„Prawda o Hashimoto" jest w Twoim zasięgu

Choroba Hashimoto to najczęściej występująca dziś dolegliwość autoimmunologiczna. To duży problem, który dotyka coraz większą ilość osób. Prognozy nie są pocieszające - niektórzy twierdzą, że mamy już do czynienia z epidemią chorób z autoagresji. Wspólnie zatrzymajmy ten proces poprzez poszerzanie świadomości społeczeństwa - lekarzy, specjalistów, pacjentów i ich rodzin.

„Prawda o Hashimoto: Rozmowy" to Twoja szansa, aby odzyskać to co najważniejsze - zdrowie oraz w konsekwencji pełnię swojego życia i potencjału.

„Prawda o Hashimoto: Rozmowy" to:

Rozmawialiśmy ze specjalistami, którzy od lat leczą pacjentów Hashimoto. Są to osoby mocno zaangażowane w rozwiązanie problemu i charakteryzują się niekonwencjonalnym podejściem do wykonywanego zawodu. Swój udział w „Prawdzie o Hashimoto: Rozmowy" mają również pacjenci borykający się z tym schorzeniem od wielu lat. Ich walka z chorobą zmieniła ich życie i nadała mu nowy kierunek.

Co istotne - pytania, które im zadaliśmy w dużej części pochodzą bezpośrednio od pacjentów Hashimoto. Swego czasu udostępniliśmy ankietę w której jedną z możliwości było zadanie pytania specjaliście. Staliśmy się więc swoistymi łącznikiem między społecznością chorych a specjalistami, którzy mogli pomóc do tej pory tylko ograniczonej liczbie osób. Dzięki „Prawdzie o Hashimoto" to się zmieniło.

Zobacz czym jest „Prawda o Hashimoto: Rozmowy":

Materiały znajdziesz na naszych kanałach:

Zanim zaczniesz oglądać...

Jeśli nie udało Ci się obejrzeć pierwszej części naszego projektu filmowego, a więc „Prawda o Hashimoto: Wprowadzenie" to koniecznie zrób to przed obejrzeniem rozmów. Są to cztery, atrakcyjne wizualnie materiały, skupiające się na zmotywowaniu do dobrych zmian w obrębie zdrowia i nie tylko.

Kliknij w poniższe okno, aby obejrzeć wszystkie filmy z serii „Prawdya o Hashimoto: Wprowadzenie"

Twórcy projektu:

Projekt filmowy „Prawda o Hashimoto" to atrakcyjne materiały w wysokiej, telewizyjnej jakości, z dużą wiedzą merytoryczną oraz ogromnym zapleczem motywacyjnym dla pacjenta Hashimoto i nie tylko. 

Na stworzenie całego projektu „Prawda o Hashimoto" poświęciliśmy znaczne, własne nakłady finansowe oraz rok naszej pracy.

Doceń to i wspomóż projekt „Prawda o Hashimoto" dobrowolną dotacją.

Wesprzyj naszą misję mającą na celu poszerzanie świadomości społeczeństwa na temat choroby Hashimoto, chorób autoimmunologicznych oraz zdrowia ogólnie. 


Co dokładnie od nas otrzymasz w ramach „Prawda o Hashimoto: Rozmowy" ?

Praktyczną wiedzę wielu doświadczonych specjalistów i pacjentów w atrakcyjnej formie video

Wersje audio wszystkich wywiadów do słuchania

Ciągły, bezpłatny dostęp do materiałów online

Ogromną dawkę motywacji od osób, którym udało się okiełznać chorobę

Całościowe spojrzenie na problem choroby Hashimoto w obrębie ciała, umysłu oraz duszy

Perspektywę na lepsze jutro

Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o premierze kolejnego odcinka „Prawdy o Hashimoto” i obejrzeć go za darmo, zapisz się już teraz na nasz newsletter

Oferujemy Ci doświadczenia specjalistów wielu dziedzin (m. in. interniści, dietetycy, stomatolog), którzy codziennie, od wielu lat spotykają się z pacjentami Hashimoto i pomagają im wyciszyć chorobę.

„Prawda o Hashimoto" oferuje inne spojrzenie na chorobę, które okazuje się być kluczowe w walce o Twoje zdrowie.

Wspierając nasz projekt wspomagasz misję, której celem jest zmiana myślenia społeczeństwa o chorobie Hashimoto. Ciągle jest wiele do zrobienia, a my bardzo chcielibyśmy dalej pomagać!

Jest to jednak uzależnione od kwestii finansowych, ponieważ realizacja kolejnych projektów na tak wysokim poziomie wiąże się z dużymi kosztami, a my korzystaliśmy wyłącznie z prywatnych środków pieniężnych. 

Gdyby każdy z Was podarował nam choćby niewielką kwotę zapewniłoby to środki na bezpłatne udostępnianie wszystkich, tworzonych przez nas materiałów

Oto opinie na temat „Prawdy o Hashimoto":

Klaudia

pacjentka Hashimoto, studentka dietetyki

Uważam, że każdy kto ma do czynienia z tym schorzeniem powinien zapoznać się z tym materiałem, bez względu na to czy choruje od miesiąca czy od wielu lat, czy bierze leki czy nie. Bez względu na wszystko.

CAŁA OPINIA

Ania

pacjentka Hashimoto

Projekt „Prawda o Hashimoto” jest zaskakująco dobry w swojej prostocie. Podczas oglądania ma się wrażenie, że jest się tuż obok rozmówcy, zupełnie jakbyśmy się znali od lat i spotkali się przy kawie.

CAŁA OPINIA

Oktawia

pacjentka Hashimoto

Na „Prawdę o Hashimoto” trafiłam szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Wielogodzinny materiał okazał się być tym czego szukałam, moim drogowskazem, a przede wszystkim  zachętą do walki i nie pozostawienia choroby „samej sobie”.

CAŁA OPINIA

Magda

pacjentka Hashimoto

Projekt na pewno dobrze wpłynie na pacjentów chorych na Hashimoto już wiele lat jak i dla osób zdiagnozowanych niedawno. Osobiście poczułam też pewnego rodzaju pokrzepienie, gdyż słuchając wywiadów z zaproszonymi gośćmi słyszałam też siebie - podobne objawy, samopoczucie, przeciwności.

CAŁA OPINIA

Wspierają nas:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą maila! Napisz na: prawdaohashimoto@gmail.com

Dane firmy

Body Mind Soul Piotr Klikowicz

www.bodymindsoul.pl 

25-145 Kielce, ul. Leśniówka 123

NIP: 9591686926