Orgazmiczne wyzwanie dla kobiet gotowych na wszystko!:)


W ciągu trzech dni nastawisz ciało i umysł na odbieranie orgazmicznej przyjemności, która chce Cię zalać, zabrać i zniewolić - i której, być może, się boisz! :D

Nie musisz być młoda, nie musisz być piękna, nie musisz być bezpruderyjna. Orgazmy są dla wszystkich kobiet. Nawet tych, które się wstydzą. 


A szczególnie - dla Ciebie. 


To nie przypadek, że weszłaś na tę stronę.:)

24 czerwca

Udawać czy nie udawać? 
Oraz inne pytania, które spędzając Ci sen z powiek - live wprowadzający.

25 czerwca

Czy to tędy droga do orgazmu? 
O utartych ścieżkach oraz meandrach, które służą ciału i duszy - live.

26 czerwca

Wszystkie orgazmy nasze są! 
Krąg dla (bez)pruderyjnych kobiet i podsumowanie wyzwania.

Chcę orgazmów! :) I to już!

I taką deklarację to rozumiem! :) Rozkosz to coś, co budzi do życia i nie ma co jej odkładać na później!

Dołącz do orgazmicznego wyzwania, a każdego dnia rano na Twoją skrzynkę mejlową  trafi krótkie, proste oraz przyjemne zadanie.

Wieczorem w trakcie trwania wyzwania odbędą się dwa gorące lajwy na fb - na których będę dzielić się doświadczeniem swoim i wielu kobiet, które opowiadały mi o swoich orgazmach - lub braku orgazmów. A ostatniego dnia wszystkie spotkamy się w wielkim orgazmicznym kręgu online na zoomie, na którym będziesz mogła mnie i inne kobiety zapytać, o co tylko chcesz, a także wypowiedzieć pragnienia swojego ciała, duszy i serca.

Dlaczego warto dołączyć do zabawy?

  • Poznasz świat orgazmów "z pierwszej ręki" - nie z poradników, nie z porno, nie z książek - tylko z żywego doświadczenia kobiet.
  • Zobaczysz, że orgazm jest jak kot - lubi chodzić swoimi drogami - i niekoniecznie trzeba go przywoływać na "dobrą drogę".:) 
  • Nabierzesz śmiałości, aby przytulić do serca wszystkie rodzaje orgazmów, nawet takie, o których nie śniło się nawet Freudowi.:) 
  • Bo jestem bezpruderyjna, bezwstydna i bezpośrednia. Jednocześnie nie wymagam podobnych cech od Ciebie, siostro! Od 2010 r. prowadzę portal http://seksualnosc-kobiet.pl i niejednego przez ten czas doświadczyłam. A teraz chętnie się podzielę.
  • Bo początek lata to czas, kiedy kwitną kwiaty paproci, płoną ogniska i czuję, że chcę go spędzić z Tobą. ... Sto lat temu pewnie wybrałybyśmy się wspólnie do lasu, aby uczyć się od siebie sztuki miłości, a w 2019 roku możemy się spotkać przez internet.
  • Bo nie chcę Ci skąpić wiedzy, która może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie. Seksualne! 
  • Bo wierzę, że podobne przyciąga podobne i rośnie to, na czym się skupiamy. Więc - im więcej orgazmów, tym więcej orgazmów - także w moim domu. :) 
  • Bo mogę skutecznie pomóc rozwiązać język Twojej waginie i razem zaprosimy więcej rozkoszy do Twojego życia.