Kas naujo e. komercijos rinkoje?

 

Skaičiuojama, kad pasaulinė pandemija paspartino perėjimą prie e. prekybos net penkiais metais. Su sparčia e. komercijos plėtra į mūsų gyvenimą ateina ir daugiau naujovių. Vienas ryškiausių pokyčių prekyboje – tai ypač populiarėjanti „pirk dabar, apmokėk vėliau“ funkcija. 

Šiandien ir toliau judame tvarumo link, nes e. parduotuvės siūlo net ne vieną aplinkai draugišką alternatyvą: nuo pilnai perdirbamų pakuočių iki klimatui neutralaus prekių pristatymo. Galiausiai, vis daugiau žmonių rūpinasi išskirtinai virtualioje visatoje prieinamų daiktų įsigijimu.


Kodėl kas penktas mažmenininkas
keičia etikos ir tvarumo standartų
neatitinkančius tiekėjus?

 

JK vykdyta apklausa parodė, kad net 39 proc. apklaustų prekybininkų sutartis nutraukia dėl netvarių medžiagų naudojimo, nesąžiningo darbo laiko (37 proc.) bei nedalyvavimo organizacijų, prižiūrinčių etikos ir tvarumo standartus, veikloje (32 proc.). 

Milijardus eurų siekiančių sutarčių nutraukimas – tai dar vienas ženklas, jog ateityje laimės verslas, kuris bus atsakingas bei vertybiškai nuoseklus.

 

 
 

Netrukdykime pirkėjams atsiskaityti:

kaip užtikrinti daugiau pardavimų?

 

Anksčiau patogumo viršūne laikyti atsiskaitymai naudojant mokėjimo kortelę jau turi rimtų konkurentų. 

QR mokėjimai, skaitmeninių mokėjimų platformos bei galimybė pirkti vienu paspaudimu darosi būtina šiuolaikinio pasaulio dalimi. Kita vertus, tai tik dalis naujovių, kurias pritaiko įvairių rinkų lyderiai. 

Norite žinoti, kokie mokėjimo sprendimai laukia jau netrukus?

.