Zapisując się na listę, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Listów Pełnych Harmonii.


8 tygodni dbania o siebie

TYDZIEŃ 1

MÓJ OBRAZ SAMEJ SIEBIE

Twój obraz samej siebie oraz tego, co Cię otacza, bardzo wpływa na jakość życia. Przyjrzymy się temu dokładnie i na bazie tej wiedzy będziemy mogły pracować w kolejnych tygodniach w sposób zindywidualizowany. 

TYDZIEŃ 2

ROZLICZENIE Z PRZESZŁOŚCIĄ

To, co było, jest przeszłością - taką,. która ukształtowała Ciebie obecną, ale jednak przeszłością. Pozamykamy niektóre sprawy, weźmiemy na trzeźwo inne, a dzięki temu zrobimy sobie podłoże do pracy na Twoimi obecnymi emocjami.

TYDZIEŃ 3

POKOCHAJ SIEBIE

Jeśli Ty sama nie darzysz siebie miłością, nikt tego nie robił. Jeśli Ty sama nie szanujesz siebie, niknie będzie Cię szanować. To tydzień pracy nad Twoim poczuciem własnej wartości i budowaniem miłości do siebie.

TYDZIEŃ 4

DOKĄD IDĘ?

Czy Ty wiesz, gdzie chcesz być za 5, 10 czy 20 lat? Jakie życie chcesz prowadzić? Jaka chcesz być Ty sama? Jakie chcesz mieć relacje i jakie marzenia chcesz spełnić? W tym tygodniu dowiesz się tego i zaczniesz powoli kierować się w tę właśnie stronę.

TYDZIEŃ 5

ORGANIZACJA ŻYCIA CODZIENNEGO

W tym tygodniu poznasz tajniki organizacji życia codziennego tak, aby realizować swój wymarzony plan na życie. Zaplanujesz swoją przyszłość daleką oraz najbliższy miesiąc w taki sposób, żeby mieć poczucie zbliżania się do wymarzonego życia.

TYDZIEŃ 6

PIĘĆ OBSZARÓW ŻYCIA

Te pięć obszarów to podstawa, o jaką trzeba dbać w każdym tygodniu, a która bardzo często jest pomijana przez kobiety. Dbanie o potrzeby ciała, duszy, emocji, intelektu i kontaktów społecznych jest jak ładowanie baterii. Pokażę Ci, jak to zrobić, aby były ciągle naładowane. 

TYDZIEŃ 7

ZDROWE POZYTYWNE RYTUAŁY

Techniki to wszystko. Budowanie zdrowych nawyków, które pomagają nam spojrzeć na swoje życie w sposób pozytywny są niezbędne do tego, abyś miała w sobie siłę do działania. W tygodniu siódmym poznasz rytuały pełne pozytywnej energii i nauczyć się wcielać je w życie.

TYDZIEŃ 8

WZMACNIANIE HARMONII W ŻYCIU

To będzie postawienie kropki nad i, dopełnienie tego, co działo się przez ostatnie tygodnie. Poznasz kilka sposobów na wzmocnienie harmonii w swoim życiu i będziesz mogła sprawdzić, które sposoby odpowiadają własnie Tobie. Z tą wiedzą wypuszczę Ciebie, kolejnego pięknego motyla, w świat :)


CEL PROJEKTU

Celem Projektu, który osiągniesz po 2 miesiącach codziennej pracy ze mną oraz z materiałami w formie pdf, które otrzymasz, będzie odzyskanie harmonii w swoim życiu, uświadomienie sobie, jak ważną osobą jesteś, odzyskanie poczucia czasu, który w końcu będziesz mogła przeznaczyć na zadbanie o siebie samą. Dzięki temu Projektowi nauczysz się żyć w pełni w teraźniejszości po rozliczeniu się z przeszłością, znajdziesz swoje prawdziwe cele, zorganizujesz się i opanujesz metody dobrego wzmacniania harmonii w swoim życiu.

Czeka Cię dużo pracy, ale efekt masz gwarantowany! Jeśli nadal nie jesteś pewna, czy ten Projekt jest dla Ciebie, przeczytaj OPINIE innych Uczestniczek pierwszej edycji Projektu.


DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?

Jeśli czujesz, że życie ucieka Ci przez palce, dni mijają jak szalone, a Ty nie wiesz, kiedy minął kolejny rok Twojego życia…

Jeśli pamiętasz, że jako mała dziewczynka marzyłaś o wielkich rzeczach i te marzenia czasem do Ciebie wracają, w snach…

Jeśli nie masz pojęcia, w którą pójść stronę i wydaje Ci się, że kroczysz po tym świecie trochę po omacku…

Jeśli każdego dnia budzisz się rano z przeświadczeniem, że czeka Cię kolejny ciężki dzień…

Jeśli Twoje ciało domaga się zainteresowania, a Ty nie masz czasu się nim zająć…

Jeśli czujesz, że brakuje Ci umiejętności dobrej organizacji…

Jeśli masz wrażenie, że Twoje relacje z bliskimi nie są takie, jakbyś sobie życzyła…

Jeśli przeszłość wciąż kroczy za Tobą niczym cień i nie pozwala pójść dalej…

Jeśli patrzysz na siebie i nie jesteś w stanie zobaczyć w sobie nikogo wartościowego…

Jeśli choć jedno zdanie pasuje do Ciebie, TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE.


CZAS TRWANIA PROJEKTU

Projekt trwa równe 8 tygodni. Tematy będą realizowane przez 5 dni w tygodniu, w soboty będziemy dbać o relacje, a w niedziele – o siebie. Dzięki tej codziennej pracy przez 8 tygodni gwarantuję Ci diametralne zmiany w Twoim życiu! Dla tej edycji Projektu zostanie utworzona specjalna tajna grupa, do której dostęp otrzymają jedynie osoby biorące udział w Projekcie. Będziemy pracować ze sobą codziennie, ważne jest zatem, aby miała świadomość, że potrzebna będzie Twoja regularna aktywność. Tylko własną pracą jesteś w stanie coś zmienić w swoim życiu.


Obserwuj nasz fanpage, aby być na bieżąco z przygotowaniami do Projektu!


ZACZYNAMY

DATA

25.01.2021

GODZINA

6:00

ZOSTAŁO:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUNDOPINIE

ANNA

KURS DUŻO DAŁ MI PRZEMYŚLEŃ. PRZEDE WSZYSTKIM TO, ŻE POWINNAM ZADBAĆ BARDZIEJ O SIEBIE, O SWOJE POTRZEBY, NIE SPYCHAĆ ICH NA DALSZY PLAN. PRZYPOMNIAŁ I UŚWIADOMIŁ MI, CO JEST DLA MNIE WAŻNE, JAKIE SĄ MOJE PRIORYTETY, JAKIE CELE, PLANY NADAL SĄ WAŻNE I CHCĘ DO NICH DĄŻYĆ, A KTÓRE JUŻ NIE PASUJĄ DO MNIE, KTÓRE CHCĘ ODPUŚCIĆ, ALBO JESZCZE RAZ ZASTANOWIĆ SIĘ NAD NIMI, CZY RZECZYWIŚCIE SĄ MOJE. TAKŻE POMÓGŁ ZROZUMIEĆ JAK WAŻNE JEST HOLISTYCZNE DBANIE O SOBIE. I ŻEBY TO ROBIĆ REGULARNIE. BO TYLKO WTEDY BĘDĄ EFEKTY. DZIĘKUJĘ

PRZYPOMNIAŁAŚ MI JOASIU, ŻE TO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZA. TO SIEBIE CHCĘ STAWIAĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU, SWOJE CELE, POTRZEBY, MARZENIA. A NIE WSZYSTKO I WSZYSTKICH NAJPIERW, A DOPIERO POTEM ZAJMOWAĆ SIĘ SOBĄ. CZASAMI NIE MA SIĘ WTEDY JUŻ ANI SIŁY ANI CZASU. ZACZĘŁAM BARDZIEJ DOSTRZEGAĆ SWOJE POTRZEBY. CODZIENNIE ROBIĘ SOBIE PRZERWĘ, W KTÓREJ JESTEM SAMA ZE SOBĄ. MAM MNIEJ POCZUCIA WINY, A RACZEJ CZĘSTO JUŻ NIE MAM W OGÓLE, GDY ROBIĘ COŚ DLA SIEBIE. STAŁAM SIĘ WAŻNA SAMA DLA SIEBIE. UZYSKAŁAM WIĘCEJ SPOKOJU I UŚMIECHU. DZIĘKUJĘ JOASIU ZA BYCIE Z NAMI, ZA WSZYSTKIE CENNE WSKAZÓWKI, PORADY I INFORMACJE. DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY ZA TO, ŻE MOGŁAM WAS POZNAĆ, ŻE CHOCIAŻ WAS NIE ZNAM, NIGDY SIĘ NIE WIDZIAŁYŚMY, STAŁYŚCIE SIĘ BLISKIE, ZA TO ŻE DZIELIŁYŚCIE SIĘ WASZYM ŻYCIEM, WASZYMI RADOŚCIAMI, OSIĄGNIĘCIAMI, TYM, NAD CZYM JESZCZE CHCECIE PRACOWAĆ. MAM TAKIE MAŁE MARZENIE, ŻEBY MÓC SIĘ KIEDYŚ Z WAMI SPOTKAĆ I POZNAĆ WAS OSOBIŚCIE… POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE. PIĘKNEGO ŻYCIA WAM ŻYCZĘ…

MAGDA

TAK WŁAŚNIE ZAMIERZAM ŻYĆ, Z POZYTYWNYM NASTAWIENIEM, ZMOTYWOWANA I W ZGODZIE Z SAMĄ SOBĄ. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE CENNE WSKAZÓWKI, MAM NADZIEJĘ, ŻE MĄDRZE Z NICH SKORZYSTAM. 


ASIU, MAM TEŻ TWOJĄ KSIĄŻKĘ I TERAZ PO KURSIE MAM ZAMIAR SOBIE JĄ NA SPOKOJNIE PRZECZYTAĆ I PRZEANALIZOWAĆ. TERAZ BĘDZIE MI ŁATWIEJ JESZCZE RAZ SPOJRZEĆ NA SWOJE DZIAŁANIA. MYŚLĘ, ŻE JUŻ DUŻO UDAŁO MI SIĘ WCIELIĆ W ŻYCIE, WIEM TEŻ, ŻE JESZCZE DUŻO PRACY MNIE CZAKA, A MAŁYMI KROKAMI MOŻNA NAPRAWDĘ WIELE ZDZIAŁAĆ. 

JEŚLI CHODZI O ZMIANY TO JA CORAZ CZĘŚCIEJ SŁYSZĘ OD LUDZI: MAGDA JAK TY ŁADNIE WYGLĄDASZ, MAGDA CHYBA COŚ ZROBIŁAŚ Z WŁOSAMI ITP TAK ŻE NIE MA WĄTPLIWOŚCI ŻE ZACZĘŁAM BARDZIEJ DBAĆ O SIEBIE. A NAJLEPSZE JEST TO, ŻE NAPRAWDĘ NIE WIELE TRZEBA. PO PROSTU CZĘŚCIEJ SIĘ MALUJĘ I CHYBA CORAZ LEPIEJ POSTRZEGAM SIEBIE, WIĘC JEST OK. JAK TYLKO MOGĘ STARAM SIĘ ZRELAKSOWAĆ WYCISZYĆ, A TO POZWALA MI LEPIEJ POZNAĆ SAMĄ SIEBIE.

MARIA

Nie zadawałam sobie sprawy ile ten rok we mnie i moim życiu zmienił. Jak mocno zaczęłam pracować nad sobą, jak skutecznie działać. Kurczę, jestem zupełnie nową osobą, która może szczerze i otwarcie przyznać się do tego, że jest z siebie dumna, że jest zadowolona ze swojego postępowania i życia. Podobnie jak Ela, ja również zmotywowana skończyłam i będę wydawać pierwszą swoją powieść. Dzięki pracy z Tobą robię to co zawsze chciałam. Ale co ważniejsze nazwałam to i przyznałam się do tego co chcę robić. W drugiej połowie roku zdecydowanie mniej się udzielałam w grupie, zbyt intensywny okazał się dla takiego trzpiota jak ja program. Zatrzymałam się na pewnym etapie i zaczęłam głęboko nad nim pracować przez co pozostałe odpuściłam. Ale jestem ogromnie, ogromnie zadowolona i wdzięczna za to wszystko, za Twoje wsparcie i pomoc, za cierpliwość i mądrość.

ELŻBIETA

Joasiu <3 bardzo dziękuję za ten cały rok. Udział w Twoich projektach daje mi bardzo wiele, ciągle poznaję coś nowego, poznaję siebie i mam satysfakcję, że ciągle zmieniam się na lepsze.


Joasiu <3 twoje zaangażowanie i wiedza ciągle mnie zadziwiają, uczę się od ciebie, ja, kobieta w jesieni życia. To Ty i praca w grupie zmotywowałaś mnie do wydania mojej książki a wcześniej tomiku wierszy i za to jestem Ci wdzięczna.
Dziękuję <3

SABINA

STARAM SIĘ PAMIĘTAĆ O SOBIE W GONITWIE ŻYCIA. POWTARZAĆ MOJE AFIRMACJE I CELE. WIEDZIEĆ CZEGO CHCE. TO BYŁY BARDZO OWOCNE MIESIĄCE! I MIMO, ZE NIE SPRAWY Z DOMEM ZABRAŁY WIĘKSZOŚĆ MOJEGO CZASU TO I TAK WIELE Z TEGO ZYSKAŁAM! DZIĘKUJE KOCHANA!

NINA

KURS DAŁ MI DUŻO, PRZEDE WSZYSTKIM ZACZĘŁAM DBAĆ O SWOJE ZDROWIE. 2 MAJA KOLEJNA WIZYTA U LEKARZA, BADANIA NIECIEKAWE, BO PO PIERWSZEJ WIZYCIE SKIEROWANIE NA KOLEJNE BADANIE KRWI, TYM RAZEM ROZSZERZONE. PO RAZ KOLEJNY SILNA ANEMIA, HMMM, TROCHĘ MNIE TO STRĄCIŁO Z RÓWNOWAGI, ALE CÓŻ CZAS DBAĆ O SWOJE ZDROWIE. NAUCZYŁAM SIĘ RÓWNIEŻ WYBACZENIA (Z JEDNYM NADAL PROBLEM), ALE WSZYSTKO PRZEDE MNĄ. NO I PLANOWANIE JEST ZE MNĄ DO DZIŚ, A TO JEST NAJWIĘKSZY MÓJ SUKCES

DZIĘKUJĘ BARDZO JOANNA PACZKOWSKA-SZCZYGIEŁ. CIESZĘ SIĘ BARDZO, ŻE MIAŁAM OKAZJĘ BRAĆ UDZIAŁ W TAK WSPANIAŁYM PROJEKCIE, KTÓRY OTWORZYŁ MI OCZY NA WIELE WAŻNYCH KWESTII W MOIM ŻYCIU. DZIĘKUJĘ


.