Pobierz fragment Dziennika Rozwoju Osobistego dla Kobiet

"Poczuj luksus bycia sobą"

Chcesz dokonać realnych zmian w swoim życiu? Pragniesz odzyskać wewnętrzny spokój, życiową harmonię i zaczerpnąć sił płynących od wewnątrz? Chcesz docenić swoją delikatność, kobiecość i wrażliwość? Ćwiczenia zawarte w tej książce pomogły już dziesiątkom kobiet!

Pobierz bezpłatnie fragment książki

Co zyskasz dzięki pracy z Dziennikiem?

Poukładasz swoje relacje z bliskimi

Odzyskasz wewnętrzny spokój

Poczujesz prawdziwą harmonię i klarowność w swoim życiu

Otworzysz się na to, co najpiękniejsze

Będziesz uważna na to, co Ci służy i wzmocnisz to

Poukładasz swoje wspomnienia, aby nie dominowały Twoich myśli

Zaczniesz żyć "tu i teraz" bez obaw o przyszłość

Na nowo poczujesz to, czego naprawdę pragniesz

Wzmocnisz pewność siebie i poczucie swojej wartości

Poszerzysz swoje postrzeganie każdej sytuacji, aby zobaczysz więcej możliwości

Pozbędziesz się negatywnych i toksycznych przekonań i nawyków myślowych

Zadbasz o swoją kobiecość - poczujesz się najpiękniejszą sobą!

Docenisz swoją wrażliwość - to Twoja siła, a nie słabość

Ustalisz własne granice i ochronisz je

Będziesz asertywna i pójdziesz pewnym krokiem przez życie

Zobaczysz i poczujesz, co jest dla Ciebie tak naprawdę ważne

Poznaj opinie moich klientek i klientów

"Co tu dużo mówić ... Dzięki Patrycji zmieniłam swoje życie o 180° i wreszcie jestem szczęśliwa. Patrycja otworzyła mi oczy na to jak chcę aby wyglądało moje życie i dzięki niej wreszcie jestem szczęśliwa!!!"

Ania

"Prawdziwy praktyk!!! Gorąco polecam".

Piotr

"Warsztaty przeprowadzone zostały na najwyższym poziomie merytorycznym, w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Prowadząca wykazała się ogromną wiedzą w zakresie coachingu, oraz bogatym doświadczeniem, którym chętnie dzieliła się z uczestnikami. Poziom merytoryczny zajęć był niewątpliwie także wynikiem szerokiej wiedzy praktycznej Prowadzącej. Dlatego polecam Panią Patrycję jako bardzo dobrego szkoleniowca i coacha, którego podejście do Klienta jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze - skuteczne. - Pani Patrycja jest coachem o świetnej intuicji, zadaje doskonałe pytania, podąża za Klientem, pracuje nieszablonowo, a równocześnie skutecznie".

Beata

"Serdecznie polecam współpracę z tym specjalistą. Pani Patrycja jest osobą ciepłą i empatyczną.Szybko i bezbłędnie diagnozuje, przekazuje dobre metody do pracy indywidualne i wspólnej.Każde spotkanie jest pełne serdeczności ze strony coacha. Z pewnością pomoże każdemu kto tu trafi. POLECAM!!!:

Joanna

"Patrycja potrafi obudzić chęć zmiany i zainspirować trafnymi pytaniami, jednocześnie ukierunkowując spotkania na tematy, które najbardziej nam ciążą. Przekonuje, że warto odkopać swoje dawno stłamszone i schowane pomysły na życie, podwinąć rękawy i wziąć ster w swoje ręce i stworzyć życie, o którym się zawsze marzyło. Mam wrażenie, że dzięki dobrze rozwiniętej intuicji Patrycji, każde spotkanie jest efektywne i przybliżające do wyznaczonych celów. Szczerze polecam pracę z Panią Patrycją.

Maciej

Źródła opinii: https://dobrycoach.pl/coach/patrycja-dorsz-vel-drozdz

Co znajdziesz w środku?

1. Zainspiruj się

Czy ten program jest Ci potrzebny?

Jak pracować z Dziennikiem?

2. Działania, które zmienią Twoje życie

Dzień pierwszy. Cel i wizja. Zobacz i poczuj to, co chcesz

Dzień drugi. Kręgi Twojego życia

Dzień trzeci. Twoje sfery wpływu

Dzień czwarty. Zmiana punktu widzenia

Dzień piąty. Twoje wartości

Dzień szósty. Bądź dla siebie dobra i troszcz się o siebie

Dzień siódmy. Refleksje i wnioski

Dzień ósmy. Kluczowy element

Dzień dziewiąty. Czym jest dla Ciebie kobiecość?

Dzień dziesiąty. Twoja odległość do celu wyznacza Twoją fascynującą drogę

Dzień jedenasty. Wewnętrzna harmonia jest częścią harmonii całości

Dzień dwunasty. Jakim uchem słuchasz?

Dzień trzynasty. Uważność na drugiego człowieka

Dzień czternasty. Refleksja i nowe plany

Dzień piętnasty. Pogódź się z przeszłością, porzuć lęk przed przyszłością

Dzień szesnasty. Jaką tajemną naturę skrywasz?

Dzień siedemnasty. Małe sukcesy zbudują wielki tryumf

Dzień osiemnasty. Wdzięczność

Dzień dziewiętnasty. W co uciekasz?

Dzień dwudziesty. Dostrzegaj piękno. Zmień okulary

Dzień dwudziesty pierwszy. Twoja refleksja i planowanie z minionego tygodnia

Dzień dwudziesty drugi. Moc relacji rodzinnych

Dzień dwudziesty trzeci. Dziecko w Tobie

Dzień dwudziesty czwarty. Twoja strategia radzenia sobie z życiowymi kryzysami

Dzień dwudziesty piąty. Jaką wartość nadajesz zdarzeniom na swojej drodze?

Dzień dwudziesty szósty. Nawet trudne emocje biorą udział w procesie Twojej zmiany

Dzień dwudziesty siódmy. Coś nowego i ekscytującego

Dzień dwudziesty ósmy. Zachowaj w swoim sercu radość

Dzień dwudziesty dziewiąty. Co mówi Twoje „nie”?

Dzień trzydziesty. Odróżniaj baobaby od róż.

3. Notatki

4. Co dalej?

5. Podziękowania

4. Osobiste zaproszenie

Pobierz bezpłatnie fragment książki

To Twoja szansa, aby poukładać swoje relacje. Z sobą i z innymi

Co zyskasz pracując z Dziennikiem?

Poszukujesz inspiracji do rozwoju zawierających głębokie przesłanie, a zarazem przystępnych i przyjaznych?

Wyobraź sobie, że możecie dokonać realnej zmiany w swoim życiu i rozwinąć znacząco swoje kompetencje nie wychodząc z domu.

Wyobraź sobie, że możesz osiągnąć ważne cele osobiste i zawodowe w ciągu kilku tygodni, a nawet dni w cenie dobrej kawy z ciastkiem w przyjemnej atmosferze gdziekolwiek zechcesz!

W moim Dzienniku Rozwoju Osobistego znajdziesz inspirację do prawdziwej zmiany, konkretne techniki i mentalne ćwiczenia, które umożliwią Ci zapoczątkowanie życia w zgodzie z Tobą z pewnością siebie i naturalnością.

Dziennik to zestaw 30 inspiracji do realizacji dzień po dniu według specjalnie opracowanej metodologii zmiany nawyków myślowych. W każdym dniu znajdziesz głębokie pytania o cele, wartości, plany, marzenia, poczucie własnej wartości, życiowe role, przekonania, blokady oraz inne obszary wpływające na to, w jakim miejscu obecnie się znajdujesz. Znajdziesz w nim miejsce na notatki i ćwiczenia coachingowe, które otworzą przed Tobą zupełnie nowe możliwości kreowania swojego życia.

Praca z dziennikiem porządkuje emocje i przekonania, pomaga odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii, pewność siebie i równowagi. Pomaga w obiektywnej ocenie sytuacji i podejmowaniu decyzji i wyborów życiowych, pomaga radzić sobie z emocjami, porządkuje wewnętrzny świat emocji pozbywając się poczucia winy i lęku przed przyszłością. 

Po 30-dniowej pracy z dziennikiem każda kobieta ma szanse jeszcze pewniejszym krokiem iść przez życie, spełniając swoje marzenia, realizując życiowe cele i z każdym dniem stając się silniejsza-zachowując swoją kobiecość i wrażliwość.

Recenzje Dziennika

Dziennik coachingowy spod ręki Patrycji jest dla wszystkich kobiet; które czują, że muszą sobie ułożyć życie, muszą ułożyć siebie od środka; że jakieś sprawy są nie do końca załatwione, że same nie wiedzą, do czego dążą. To idealna wręcz pozycja dla każdej kobiety, która potrzebuje zmiany wprowadzanej w delikatny sposób, wymagający jednak systematycznej i poważnej pracy nad sobą. Jestem przekonana, że książka stanie się motorem działania dla niejednej kobiet.

Ta książka to swego rodzaju poradnik i przewodnik
w poznawaniu siebie i swojego życia. Szczerze polecam!”

Ewelina Miśko-Pawłowska, radca prawny, założycielka pierwszego portalu z poradami prawnymi
oraz współwłaścicielka Kancelarii Prawnej Miśko-Pawłowska i Wspólnicy

"Poczuj Luksus bycia sobą" to podróż w głąb ukrytej kopalni. To odkrywanie diamentu który warto odkryć i oszlifować. Innymi słowy, to dziennik o podróży
w głąb samej siebie, dzięki której odkryjesz swój potencjał, wzmocnisz i oszlifujesz pewność siebie. Będziesz błyszczeć swoim blaskiem a to pozwoli Ci stawiać sobie śmielsze działania. Twoja wizja siebie w przyszłości będzie klarowna i przejrzysta. Patrycję poznałam osobiście, poznałam jej wrażliwość i to w jaki sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. A czytając dziennik poznałam Twórczą duszę. Dlatego całym swoim sercem serdecznie polecam dziennik autorstwa Patrycji. Niech niesie radość z odkrywania siebie.”

Jolanta Górniak CreaTor życia i trener mentalny pewności siebie,  autorka „Dziennika Wdzięczności”

Jako trener wystąpień publicznych pracuję bardzo dużo z emocjami, jestem również coachem kryzysowym oraz mam za sobą dwa lata szkoleń dotyczących pracy ze stresem oraz nerwicą. W dzienniku który stworzyła Patrycja widzę ogromny potencjał do pracy samemu ze sobą. To jest praca która zawsze się opłaca, i jeżeli będziemy pracować z dziennikiem sukcesywnie, na pewno zobaczymy rezultaty. Nie ma w życiu ważniejszej pracy niż praca nad sobą. Patrycja pochyla się tutaj nad wielowarstwowymi emocjami dotyczącymi problemów które dotykają nas na co dzień, a które mogły w nas wykiełkować w bardzo wczesnej młodości. Z wielką chęcią sama będę praktykować ćwiczenia zawarte w dzienniku, bo mimo wiedzy jaką posiadam, czasami przydaje się ktoś „patrzący” z boku, nie oceniający za to pokazujący właściwą ścieżkę. Co ważne, to nie jest dziennik tylko dla kobiet, chociaż autorka skupiła się tutaj głównie na nas. Jednak sytuacje z którymi można pracować dzięki temu dziennikowi, dotyczą obojga płci. Ze strony wizualnej, zachwyca również grafika, delikatna, kobieca i pozytywna. Polecam z czystym sumieniem i zachęcam do wsparcia projektu!”

Marta Kuszakiewicz, trener, coach kryzysowy, aktorka, wokalistka, autorka książek dla Kobiet

Patrycja Dorsz vel Drożdż

O autorce

Konflikty to moje życie!

Od ponad 10 lat zajmuje się wspieraniem innych w osiąganiu osobistych celów, budowaniu szczęśliwych relacji, rozwiązywaniu konfliktów. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Pomagam odnaleźć się w życiowych wyzwaniach i zakrętach w relacjach. Pokazuję, jak patrzeć na konflikt, aby zobaczyć w nim szansę!

Prowadzę mediacje, indywidualne sesje oraz warsztaty stacjonarne i kursy on line.

Zapraszam Cię do pobrania fragmentu mojej książki!

Pobierz bezpłatnie trzy rozdziały książki

Więcej recenzji znajdziesz w książce oraz w PDF, który jest do pobrania  poprzez tę stronę

Patroni Medialni

Sprawdź czy to książka dla Ciebie

Pobierz fragment Dziennika

Poznaj  treść i przepiękną grafikę

Pobierz fragment książki

Pobierz fragment książki

Chcesz otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i wydarzeniach?

Zasubskrybuj, aby być na bieżąco!

.