ZGARNIJ DARMOWE MATERAŁY, ZAPISUJĄC SIĘ NA SZCZĘŚLIWY NEWSLETTER!

Poza regularnie tworzonymi treściami blogowymi oraz płatnymi usługami (zobacz tutaj), dzielę się również darmowymi materiałami dodatkowymi z osobami, które zapisały się na mój newsletter. Dołącz do ich grona i zgarnij te prezenty. Jestem przekonana, że przydadzą Ci się w prowadzeniu fajnego, szczęśliwego życia :)

Co dla Ciebie przygotowałam do tej pory?

  • PLANNER 2020 – to ponad 40 stron gotowych do użycia treści, które pomogą Ci lepiej zorganizować cały rok.
  • DODATKI DO PLANNERA 2020 dla tych, którzy chcą dokładnie rozpisać każdy tydzień albo dzień danego roku.
  • Zeszyt ćwiczeń WYZNACZ CEL, KTÓRY OSIĄGNIESZ, dzięki któremu zaczniesz wyznaczać cele zgodnie z metodą EKO SMART i, co najważniejsze, zaczniesz je realizować!
  • Zeszyt ćwiczeń NA TRUDNE CHWLE, żebyś potrafiła sobie lepiej radzić podczas obciążających psychicznie sytuacji.

W newsletterze znajdziesz też dużo darmowej wiedzy, filmowe czy książkowe i polecajki oraz najlepsze oferty moich płatnych produktów.

PS Spokojnie, nie będę Cię zasypywać toną maili. Z reguły piszę raz na 2 tygodnie albo nawet raz na miesiąc.

Kto właściwie będzie do Ciebie pisać?

Cześć!

Nazywam się Daria i jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)).

Wierzę, że każdy może wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

Na start trzy teksty, które mogą Cię zainteresować:

.