Plakaty o złości dla dzieci i dorosłych pomogą Wam lepiej radzić sobie z regulacją i umiejętnym wyrażaniem złości. Wniosą do Waszego życia więcej spokoju i cierpliwości. 

Złość dziecka jest najbardziej intensywną emocją, z którą nasze pociechy oraz my - rodzice i opiekunowie, mierzymy się każdego dnia. 

Ponieważ sami dopiero uczymy się zarządzać swoją złością, regulować emocje i konstruktywnie radzić sobie ze stresemnie zawsze wiemy, jak reagować na zdenerwowanie dziecka i pomóc mu wrócić do równowagi. 

Plakaty Was w tym wszystkim wesprą! 

Z tego fragmentu dzieci dowiedzą się, w jaki sposób mogą zauważać, że nadchodzi złość i stopniowo uczyć się nią zarządzać. 

Tutaj znajdziecie osiem z dwudziestu strategii bezpiecznego wyrażania i uwalniania złości przez dziecko. 

Na obu plakatach, z których jeden został stworzony dla dzieci, a drugi dla dorosłych znajdziecie ponad 50 praktycznych wskazówek i wspierających podpowiedzi, strategii i sposobów “na złość i stres”.


Treść plakatów jest oparta na aktualnej wiedzy na temat procesów regulacji i samoregulacji, rozwoju dziecka, w tym jego mózgu. Zawiera treści zgodne z najnowszą wiedzą o budowaniu więzi i udanych relacji interpersonalnych.

Plakaty przedstawiają konkretne i praktyczne wskazówki na każdy dzień, które ułatwią Wam funkcjonowanie.


Są one efektem mojej wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzicami oraz długiej ścieżki własnego rozwoju rodzicielskiego i osobistego.

Cena w przedsprzedaży:

49 zł

69 zł

Plakaty dotrą natychmiast po ich zakupie!

Przedsprzedaż potrwa jeszcze:

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Co o plakatach sądzą specjaliści?

Złość jest niezwykle potrzebna, ale często zamiast świadomie ją przeżywać, a następnie próbować różnych sposób na regulacje – staramy się ją wyhamować.

Plakaty „Złościowe love” stanowią doskonały materiał edukacyjny dla dzieci i dorosłych, którzy chcą skorzystać ze wsparcia w radzeniu sobie ze tą emocją. W prosty i przystępny sposób przedstawiają różne pomysły na radzenie sobie z dziecięcą i dorosłą złością. Znajdują się na nich zabawne ilustracje przyciągające uwagę. Każdy rysunek jest opatrzony krótkim opisem, który wyjaśnia, jakie działania można podjąć w sytuacji, gdy dziecko czuje złość.

Plakaty są łatwe do powieszenia na ścianie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w przedszkolach, szkołach, a także w domu. Warto mieć je pod ręką.

Polecam serdecznie!

Autorka:

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

.