Webinar

Zmiana zawodowa w czasie pandemii

1 października godz. 20.00 LIVE

5 Prelegentów, 4 tematy, zainspiruj się! 


"Jedyną rzeczą, która powstrzymuje Cię przed dostaniem tego, czego pragniesz, jesteś Ty sam."

Joe Vitale


Skąd pomysł na webinar?

Akcja #PRACUJemyRazem to projekt stworzony przez grupę polskich blogerów. Połączyła ich chęć pomocy osobom, które straciły pracę z powodu pandemii COVID-19.
Webinar jest finałem akcji - już dzisiaj chcemy Cię zaprosić do zapisania się!

Poznaj naszych prelegentów!

Temat 1: Wielkie oczy zmiany, czyli przebranżowienie i zmiana zawodu – jak ją zaplanować, by nie wpaść z deszczu pod rynnę

Przed Tobą wielka zmiana, która wpłynie na wszystkie aspekty życia, więc warto się do niej odpowiednio przygotować. Klaudia –Change Managerka, która pomaga w przebranżowieniu oraz Łukasz – Analityk Danych IT, który niegdyś projektował gazociągi opowiedzą, jak zrobić to z sukcesem.

Klaudia & Łukasz Jarych

Temat 2: Jak nauczyć się języka obcego i pracować łatwo w międzynarodowym środowisko mając jedynie 15 minut dziennie?

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na poświęcenie kilku godzin tygodniowo na naukę języka obcego. Nawet jeśli dysponujesz jedynie 15 minutami dziennie, zacznij uczyć się, a szybko dostrzeżesz postęp. Wystarczy, że skupisz się na kilku ważnych aspektach, o których będę mówić na tym webinarze.

Temat 3: Nie szukaj w ciemno! Sprawdź, do jakiej pracy się nadajesz!

Większość z nas intuicyjnie wybiera zawód i pracę. Raczej dajemy się nieść prądowi, niż świadomie kształtujemy swoją ścieżkę kariery. Porozmawiajmy, dlaczego warto dobrze poznać swoje predyspozycje i talenty i jak to zrobić. Nie czekaj, aż praca marzeń spadnie Ci z nieba, lecz aktywnie planuj i osiągaj zawodowe cele!

Sylwia Waśniewska

Temat 4: Praca zdalna - przymus czy przywilej? Jak zostać freelancerem?

W okresie pandemii, szczególnie w pierwszych jej miesiącach, wiele osób zostało zmuszonych do przejścia na online. Dla wielu okazała się to bariera nie do przeskoczenia, inni odnaleźli w tym swoją drogę. Jak więc płynnie przejść z etatu na pracę zdalną? Jaki zawód wybrać?

Szykujemy dla Was prezenty :) ...

...wybierz temat dla Ciebie i poznajmy się na żywo!

Zapisz się już dziś - do webinaru zostało:

00 Dni
00 Godzin
00 Minut
00 Sekund
.