Ile czasu w tygodniu poświęcasz na pisanie?

Z przeprowadzonej przeze mnie ankiety wynika, że w obliczu wyzwań dnia codziennego, większość pisarzy ma problem z organizacją czasu. Jeśli i Tobie sprawia to trudność, pobierz darmowe narzędzie do planowania dnia i zacznij działać! 

Jeśli jesteś pisarzem zawodowym, ćwiczenie "Koła czasu" może pomóc Ci w ułożeniu optymalnego planu dnia, w którym zbalansujesz czas twórczej pracy z tym przeznaczonym na pozostałe aktywności.

Jeśli piszesz bardziej hobbystycznie, w nawale codziennych obowiązków niewiele czasu i energii pozostaje na pracę twórczą. Pamiętaj jednak, że suma małych rzeczy daje duży efekt. Kluczem do sukcesu jest systematyczność. W związku z tym, jeśli zależy Ci na pisaniu, spróbuj skorzystać z narzędzia "Koła czasu", by wybrać najbardziej dogodną porę na codzienną pracę twórczą i dzięki temu stworzyć swoją rutynę pisarską. 

Aby pobrać PDF-a z "Kołami czasu" wpisz swoje dane poniżej. Dane te zostaną wpisane na listę subskrybentów mojego newslettera, dzięki czemu, prosto na swoją skrzynkę będziesz otrzymywać treści ułatwiające pisarskie życie. Jeśli już nie będziesz potrzebować mojego wsparcia, w każdym momencie możesz się wypisać z newslettera.

W mailu oprócz PDF-a, dostaniesz linka do filmiku z instrukcją, wyjaśniającą jak korzystać z ćwiczenia.


Jeśli potrzebujesz więcej pisarskich inspiracji, zapraszam Cię na moją stronę.

.