CYKL PRAKTYKI UWAŻNEGO SŁUCHANIA DLA KOBIET 

OTWARTY WIECZÓR SŁUCHANIA

Jakość tego jak słuchamy siebie i innych robi wielką różnicę w doświadczaniu życia. 

Zapewne z łatwością przypomnisz sobie takie sytuacje ze swojego życia, podczas których nie czułaś się słuchana podczas rozmowy z drugą osobą.

W zamian za to dostawałaś "dobre rady", komentarze i opinie od swojego rozmówcy.

Im bardziej możemy słuchać samych siebie i przyjmować to co się w nas dzieje z uważnością, tym bardziej rośnie nasza zdolność do uważnego słuchania innych. A z drugiej strony im bardziej jesteśmy uważnie słuchane przez innych, tym bardziej rośnie nasza zdolność do słuchania siebie i przyjmowania tego, co się w nas dzieje z uważnością.

                                                             


DZIĘKI UDZIAŁOWI W OTWARTYM WIECZORZE SŁUCHANIA:

♡ doświadczysz tego jak to jest być wysłuchaną w otwartej nieoceniającej, pełnej życzliwości przestrzeni, w której nikt Ci nie przerywa, nie komentuje i nie udziela dobrych rad;

♡ nawiążesz głębszy kontakt ze sobą i swoimi potrzebami;

♡ nauczysz się uważnego słuchania siebie i innych;                                                                            

♡ przetransformujesz swoje podświadome i niesłużące wzorce występujące zarówno podczas słuchania innych, jak i dzielenia się sobą z innymi

Prawdziwe, uważne słuchanie jest sztuką. W codziennym życiu bardzo rzadko sobie na nie pozwalamy i bardzo rzadko doświadczamy. Mimo swojej prostoty ma potężną moc. Sposób w jaki słuchamy siebie i innych, robi wielką różnicę w doświadczaniu życia, komunikacji z samą sobą i innymi ludźmi. 


"Kiedy(...) ktoś naprawdę cię słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za ciebie odpowiedzialności ani cię kształtować, jest to cholernie dobre uczucie.(...) Kiedy ktoś mnie wysłucha, mogę zobaczyć swój świat w całkiem nowym swietle i pójść dalej. To zdumiewające jak na pozór nierozwiązywalne problemy nagle dają się rozwiązać, gdy ktoś cię słucha. I jak chaos – zdawałoby się, nieuleczalny – osiąga względną klarowność, kiedy zostaniemy wysłuchani.” Carl Rogers

Cześć, mam na imię Aneta.


Jestem coachem w podejściu Zen Coachingu . Pomagam  kobietom BYĆ bliżej siebie i ŻYĆ autentycznie i spójnie ze swoim wnętrzem.

Moją pasją jest wspieranie w świadomym, uważnym i spełnionym życiu.

ZAPISZ SIĘ NA OTWARTY WIECZÓR SŁUCHANIA DLA KOBIET. 


To cykliczne spotkania nastawione przede wszystkim na praktykę i bezpośrednie doświadczanie. 6 spotkań raz w miesiącu, w piątek  o godzinie 19:00 w następujących terminach:


14 kwiecień 2023
12 maj 2023
9 czerwiec 2023
7 lipiec 2023
4 sierpień 2023
8 wrzesień 2023Każde spotkanie potrwa ok. 90 minut i odbędzie się online na  platformie ZOOM. Inwestycja w siebie: 
OPCJA 1: Liczba spotkań w których chcesz wziąć udział X €15
OPCJA 2:  Pojedyńcze spotkanie €15
                    


Wypełnij poniższy formularz, aby  zarezerwować swoje miejsce. Zaproszenie wraz z linkiem na warsztat otrzymasz mailowo po zapisaniu się.

.