Camden

Nasza legendarna miziastość 😌 – oprawy z tej serii są przyjemnie miękkie w dotyku. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów ta seria fantastycznie oprawi praktycznie każdy rodzaj sesji.

Możliwości personalizacji:
Grawer, tłoczenie na złoto (tekst lub gotowy wzór)

Classic

Zależy Ci na okładce odpornej na zabrudzenia? 🛡Postaw na oprawę w konwencji skórzanej. Klasyka najlepszego gatunku. Te wyselekcjonowane gatunki materiałów znakomicie sprawdzają się np. w naszych niezapomnianych kopertach na odbitki.

Możliwości personalizacji:
Grawer

Velvet

Miziastość znajdziesz także i w tej serii! ☺️ Tym razem w welurowej odsłonie. Przejedź ręką, a oprawa zmieni swoje oblicze. Okładki albumów w tych oprawach z wdziękiem zamykają w ramy sesje kobiece, czy noworodkowe. Ale sprawdzą się tam, gdzie tylko zapragniesz.

Możliwości personalizacji:
Grawer (tekst lub gotowy wzór)

Natural

Solidne i o wyważonej fakturze. 🌱 Z dumą oprawiamy w nie nasze hitowe teczki na odbitki, ale możesz na ich bazie z nich stworzyć również inne produkty.

Możliwości personalizacji:
Tłoczenie na złoto (tekst lub gotowy wzór)

Masz już swoją ulubioną serię?
Poznaj metody ich personalizacji:

01

Grawer

Najbardziej klasyczna metoda, dzięki której album zyska na unikalności. W zależności od koloru oprawy będzie wyglądać inaczej.

02

Tłoczenie

Pozwól produktom zabłysnąć. Złoto znakomicie podkreśla pieczołowitość, z jaką przygotowane są nasze produkty. Zachwyt dostarczają w pakiecie.

CYFROWY WZORNIK OPRAW

Poznaj wszystkie możliwości


We wzorniku znajdziesz nie tylko wszystkie kolory opraw,
ale też pozostałe informacje, które pomogą Ci przygotować
fantastyczną ofertę dla Twoich klientów.

Możliwości techniczne


Sprawdź wszystkie szczegóły. Czy okładka ma zaokrąglone narożniki? A blok albumu? Czy jest dostępna gąbka w okładce? Co z kapitałką? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w przejrzystych tabelach – dla każdego produktu.

47 wzorów
i 11 fontów do  
personalizacji


Tutaj zaczyna się zabawa. Przejrzyj unikalne wzory stworzone przez kaligrafa. Zobacz zarówno te z możliwością zmiany tekstu jak i bez.

Podglądy personalizacji


Zobacz jak w praktyce wyglądają wszystkie rodzaje personalizacji – na każdej z opraw. Jakiego efektu możesz się spodziewać po każdej z nich.

Nasze produkty oferujemy tylko
profesjonalnym fotografom.

Zarejestruj się w naszym
panelu zamówień.

Poczekaj na zatwierdzenie
Twojego konta. 

Zaloguj się do panelu i zamów
wybrany produkt z naszej szerokiej oferty!

.