◈ Plánujete se v blízké době s partnerem otevřít početí děťátka?

◈ Již se nějaký čas aktivně "snažíte" a ještě jste neotěhotněla?

◈ Máte už jedno nebo více dětí, ale další těhotenství nepřichází?

◈ Přejete si otěhotnět již déle než rok a začínáte hledat informace o vyšetřeních, která byste měli v páru absolvovat?

◈ Již jste absolvovali několik vyšetření a lékaři zatím neshledali žádný závažnější důvod, proč by se nemělo podařit přirozeně počít dítě?

Díky programu získáte informace a vědomí, jak o své reprodukční zdraví pečovat, jak si v novém roce zvýšit šance otěhotnět, jaká vyšetření je vhodné absolvovat, a pocit klidu, že jdete děťátku vstříc tím správným směrem.

Kdy účast ve výzvě více promyslete... 

◈ Pokud máte v páru závažný zdravotní problém neslučitelný s přirozeným otěhotněním (chybění dělohy a/nebo obou vejcovodů a/nebo vaječníků, uskutečněná sterilizace muže a/nebo ženy, vymizelá tvorba spermií po rakovině varlat...). 

◈ Ženě v páru je více než 40 let, anebo to u ní vypadá na předčasné ovariální selhání a/nebo menopauzu - z programu čerpat můžete, jen možná potřebujete individuálnější přístup.

◈ Jste po 3 a více než potratech (cíleně se nezaměřuji na téma početí po potratu, obecné rady pro Vás mohou být přínosné, ale dvě a více ztrát už většinou znamená potřebu individuálního pátrání a řešení).

◈ Pokud nyní aktivně podstupujete proces asistované reprodukce, tak sice můžete hromadu informací ocenit, ale mějte na paměti, že některé přírodní přístupy mohou být kontraindikované.

◈ Pokud by to byla vaše Xtá účast v podobném programu... nehoňte se z výzvy do výzvy; neupínejte svou pozornost na další a další odborníky, kteří by vám měli předat něco, co možná ještě nevíte; možná nyní potřebujete obrátit pozornost víc k sobě, do svého nitra ♥


▹ JAK SE KE KURZU PŘIPOJÍTE?

Po vyplnění objednávky obdržíte fakturu, jakmile obdržím platbu, zašlu Vám na e-mail Vaše individuální přihlašovací údaje do členské sekce, která je umístěna na webu, nepotřebujete profil na sociálních sítích.

▹ JAK DLOUHO KURZ POTRVÁ?

Přístup ke kurzu bude "trvalý", 100% garantovat Vám mohu nejméně 1 rok (kdo ví, co přinese budoucnost, web může být smazán, něco se stane se mnou...).

Kurzem budete procházet vlastním tempem

▹ JAKÁ JE FORMA PROGRAMU?

Jde o souhrn videí a textů. Nezasílám fyzické materiály poštou, ale budete mít k dispozici několik PDF souborů, které si můžete uložit a vytisknout.

Časová náročnost je od 10 po 60 minut na lekci. Celkově má program přes 10 hodin materiálů.

▹ PODPORA V PRŮBĚHU PROGRAMU?

Jako součást programu nenabízím konzultace. Pokud Vám nebude jasné něco z nahraného obsahu, určitě se na mě obraťte s dotazy, ale konzultace bychom domluvili individuálně nad rámec programu.
Cena online programu

Obsahuje více než 10 hodin velmi komplexních informací věnovaných tématu plodnosti v páru.
Můžete jej zakoupit za

2 900 Kč / 120 €

Faktura je automaticky vystavena v CZK, ale platbu můžete zaslat v eurech.


.