Pewna siebie w pracy i biznesie

Program, dzięki któremu odkryjesz w sobie bizneswoman

src="https://www.facebook.com/tr?id=705704276460878&ev=PageView&noscript=1"

/>

Pewna siebie w pracy i biznesie – to program coachingu indywidualnego skierowany do kobiet, którym brak pewności siebie i wiary we własne możliwości utrudnia realizację zawodowych celów.

Podczas indywidualnych sesji dokładnie przeanalizujesz, co podcina Ci skrzydła i  nauczysz się, jak sobie radzić z trudnymi myślami, aby bardziej stanowczo stawiać granice, efektywniej realizować swoje cele i odważniej podejmować kolejne zawodowe wyzwania. 


Ten program jest dla Ciebie jeśli:

- właśnie awansowałaś, ale czujesz się niepewnie w nowej roli;

- pracujesz na stanowisku managerskim, pod dużą presją i czujesz, że brak Ci pewności w podejmowaniu decyzji, delegowaniu zadań czy negocjacjach;

- prowadzisz własną firmę i - zamiast jak businesswoman (którą w istocie jesteś!) - czujesz się czasem jak „mała dziewczynka”;

- jesteś freelancerką i czujesz, że brak Ci pewności siebie w kontaktach z klientami i podwykonawcami;

- potrzebujesz utwierdzić się w przekonaniu, że to, co oferujesz jest warte swojej ceny, dzięki czemu zaczniesz ze spokojem i pewnością wyceniać swoją pracę i zarabiać więcej;  

-  brakuje ci łatwości i lekkości w negocjacjach z klientami, co powoduje, że tracisz pieniądze; 

  - wątpisz w swoje umiejętności i kompetencje, i obawiasz się o tym z kimkolwiek porozmawiać.


  Co zyskasz?

  - Zyskasz pewność siebie w podejmowaniu decyzji, negocjacjach i komunikowaniu swoich warunków, dzięki czemu wzrośnie Twój autorytet i tempo rozwoju Twojego biznesu/ kariery.

  - Utwierdzisz się w przekonaniu, że to, co oferujesz jest warte swojej ceny, dzięki czemu zaczniesz ze spokojem i pewnością wyceniać swoją pracę i zarabiać więcej.

  - Zidentyfikujesz myśli, które odbierają Ci energię i wiarę w siebie, i nauczysz się nad nimi pracować, aby odważniej realizować nowe wyzwania.

  - Zidentyfikujesz sytuacje bądź osoby, które sprawiają, że czujesz się mniej wartościowa i kompetentna niż jesteś i wspólnie ze mną opracujesz swój indywidualny plan reagowania, który pozwoli Ci czuć się swobodniej w każdej sytuacji.


  Jak to wygląda w praktyce?

  W programie Pewna siebie w pracy i biznesie pracujemy dwutorowo, z naciskiem na te elementy,
  które są Ci najbardziej potrzebne:

  Praca „wewnętrzna” – głęboka

  Opiera się na analizie myśli, przekonań, które sprawiają, że brak Ci pewności siebie. Przekonania zmienia się stopniowo. Pierwszym etapem jest zauważenie tego, co Cię blokuje, co podcina Ci skrzydła. Kolejny krok to  wprowadzenie przekonań wspierających, budujących Twoją pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Ten etap wiąże się także z analizą Twoich mocnych stron i dotychczasowych osiągnieć. Następny krok to trening. To, co wypracujesz podczas sesji ze mną, po prostu zaczniesz wcielać w życie. Otrzymasz ode mnie narzędzia, które ułatwią Ci tę pracę.

  Praca „narzędziowa” – operacyjna

  Opiera się na nauce konkretnych technik. Np.:

  • negocjacje
  • odmowa
  • wyrażanie próśb
  • feedback
  • przyjmowanie i udzielanie krytyki
  • rozmowy z „trudnym” klientem. 

  Szczegółowy zakres tematyczny dobieram zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.


  Dlaczego coaching?

  Podczas spotkań indywidualnych ze mną dostajesz DOKŁADNIE to, czego w konkretnym momencie swojego życia potrzebujesz. Pracujemy na tematach z Twojego życia i konkretnych problemach, które chcesz rozwiązać. Koncentrujemy się na tym, co dla Ciebie ważne, wzmacniając Twoje mocne strony i rozwijając te umiejętności, które budują Twój sukces.  Wspieram Cię i pomagam z życzliwością i dystansem spojrzeć na nurtujące Cię problemy czy wątpliwości.

  Coaching to proces – masz czas, aby wdrożyć w życie to, co wypracujesz na sesjach, a regularny kontakt ze mną daje Ci poczucie bezpieczeństwa i motywację do dalszego rozwoju,  dzięki czemu zmiana, której doświadczysz, będzie trwała.

  Program wzbogacony jest o elementy szkoleniowe z zakresu skutecznej komunikacji – to Ty zdecydujesz, co jest Ci najbardziej potrzebne i na tym się skoncentrujemy. Książka lub kilkudniowe szkolenie nie dostroją się do Twoich potrzeb, nie pomogą Ci pokonać wewnętrznych oporów (które zawsze pojawiają się w procesie zmiany) -  a to właśnie umożliwia praca indywidualna ze mną.  


  Klientki o pracy ze mną

  Polecam z pełnym przekonaniem. Świetna współpraca, otwartość, swoboda, rzeczowa rozmowa, trafne spostrzeżenia – to wszystko, co chcę powiedzieć o sesjach z Edytą. Trafia w samo sedno, inspiruje i motywuje do życiowych zmian. Pomaga wyjść poza swój utraty schemat myślenia. Każda sesja była dla mnie cennym doświadczeniem a co najważniejsze – efekty są dla mnie zauważalne każdego dnia. Dziękuję.

  Agata – Planista produkcji

  Kilka spotkań z Edytą było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Pomogło w dokonaniu życiowych zmian, ukierunkowało na pozytywne myślenie, pozwoliło spojrzeć na problemy pod innym kątem i ruszyć z miejsca! Poza tym Edyta jest niezwykle ciepłą i rzeczową osobą, potrafi stworzyć klimat otwartości w czasie sesji, a jej wewnętrzny spokój i otwartość, pozwalają czuć się swobodnie w trakcie rozmów. I co najważniejsze – odczuć akceptację i satysfakcję wobec własnych wyborów.

   Basia – Właścicielka firmy

  Cudowna współpraca. Dzięki spotkaniom zrozumiałam, że asertywność jest umiejętnością, którą można w sobie wypracować. Zmotywowało mnie to do zmian oraz zmieniło moje podejście do innych. Serdecznie polecam.

  Joanna – Urzędnik

  Bardzo sympatyczna, szczera osoba, budząca zaufanie, chcąca pomóc drugiej osobie z poukładaniem własnych planów, uporządkowaniem życia, naprowadzająca na znalezienie samemu rozwiązań. Powoduje,że przez łzy wyrażasz głośno myśli, które były gdzieś daleko, których nie dopuszczałam do siebie. Sesja pomogła mi zacząć planować na nowo swoje życie. Serdecznie polecam i dziękuję Edytko. 

  Kornelia – Bizneswoman


  Inwestycja w siebie to:

  1600 zł - przy jednorazowej wpłacie

  1800 zł - przy płatności w 3 ratach po 600 zł 

  Pakiet zawiera 8 sesji indywidualnych on-line (60 min.), które możesz wykorzystać w ciągu 3 miesięcy (między sesjami muszą być zachowane min. tygodniowe odstępy).

  Dodatkowo otrzymujesz 1 sesję 60 min. on-line, z której możesz skorzystać w ciągu roku od ukończenia programu.

  Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszam: kontakt@edytawalicka.pl


  O mnie

  Jestem coachem, trenerem umiejętności psychospołecznych, kulturoznawcą. Prowadzę procesy indywidualne, a także grupowe warsztaty rozwojowe. Podejście coachingowe łączę z elementami treningu asertywności.

  Pracuję z kobietami nad budowaniem pewności siebie i asertywnością. Uczę i wspieram, jak skutecznie realizować swoje cele, jednocześnie dbając o relacje z innymi.

  Specjalizację wybrałam nie bez powodu. Jestem przekonana, że tym, co często blokuje nas w życiu i sprawia, że nie robimy tego, co naprawdę chcemy, jest niewystarczająca asertywność i zbyt mała wiara we własne możliwości. Jedno jest nierozerwane związane z drugim. Praca nad asertywnym wyrażaniem siebie przynosi wymierne korzyści we wszystkich sferach życia. Sprawia, że czujesz się dobrze, robiąc to, co naprawdę chcesz robić, żyjąc tak, jak naprawdę chcesz.