Poskrom swoją pracę!

bezpłatny tygodniowy planner pracy

.

.

.

.

.

.

CZY...


 • czujesz, że jesteś "więźniem" swojej pracy?
 • zbliżający się poniedziałek przyprawia Cię o ból głowy?
 • masz wrażenie, że nowe zadania pojawiają się szybciej niż jesteś w stanie je zrealizować?
 • pomimo tego na koniec dnia czujesz, że nic nie zrobiłaś chociaż nie miałaś czasu usiąść?
 • DZIĘKI PLANEROWI

 • odzyskasz kontrolę nad swoją pracą
 • odnajdziesz większy spokój
 • zadbasz o siebie i swoje ciało
 • OPINIE


  Marta

  ▬▬▬▬▬▬▬

  Z całego serca polecam Marię! Cudowna kobieta i PROFESJONALISTKA, która podchodzi do zadania i człowieka holistycznie 🙂 Pracowałam z Marią, gdy przymierzałam się do otworzenia własnego biznesu i dzięki Buddy zrozumiałam jakie kroki muszę podjąć i przede wszystkim co ten biznes dla mnie znaczy. Cudowne spotkania pełne ciekawych, otwierających oczy zadań, które bardzo motywowały!

  Nadia

  ▬▬▬▬▬▬▬


  Marysia jest osobą, której od początku nie bałam się w pełni zaufać. Dała mi odwagę do wyjścia z mojej strefy komfortu. Byłam w stanie w pełni zaangażować się podczas naszych sesji. Marysia pomagała mi wyznaczać kierunek naszych sesji. Czułam, że jest moim towarzyszem i kibicem jednocześnie. Dzięki niej zrozumiałam, że posiadam wszystkie zasoby, aby osiągnąć mój cel.

  Adam

  ▬▬▬▬▬▬▬

  Sesje z Marysią zawsze były prowadzone w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Dzięki pracy jaka została wykonana, znacznie łatwiej jest mi mówić o moich osiągnięciach, sukcesach oraz umiejętnościach. Marysia jako osoba posiadająca rozległą wiedzę z obszaru rozwoju osobistego oraz jako osoba otwarta i zawsze starająca się znaleźć nić porozumienia, sprawdza się świetnie w roli coacha i mentora.

  POZNAJMY SIĘ

  Hej,

  Jestem Marysia czyli Your Buddy. Pomagam osiągnąć dobrostan zawodowy. Wierzę, że wprowadzając drobne zmiany, których fundamentem jest samoświadomość, każdy może znacząco poprawić poczucie szczęścia i spełnienia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 

  Z wykształcenia jestem psychologiem. Z zawodu HRowcem, trenerem i coachem. Od ponad 10 lat pracuję z ludźmi w różnych obszarach: szkolenia, sesje indywidualne, rekrutacje czy tzw. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu czyli CSR. Ponad to prowadzę podcast "Zawód Człowiek" o dobrostanie zawodowym.

  Moją życiową misją jest, aby tworzyć lepszy świat czy ten świat dotyczy świata jednej osoby, świata zawodowego grupy osób czy całych społeczności lokalnych bądź globalnych.

  Uff to chyba tyle o mnie – cześć 🙂

  Twój planner czeka

  .