WIEDZA, KTÓRA OTWIERA OCZY


JAK DZIAŁA ENERGIA, CZYLI ROZWÓJ DUCHOWY OD PODSTAW


jest pierwszą książką na rynku, która wyjaśnia od A do Z wszystkie zagadnienia związane z PRZEBUDZENIEM, działaniem energii, oraz prawem przyciągania

W prosty sposób przedstawia metody i ćwiczenia, które możesz wdrożyć w życie choćby zaraz i wreszcie cieszyć się EFEKTAMI SWOJEJ PRACY!

Trudne tematy przedstawione są w niezwykle przystępny sposób. 


NARESZCIE dostępna w wersji papierowej! 


ILOŚĆ DOSTĘPNYCH KSIĄŻEK JEST OGRANICZONA

ZAMAWIAM KSIĄŻKĘ TERAZ!


"ŻYJEMY W CZASACH, KIEDY PEWNE RZECZY, WYPADA JUŻ PO PROSTU WIEDZIEĆ"

  

Kochani,


jest mi niezwykle miło podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością, jaką jest ponowna dostępność PAPIEROWEGO WYDANIA mojej książki "JAK DZIAŁA ENERGIA, czyli Rozwój Duchowy od Podstaw"! 


Kiedy 5 lat temu siedząc w kawiarni w Glastonbury, w swoje 30 urodziny, kończyłam pisać ostatni rozdział tej właśnie książki, nie miałam zielonego pojęcia, jak przyjmiecie mój przekaz, historię oraz metody pracy z energią, jakie Wam zaproponowałam. Moja firma stawiała wówczas pierwsze niepewne kroki i tak naprawdę nie wiedziałam co będzie dalej. Muszę Wam powiedzieć, że dużo wtedy ryzykowałam - rzucając pracę na etacie i porywając się tak naprawdę na zupełnie nieznany mi grunt. Ale udało się!

5 lat temu wydałam swoją pierwszą książkę w formie ebooka, którą od tamtego czasu przeczytało mnóstwo osób! Z ręką na sercu - nie dostałam ani jednej złej recenzji, za to całą masę pozytywnych! Część prezentuję poniżej. :)

Jest mi zawsze niezmiernie miło, gdy czytam wiadomości od Was, w których piszecie, że moje słowa Was zainspirowały, pomogły zrozumieć coś ważnego, lub że książka jest po prostu inna od tych dotychczas przeczytanych. 


Nie każdy lubi czytać długie teksty na komputerze albo czytniku - mimo to, kupowaliście książkę bardzo chętnie! Często pojawiały się jednak pytania, kiedy ponownie ukaże się wersja papierowa, a ja ciągle odpowiadałam, że mam to w planach - ale tak naprawdę, nieustannie przekładałam ten moment, zajęta innymi projektami. 

Głęboko wierzę, że wszystko dzieje się zawsze w odpowiednim czasie i nawet, jeśli coś się przedłuża - to z pewnością, jest ku temu powód. Dokładnie w drugą rocznicę wydania ebooka - 27 września 2019, odbyła się premiera PAPIEROWEJ WERSJI KSIĄŻKI! 

Cały nakład został wyprzedany i długo czekaliście na kolejny... ALE JUŻ JEST!


KSIĄŻKA PAPIEROWA ZNOWU DOSTĘPNA!POZNAJ PRAWO, KTÓRE KIERUJE TWOIM ŻYCIEM

JAK DZIAŁA ENERGIA, CZYLI ROZWÓJ DUCHOWY OD PODSTAW


Pomimo, że nie poświęciłam w książce wiele miejsca RELIGIOM, dostawałam od Was m.in. takie wiadomości:


"Daria, z powodu Twojej książki, nie wpuściłam księdza po kolędzie!"

"Pani Dario, odwołaliśmy ślub kościelny!" 

"Jeśli chodzi o kościół, tylko utwierdziłam się w tym, co przeczuwałam już od dawna. Dziękuję." 
WYSYŁKA JUŻ 7 MAJA 2022

NARESZCIE W WERSJI PAPIEROWEJ!

PROJEKT OKŁADKI


KONTROWERSYJNY SPIS TREŚCI?TAKIEJ POZYCJI JESZCZE NIE BYŁO NA POLSKIM RYNKU!


CO ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE?


- PROSTE I SKUTECZNE METODY PRACY Z ENERGIĄ!

- ELEMENTY MOJEJ HISTORII, CZYLI JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE Z OSOBY PRACUJĄCEJ W FABRYCE BUTÓW W ANGLII, STAŁAM SIĘ OSOBĄ PISZĄCĄ KSIĄŻKI I WŁAŚCICIELKĄ MARKI RUBIKON WINGS

- PRÓBA WYJAŚNIENIA TRUDNYCH TEMATÓW, TAKICH JAK BÓG, REINKARNACJA, DUSZE, ANIOŁY, RELIGIE, ABORCJA I WIELE INNYCH

- USYSTEMATYZOWANIE WIEDZY Z ZAKRESU ROZWOJU DUCHOWEGO

- POTĘŻNĄ DAWKĘ WIEDZY O WSZECHŚWIECIE!

- "TYDZIEŃ PEŁEN CUDÓW" (ĆWICZENIA) NAJLEPSZE OPINIE TO TE, O KTÓRE SIĘ NIE PROSI - PISALIŚCIE JE PROSTO Z SERCA!Jestem świeżo po lekturze Pani książki – połknęłam ją w dwa dni. Już od jakiegoś czasu szukałam właśnie takiej lektury, w której prócz esencji znalazłabym jeszcze coś, co mogłoby posłużyć mi za nawyk – nowy zwyczaj do wprowadzenia. I super – bo znalazłam czego chciałam.
– Natalia 


Książka jest super, lekko i prosto napisana, trafiająca do mojej głowy błyskawicznie. Jestem na etapie przeczytanych kilkunastu książek o pozytywnym myśleniu i rozwoju, ale tak jak piszesz, samo czytanie nic nie zmienia; trzeba wdrożyć to w życie, tylko nie wiadomo jak. Ty pierwsza podajesz praktyczne ćwiczenia, które z radością wykonuję.

– Agnieszka


Przeczytałem całą książkę dzisiaj. Wspaniała. Uzupełniłem wiedzę na temat Zasady Lustra i podnoszenia wibracji. Modliłem się również o zrozumienie miłości z szerszego punktu widzenia i o tym również się dowiedziałem. Doceniam tę wiedzę i dziękuję za przedstawienie jej w tak otwarty i przejrzysty sposób. Pozdrawiam ciepło.
 – Andrzej


Jestem na 104 str książki i nie mogę się oderwać, a czytam od wczorajszego wieczora. Raz się boję tej wiedzy, raz ekscytuje, potem wali mi się wszystko w co wierzyłam, teraz zapałałam chęcią przeczytania książki o radykalnym wybaczaniu…. oj dzieje się dzieje. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

[…] Przeczytałam trylion razy „Sekret” i „Potęga Podświadomości”, jednak ta pozycja dopiero tłumaczy zasady/reguły i otwiera oczy na te dwie przytoczone wcześniej książki. 

– Monika


Zakupiłam Twoją książkę i oniemiałam. Przez ostatnie 2 tygodnie chodzę jakaś nieprzytomna, trochę nieobecna, tak jakby ta wiedza powoli do mnie dopiero docierała. [...]
Czegoś mi cały czas brakowało. Dopiero w momencie, kiedy zaczęłam czytać o duszy i wielu innych rzeczach, o których piszesz dostałam olśnienia. [...] Jestem w niełatwym momencie swojego życia i mam wrażenie, że Twoja wiedza pojawiła się w moim życiu we właściwym czasie. Dziękuję, że Jesteś! i dziękuję za to co robisz!

- Kinga


Jestem świeżo po lekturze Twojej książki. Bardzo mi się podobała. Niby wiele wiedziałam już wcześniej, ale faktycznie po takim przygotowaniu jakie miałam do tej pory, to lektura Twojej książki spowodowała, że nie tylko wiele kwestii sobie usystematyzowałam, ale również inne z nich w końcu zrozumiałam. 

 – Ewelina 

Cześć Daria! Idziesz jak burza! Wpadłam na Ciebie przez przypadek  i jestem pod wrażeniem z jaką prostotą wyjaśniasz dużo podstawowych zagadnień jak Bóg, religia, aborcja czy energia. [...] Jesteś super i wiem, że odniesiesz wielki sukces. Pozdrawiam z Oxfordu!

– Kasia J.


Od jakiegoś czasu staram się inaczej patrzeć na życie, ale po przeczytaniu Twojej książki mam jakby rozszerzoną świadomość, inaczej widzę pewne sprawy.

Fajnie – dzięki Ci za to!

- Iza


Droga Dario,
Chcę z całego serca podziękować za książkę, którą napisałaś - 
„JAK DZIAŁA ENERGIA”;  bardzo mi pomogła. Wiedza zawarta w książce dodała wiele brakujących puzzli.
Po uświadomieniu sobie tego wszystkiego, czuje się szczęśliwsza i jest mi lekko na duszy.

- Kinga

„Energia, duchowość, dusze, świat wewnętrzny, religie oraz wiele różnych dziedzin jak astrologia, numerologia, czakry, aury etc. To tematy którymi interesuje się od pewnego czasu. Moje poszukiwania zaczęły się około 10 lat temu. […] Gdybym miała jednym słowem określić Twoja książkę to byłoby to słowo „SZTOS”
💕
Bardzo brakuje takiej tematyki wśród polskich autorów i uważam, ze pięknie wszystko połączyłaś i wyjaśniłaś. Przekaz bardzo jasny, klarowny i w dodatku poparty przykładami i doświadczeniami z życia wziętymi, a to najlepsze dowody na działanie i prawdziwość tego, czym się dzielisz z czytelnikiem
🙏🏻
[…] Twoja książka to idealna lektura dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w momencie przebudzenia, ale i dla Nas przebudzonych idealna powtórka, przewodnik oraz wyjaśnienie czegoś co może nie do końca było wcześniej jasne lub znane
🙂
Na koniec już tego długiego eseju chce Ci z całego serca podziękować za cudowny czas spędzony z Twoja książka, ale i pogratulować! Bądź z siebie bardzo dumna!
❤️
Jutro wybieram się, aby kupić i mieć własną wersje. Książkę również będę polecać i kupować jako idealny prezent ! Trzymaj się ciepło! Przesyłam dużo miłości i pozytywnej energii


- Ola W.


„Miałam ładnych kilka godzin na przeczytanie, ale z każdym zdaniem zaczęłam się coraz bardziej wgłębiać w to wszystko (jestem w połowie książki) analizuje każde zdanie i stawiam siebie w wielu sytuacjach. Naprawdę otwiera mi to oczy. Dziękuję Ci za to. A książka jest jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek czytałam.

– Kasia W.

MUSISZ PRZECZYTAĆ TĘ KSIĄŻKĘ!

NIE PRZEGAP OKAZJI! 

NAKŁAD JEST OGRANICZONY

WYSYŁKA DO WIELKIEJ BRYTANII JEST TYMCZASOWO WSTRZYMANA

WYSYŁKA 7 MAJA 2022

TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

- INTERESUJESZ SIĘ ROZWOJEM DUCHOWYM LUB OSOBISTYM

- SZUKASZ WIEDZY Z ZAKRESU ROZWOJU DUCHOWEGO OD A DO Z W JEDNYM MIEJSCU

- DOPIERO ZACZYNASZ INTERESOWAĆ SIĘ DUCHOWOŚCIĄ I JESZCZE NIE WSZYSTKO JEST DLA CIEBIE JASNE

- CHCESZ POZNAĆ METODY PRACY Z ENERGIĄ, KTÓRE BĘDZIESZ MÓGŁ W PROSTY SPOSÓB ZASTOSOWAĆ W SWOIM ŻYCIU

- CHCESZ UZUPEŁNIĆ LUB USYSTEMATYZOWAĆ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT DUCHOWOŚCI
Wszystko jest energią. Wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka.


Darryl AnkaDOSTĘPNY JEST TAKŻE PAKIET: KSIĄŻKA + EBOOK

W PAKIECIE TANIEJ:

Regularna cena książki - 44.00 zł

Regularna cena ebooka - 29.00 zł

RAZEM 73.00 ZŁ

OSZCZĘDZASZ 18.00 ZŁ!

JEDYNIE 55.00 zł + koszt wysyłki


ODKRYJ TAJEMNICE WSZECHŚWIATA!


O AUTORCE

Mam na imię Daria i jestem Trenerką Rozwoju Duchowego!

Nauka udowodniła, że wszystko jest energią, a ja udowadniam, że świadome jej używanie, może pomóc Ci przyciągnąć do Twojego życia wszystko to, czego potrzebujesz i zmienić je – tak jak ja zmieniłam swoje.

Na co dzień zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym, w szczególności badając działanie Energii i Prawa Przyciągania w naszym życiu. Jestem zawodowym numerologiem, autorką książki "JAK DZIAŁA ENERGIA, czyli Rozwój Duchowy od Podstaw" oraz właścicielką marki RUBIKON WINGS. Jestem tu dla Ciebie.

Chcę Cię zaprosić do mocnej zmiany w Twoim życiu i być w niej Twoją przewodniczką i  wsparciem, bo wierzę, że zasługujesz na możliwie najlepsze życie i masz w sobie wszystko, by je takim uczyć.


WIEDZA, KTÓRA OTWIERA OCZY

JEST WŁAŚNIE TYM, CZEGO POTRZEBUJESZ!


.