RABATY

Bioróżnorodne, kolorowe, ciekawe, efektowne? 

Marzenie każdego właściciela ogrodu na wyciągnięcie ręki - zasady kompozycji i kilka przykładów  na zachętę . 

ZIOŁA

Pachnące zioła prosto do zupy, pieczeni, na kanapkę? Własne masełko ziołowe? Aromatyzowane oliwy? I to wszystko w zasięgu ręki  - pokażę Ci jak zaaranżować całoroczny ziołowy kącik.

WARZYWA

Własne sałaty, rzodkiewki i pomidorki? 

Kilka słów o tym jak dobrze zaprojektować warzywnik i nie zwariować od nadmiaru informacji.


CZAS ROZKWITNĄĆ NA WIOSNĘ

Jeżeli własnie patrzysz przez okno i zastanawiasz się nad stworzeniem własnego ogrodu, albo marzy Ci się przeprojektowanie tego który już masz - ale nie wiesz od czego zacząć, to trafiłaś we właściwe miejsce.

W 10 prostych krokach pokaże Ci jak samodzielnie zaprojektować i stworzyć ogród marzeń. Bez góry pieniędzy, bez specjalistycznego sprzętu, bez drogich konsultacji.

Co przygotowałam? 

Workbook, który jest jednocześnie książką i ćwiczeniami. Pozwoli on Tobie nie tylko na czytanie, ale i przejście wraz z ćwiczeniami przez wszystkie etapy projektu i później tworzenia własnego ogrodu.

WIEDZA

krok po kroku

krok po kroku pokażę Ci od czego zacząć projekt swojego ogrodu. Omówię poszczególne etapy projektowania i powstawania ogrodu.  Pokażę Ci też,  jakich sztuczek na lepszy projekt używają zawodowcy

ĆWICZENIA

jedno po drugim

wykonując ćwiczenia jedno po drugim nie przeoczysz żadnego etapu projektowania i budowy. Unikniesz niepotrzebnych poprawek i frustracji, nie zgubisz z oczu celu i finalnie zaprojektujesz ogród swoich marzeń 

ZDJĘCIA I RYSUNKI

prosto i przejrzyście

Wszystkie rozdziały i ćwiczenia opatrzę zdjęciami i rysunkami. 

Workbook będzie posiadał także aktywne linki, więc bez trudu odnajdziesz wartościowe artykuły jakie publikowałam w ciągu 6 lat  istnienia bloga

KIM JESTEM?

Kiedyś napisałam o sobie tak: 

"architekt krajobrazu z wykształcenia, ekolog z rozumu, ogrodniczka z pasji i podróżniczka z potrzeby wolności"

Nic się w tej kwestii nie zmieniło :) 

Prowadzę wraz z Mężem firmę projektowo - konsultingową, w której zajmuję się inwentaryzacjami zieleni, projektowaniem terenów zielonych, ogrodów prywatnych i konsultacjami prawnymi w zakresie ochrony środowiska.   

Praktykuję od 10 lat, od 6 lat piszę bloga Pracownia w Dolinie

Na łamach bloga dzielę się swoją wiedzą z zakresu projektowania bioróżnorodnych i przyjaznych owadom ogrodów, ekologicznej uprawy warzyw i owoców czy robienia własnych rozsad i wysiewów.

Znajduję potencjał tam, gdzie inni widzą ruiny i chaszcze. Doprowadzam nudne zakątki do kipiących kolorami i życiem tajemniczych, ogrodowych komnat.

Kreatywność i wyczucie koloru idą u mnie w parze z dystansem i poczuciem humoru. 

Maluję - emocjami, kolorami, roślinami.

Jeżeli masz ochotę na wspólną ogrodniczą podróż - to zapraszam serdecznie!