Jeśli czujesz, że:

  • nie chcesz już dłużej rozdzielać kalendarzy na prywatne i służbowe

  • nie masz czasu na tworzenie od zera swojego bullet journala

  • starasz się wprowadzić do swojego życia tryb bardziej zorganizowanej osoby

  • lubisz planować swój rok w systemie kwartalnym
  • masz własną firmę lub chcesz patrzeć na swoje plany holistycznie, a nie wycinkami
  • lubisz mieć elastyczność w planowaniu


To chcemy powiedzieć, że planner Work&Life został stworzony właśnie dla Ciebie. 

Zobacz jak planner wygląda w środku:


Czy Work&Life znaczy balans?

Z Work&Life nie tworzysz osobnych planów dla domu oraz pracy. Są to przecież obszary, które naturalnie przeplatają się w naszych życiach. Dlatego zostały one umieszczone na sąsiadujących stronach. 

Ostatni miesiąc okazał się dla Ciebie trudny w pracy? Ale może za to udało się osiągnąć kilka sukcesów w domu? Planner posiada kilka rodzajów widoków: roczne, kwartalne, miesięczne, tygodniowe.
Planowanie kwartalne zostało uproszczone do kilku prostych tabel, które pozwolą Ci na jeszcze łatwiejsze podsumowania i planowanie w trybie 3-miesięcznym. 


Zobacz czym jeszcze wyróżnia się Work&Life:


Tłoczona okładka i papiery najwyższej jakości

 Miękką okładkę ze skrzydełkami tworzą wysokiej jakości papiery niepowlekane o gramaturze 300g. - w pięknym kolorze chłodnego błękitu lub energetycznej pomarańczy. Front plannera zdobi  minimalistyczne tłoczenie. W środku zaś ukryłyśmy 172 strony papieru o gramaturze 120 g i lekko kremowym kolorze.  Wszystkie wybrane przez nas papiery posiadają certyfikaty FSC.Dwa widoki do planowania rocznego

Wszystkie najważniejsze zapiski dotyczące całego roku na jednym prostym widoku. W tym miejscu zaplanujesz najważniejsze dla każdego okresu działania na przyszły rok. W kontekście biznesowym rozkładówki te szczególnie polecane są np. do planowania przychodów lub rozpisywania harmonogramów projektów w skali roku lub na poszczególne miesięce .


Prosty widok miesięczny
i tygodniowy

Widok miesięczny składa się z części kalendarzowej
oraz miejsca na drobne notatki. W tym miejscu zakreślisz wszystkie istotne dni w danym miesiącu. W aspekcie pracy widok ten polecamy jako miejsce do rozpisania szczegółowych harmonogramów oraz ważniejszych wydarzeń w skali miesiąca.

Rozkładówka tygodniowa to przestrzeń codziennego planowania. Jako że wiemy, jak różne mogą być Twoje potrzeby, postawiłyśmy na maksymalnie prosty widok: po lewo - plany poszczególnych dni, po prawo - dużo miejsca na notatki.


Planowanie kwartalne
i social media tracker

Rozkładówki kwartalne to esencja naszego plannera. Pozwolą Ci stworzyć bardziej szczegółowe plany na najbliższe miesiące. Każda rozkładówka składa się z podsumowania poprzedniego kwartału oraz miejsca na zaplanowanie kolejnego. W sekcji WORK znajdziesz  podział na ogólne wnioski z pracy oraz dodatkową sekcję z trackerem do social media. 

Rozkładówka do planowania kwartalnego posiada też miejsce na wyznaczanie celów kwartalnych. Wśród nich, aby cele jeszcze czytelniejsze, zostało wyróżnione 5 najważniejszych. 

.