Podaj swój adres e-mail i pobierz PDF

Pustka w głowie, ciążące na Tobie spojrzenie szefa, wizja młodszych kolegów wyprzedzających Cię na szczebelkach awansu… to tylko kilka z czarnych scenariuszy, które tworzy Twój umysł, kiedy myślisz o prezentowaniu po angielsku.

A jednak musisz zmierzyć się z tym wyzwaniem. To kwestia Twojego zawodowego być albo nie być.

JEŚLI CHCESZ:

✔️ przedstawić ofertę zagranicznym kontrahentom,

✔️ rozwijać karierę w międzynarodowym środowisku,

✔️ pokazać słuchaczom pełen potencjał swoich projektów,


pobierz PDF "Prezentacje po angielsku w biznesie - 30 wyrażeń".


To wygodna w użyciu tabela, w której znajdziesz angielskie zdania wraz z polskimi tłumaczeniami.

Te wyrażenia łagodnie przeprowadzą Cię przez newralgiczne punkty prezentacji.


Ewelina Kołda

Trade Marketing Manager Poland/SEE, Spectrum Brands

Dzięki współpracy z Olą czuję, że moja prezentacja opowiada historię, jest barwna i plastyczna, przemawia do wyobraźni odbiorców i przykuwa ich uwagę. Dodatkowo przećwiczenie wystąpienia w towarzystwie cierpliwej, wspierającej osoby znacznie obniżyło mój poziom stresu.

Ten program pomaga nie tylko w przełamaniu własnych lęków, ale także w budowaniu marki osobistej w świecie biznesu.

Magdalena Wielgos

Managing Partner, IT Puzzle Recruitment

Lekcje angielskiego z Olą to przede wszystkim lekcje z osoba mającą pojęcie o metodyce nauczania, czego bardzo brakowało mi z moimi poprzednimi native speakerami. 

Lekcje są zaplanowane i konsekwentnie realizowane, dzięki czemu można zaobserwować realny progres. Ponadto zadania są bardzo różnorodne, a ich tematyka jest związana z moimi realnymi potrzebami zawodowymi. Właśnie takiego nauczyciela szukałam.


Nazywam się Aleksandra Janowska. Na pytanie, kim jestem, odpowiadam tak: kobietą cieszącą się życiem, lingwistką, coachem, soloprenerką, tancerką.

Angielskiego uczę od prawie 15 lat. Kocham ten język miłością odwzajemnioną. Do nauczania podchodzę kreatywnie – jeśli nie możesz zapamiętać jakiegoś słowa, potrafię nawet zaśpiewać piosenkę, żeby Ci pomóc.

Staram się pokazać, że angielskiego łatwiej się uczyć, jeśli przestaniesz go traktować jak nudny przedmiot szkolny. Przecież to część Twojego życia, narzędzie do poznawania świata.

Stworzyłam Gentle Way Academy jako bezpieczną przestrzeń dla kobiet, które pragną swobodnie mówić po angielsku.

Wierzę, że masz w sobie mnóstwo zasobów, żeby osiągnąć to, czego pragniesz – tylko trzeba to odnaleźć. A potem jeszcze trochę popracować 🙂

Podaj swój adres e-mail i pobierz PDF

.