„Prawda o Hashimoto" jest w Twoim zasięgu

Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o premierze kolejnego odcinka „Prawdy o Hashimoto” i obejrzeć go za darmo, zapisz się już teraz na nasz newsletter

Choroba Hashimoto to dziś najczęściej występująca dolegliwość autoimmunologiczna. To duży problem, który dotyka coraz większą ilość osób. Prognozy nie są pocieszające - niektórzy twierdzą, że mamy już do czynienia z epidemią chorób z autoagresji. Wspólnie zatrzymajmy ten proces poprzez poszerzanie świadomości społeczeństwa - lekarzy, specjalistów, pacjentów i ich rodzin.

Zapraszamy Cię do obejrzenia filmów z serii „Prawda o Hashimoto: Wprowadzenie"

„Prawda o Hashimoto" to atrakcyjne materiały filmowe w wysokiej, telewizyjnej jakości, z dużą wiedzą merytoryczną oraz ogromnym zapleczem motywacyjnym dla pacjenta Hashimoto i nie tylko. 

Kolejnym etapem projektu jest „Prawda o Hashimoto: Rozmowy", obejmujący systematyczne publikacje wywiadów ze specjalistami, którzy od lat leczą chorych na Hashimoto oraz z samymi pacjentami borykającymi się z tych schorzeniem.


Na stworzenie całego projektu „Prawda o Hashimoto" poświęciliśmy znaczne, własne nakłady finansowe oraz rok naszej pracy.

Doceń to i wspomóż projekt „Prawda o Hashimoto" dobrowolną dotacją

Wesprzyj naszą misję mającą na celu poszerzanie świadomości społeczeństwa na temat choroby Hashimoto, chorób autoimmunologicznych oraz zdrowia ogólnie. 

Gdyby każdy z Was podarował nam choćby niewielką kwotę zapewniłoby to środki na bezpłatne udostępnianie wszystkich, tworzonych przez nas materiałów

Twoja wpłata ma dla nas ogromne znaczenie! Żadna suma nie jest dla nas za mała.

Serdecznie dziękujemy!