Warsztat online PRECZ Z NUDĄ W KUCHNI! JAK ZDROWO UROZMAICIĆ SWÓJ JADŁOSPIS.

23 maja 2018 r. (środa), godz. 19.00 – 21.00

WARSZTAT ONLINE

PRECZ Z NUDĄ W KUCHNI! JAK ZDROWO UROZMAICIĆ SWÓJ JADŁOSPIS? - wersja ONLINE

  • Brakuje Ci pomysłów na różnorodne, zdrowe posiłki?
  • Masz wrażenie, że Twoja dieta jest monotonna, zwłaszcza wtedy, gdy ma być ‘zdrowa’?
  • Szukasz przepisów i inspiracji na przygotowanie szybko posiłku, który będzie służył Tobie i Twojej rodzinie?

Krótko mówiąc – masz POTRZEBĘ ZMIANY, tylko POMYSŁÓW CZASEM BRAK?!

W taki razie trafiłaś/eś idealnie :)

Zapraszam Cię 23 maja (środa) w godzinach 19.00 – 21.00 do 'pokoju spotkań' online na Zoomie*!

*szczegóły techniczne znajdziesz poniżej :)

Na warsztacie poznasz SPRAWDZONE SPOSOBY JAK UROZMAICIĆ SWÓJ JADŁOSPIS, a jednocześnie jak przyrządzać proste posiłki (bo ta pozorna sprzeczność to klucz do sukcesu :D).

Dowiesz się jakie składniki ze sobą łączyć, a które lepiej spożywać oddzielnie oraz JAK BILANSOWAĆ CODZIENNE DANIA, aby zapewnić sobie wszystkie składniki odżywcze.

Dostaniesz ‘MAPĘ KREATYWNEGO GOTOWANIA’, która poprowadzi Cię krok po kroku w działaniach w Twojej kuchni (dzięki temu, to czym się podzielę nie uleci od razu po spotkaniu z Twojej głowy ;)).

Ale przede wszystkim w części 'warsztatowej' będziemy mogły przyjrzeć się bliżej Twojemu przypadkowi - które posiłki chcesz urozmaicić, na co brakuje Ci pomysłów, jaki składnik sprawia Ci trudność? Pomogę Ci znaleźć rozwiązanie!

KIM JEST PROWADZĄCA, CZYLI BABKA LEKARSKA?

Nazywam się Karolina Kochanowska-Piekarska i jako Babka Lekarska uzdrawiam przez gotowanie. Kilka lat temu przekonałam się na sobie samej jakie efekty może przynieść zmiana sposobu odżywiania i stylu życia oparta na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Teraz dzielę się tą wiedzą i doświadczeniami z innymi. Pokazuję jak dzięki niewielkim nawet zmianom w diecie i codziennych przyzwyczajeniach możesz poczuć się lepiej, mieć więcej energii, pozbyć się wielu dolegliwości i zbędnych kilogramów. A przy tym czerpać prawdziwą przyjemność z jedzenia i gotowania!

Babkę Lekarską online znajdziesz na blogu www.babkalekarska.pl i w mediach społecznościowych: Babka Lekarska - uzdrawianie przez gotowanie, www.instagram.com/babka_lekarska.

Poza siecią organizuję stacjonarne i wyjazdowe warsztaty kulinarne, wykłady oraz spotkania z dietetyką medycyny chińskiej, a podczas konsultacji dietetycznych wspieram indywidualne osoby (lub całe rodziny) we wprowadzaniu skutecznych zmian w sposobie odżywiania.

CZAS, MIEJSCE I ZAPISY:

KIEDY: 23 maja 2018 r. (środa), godz. 19.00 – 21.00

GDZIE: spotkanie odbędzie się ONLINE na żywo* za pośrednictwem aplikacji Zoom - nie martw się, nie musisz zakładać kolejnego konta ;) Po opłaceniu warsztatu, wyślę do Ciebie maila z linkiem do spotkania, w który wystarczy kliknąć parę minut przed warsztatem

*Jeśli nie możesz być na żywo, będziesz mieć, podobnie jak wszyscy pozostali uczestnicy, dostęp do nagrania przez kolejne 5 dni (w tajnej grupie na Facebooku). Ale tylko obecność online gwarantuje Ci, że odniosę się do Twojego przypadku i odpowiem na Twoje pytania :)

ZA ILE: koszt warsztatu to 49 zł, płatne z góry na konto mailowe podane po zapisie (patrz niżej)

ZAPISY: zgłoszenia przyjmuję na adres mailowy babkalekarskapl@gmail.com lub na tej stronie po kliknięciu przycisku 'Biorę udział'

Uwaga! Na warsztat przyjmuję tylko 15 osób. Zapisz się już teraz, żeby zarezerwować swoje miejsce! Dopiero po uiszczeniu opłaty dostaniesz maila z linkiem do 'pokoju online' na Zoomie.