◈ Plánujete se v blízké době s partnerem otevřít početí děťátka?

◈ Již se nějaký čas aktivně "snažíte" a ještě jste neotěhotněla?

◈ Máte už jedno nebo více dětí, ale další těhotenství nepřichází?

◈ Přejete si otěhotnět již déle než rok a začínáte hledat informace o vyšetřeních, která byste měli v páru absolvovat?

◈ Již jste absolvovali několik vyšetření a lékaři zatím neshledali žádný závažnější důvod, proč by se nemělo podařit přirozeně počít dítě?

Do nového roku můžete vstoupit naplněni informacemi a vědomím, jak o své reprodukční zdraví pečovat, jak si v roce 2023 zvýšit šance otěhotnět, jaká vyšetření je vhodné absolvovat, a s pocitem klidu, že jdete děťátku vstříc tím správným směrem.

Kdy účast ve výzvě více promyslete... 

◈ Pokud máte v páru závažný zdravotní problém neslučitelný s přirozeným otěhotněním (chybění dělohy a/nebo obou vejcovodů a/nebo vaječníků, uskutečněná sterilizace muže a/nebo ženy, vymizelá tvorba spermií po rakovině varlat...). 

◈ Ženě v páru je více než 40 let, anebo to u ní vypadá na předčasné ovariální selhání a/nebo menopauzu.

◈ Jste po 3 a více než potratech (nebudu se zaměřovat na téma početí po potratu, obecné rady pro Vás mohou být přínosné, ale dvě a více ztrát už většinou znamená potřebu individuálního pátrání a řešení).

◈ Pokud nyní aktivně podstupujete proces asistované reprodukce, tak sice můžete hromadu informací ocenit, ale mějte na paměti, že některé přírodní přístupy mohou být kontraindikované.

◈ Pokud by to byla vaše Xtá účast v podobném programu... nehoňte se z výzvy do výzvy; neupínejte svou pozornost na další a další odborníky, kteří by vám měli předat něco, co možná ještě nevíte; možná nyní potřebujete obrátit pozornost víc k sobě, do svého nitra ♥


Po předešlé zkušenosti a s tím, jak se nyní mění situace na sociálních platformách, jsem se rozhodla pro formu, kdy bude kurz přístupný pomocí individuálních přístupových údajů na webu. Potřebujete tedy jen e-mailovou adresu.

▹ JAK DLOUHO KURZ POTRVÁ?

Přístup ke kurzu bude "trvalý", 100% garantovat Vám mohu nejméně 1 rok (kdo ví, co přinese budoucnost, web může být smazán, skončím s podnikáním...).

Kurzem budete procházet vlastním tempem. Materiály budou zpočátku (od 7.12.2022) přibývat postupně, budu ještě dotáčet nějaké materiály s hosty, nejpozději od ledna 2023 bude obsah programu kompletní.

▹ JAKÁ JE FORMA PROGRAMU?

Jde o souhrn videí a textů. Nezasílám fyzické materiály poštou, ale budete mít k dispozici několik PDF souborů, které si můžete uložit a vytisknout.

Časová náročnost je od 10 po 60 minut na lekci. Celkově má program přes 13 hodin materiálů.

▹ PODPORA V PRŮBĚHU PROGRAMU?

Jako součást programu nenabízím konzultace. Pokud Vám nebude jasné něco z nahraného obsahu, určitě se na mě obraťte s dotazy, ale konzultace bychom domluvili individuálně nad rámec programu.00 Dní
00 Hodin
00 Minut
00 Vteřin

Cena online programu

Více než 13 hodin velmi komplexních informací věnovaných tématu plodnosti
můžete nyní získat v PŘEDPRODEJI do půlnoci 30. 11. 2022 za

1 400 Kč / 60 €

Od 1. 12. 2022 bude cena 2 400 Kč / 101 €.


.