestem naturoterapeutką, trenerką holistycznej redukcji stresu. Uczę kobiety jak się relaksować, pomagam im uwolnić się od destrukcyjnych myśli, emocji oraz codziennego i długotrwałego stresu - tak aby wzmocnić ich system odpornościowy, zwiększyć radość z życia, pobudzić kreatywność.