A czy wiesz, że to właśnie w okresie wiosennym najłatwiej jest przytyć? Tkwiąc przy nawykach żywieniowych które były takie naturalne i służące twemu ciału w zimowe dni. Wiosna jak zapewne już czujesz to w ciele, to idealna pora na robienie postów oczyszczających organizm, lekkostrawną i bogatą w chlorofile dietę, stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz picie ziołowych herbatek poprawiających jakość krwi i zawartość witamin, soli i minerałów niezbędnych do prawidłowej pracy organów. Oczyszczone jelita stanowią podstawę do lepszej wchłanialności substancji odżywczych oraz jak już wiele medycznych badań donosi przesądzają za naszym samopoczuciem i dobrym nastrojem. Nie bez powodu nazywa się je drugim mózgiem i wiadomym jest ich ścisłe powiązanie z nerwem błędnym. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jak zgodny zespół tworzą twoje organy? Czy wiesz jak intensywnie pracuje twoje serce, wątroba, nerki, płuca, mózg? Czy dziękowałaś im za ten trud? Może już czas docenić ten doskonały instrument jakim jest ludzkie ciało, które jeśli prawidłowo by o nie dbać i nie utrudniać w regeneracji, wspierając odpowiednią dietą może służyć zdrowiem i pełnią sił do późnej starości.

Jeśli utknęłaś gdzieś w bylejakości swojej egzystencji, albo twój umysł ściąga twoje samopoczucie w dół, masz bóle stawów, słabszy metabolizm, albo zwyczajnie chcesz odświeżyć się po zimie odnajdując naturalny przepływ energii życia w sobie, to jesteś w idealnym miejscu i momencie na wspólny 21 dniowy proces transformacji z jogą, ajurvedą i prastarą wiedzą Ved.

Wystarczą 3 tygodnie aby utrwalić nowy nawyk.

PRZEBUDZENIE DO ŻYCIA to trzytygodniowy projekt dający przyjazną przestrzeń do zbudowania lub przypomnienia sobie zdrowych nawyków, czy przemian zbliżających do życia płynącego w zgodzie z prawami natury. To okazja, aby wyznaczyć nowe jakości twojego szczęśliwego bycia oraz aby zbudować i utrwalić nowe nawyki myślowe o sobie w tych nowych już jakościach. Kiedy leżałam rozsypana w chorobie otrzymałam wiele narzędzi, które pomogły mi w procesie zdrowienia i przebudzenia do życia. Zebrałam je w kompletną całość i dziś pragnę się nimi z Tobą podzielić.

Otrzymasz ode mnie pełne wsparcie w tym procesie, a będzie to:

  • Propozycja lekkostrawnego pełnego słońca i energii życia menu na wiosenne dni oraz przepisy na pyszne koktajle, sałatki i ciepłe dania jogi od kuchni.
  • Dla wypracowania i utrzymania dyscypliny, przygotowałam dla Ciebie specjalny „dziennik treningowy” w którym będziesz notować realizację swoich zadań z codziennej praktyki. Są nimi sprawdzone i skuteczne ćwiczenia fizyczne i mentalne dla podnoszenia własnego poczucia wartości oraz uruchamiania energii miłości.
  • 21 dni wspólnej praktyki wzmacniające pole aury.
  • Weekend transformacji z praktyką uzdrawiania mocą dźwięku oraz medytacja regeneracji organów.
  • Tydzień z medytacją pokoju. Pozytywne rozwiązanie konfliktu/stanów zapalnych na różnych polach.  Praca z uwolnieniem i transformacją, jako gimnastyka umysłu oraz kąpiel w wibracji mantry.
  • Lekcje jogi pobudzające metabolizm, wyciągające z letargu i przywracające pogodę ducha.
  • Warsztat kriya jogi – zabiegi oczyszczające dla ciała fizycznego i mentalnego.
  • Tydzień poranków z intensywną praktyką ćwiczeń oddechowych oczyszczających z nadmiaru flegmy oraz energetyzujących organy jamy brzusznej (anuloma wiloma, kapalabhati, agnisara oraz nauli)
  • Dla chętnych (jako dodatkowa opcja) 9-cio dniowy aloesowy detox z programe C9 marki Forever w promocyjnej cenie -20% taniej *

Zdrowie, radość i nieskrępowane wszech wypełniające poczucie miłości, to twój stan naturalny. I masz do tego wszystkie niezbędne instrumenty.

Każde doświadczenie życiowe dzieje się przez nasze ciało, dlatego poświęcimy mu sporo uwagi, poprzez ćwiczenia jogi: asany i pranajamy badając uważność i połączenie z pierwotnym tchnieniem, a także dając kojące wytchnienie dla często przeciążonego układu nerwowego poprzez naukę głębokiego relaksu. Nasza praktyka skupi się na pozycjach pobudzających ogień trawienny oraz oczyszczanie z toksyn, co pobudzi do pracy uśpiony nieco zimową porą metabolizm. Wspierane lekką dietą i ćwiczeniami mentalnymi oraz tygodniem intensywnej praktyki ćwiczeń oddechowych i technik kriya jogi przyniesie wyniki w postaci bardziej smukłej talii oraz lżejszego i pełnego blasku umysłu.
O mocy intencji i wibracji dźwięku można by pisać wiele. Ja zapraszam do osobistego doświadczenia. Opowiem Ci jak przeżyłam swój osobisty proces wychodzenia z poważnej choroby ciała i jak z pomocą wibracji mantr możesz samodzielnie uzdrawiać wewnętrzne stany zapalne czy to w polu ciała fizycznego czy innych. Dzięki temu doświadczeniu mogę teraz zamienić słowo choroba na przygoda, proces budzenia się do życia. Prawda, że to zupełnie inna perspektywa widzenia? Jak z poziomu ofiary stać się rozważnym kierowcą swojego najcenniejszego pojazdu jakim jest ciało. Poznasz skuteczne narzędzia do przywracania pokoju tam gdzie panuje chaos, niepokój czy konflikt.
Silne pole aury natomiast stanowi o naszej pewności siebie, zdrowiu, blasku i niepodatności na zawirowania świata zewnętrznego i chwiejności nastrojów osób z otoczenia. 21 dni codziennej praktyki ustanowi silny fundament do podążania swoją drogą i pełnej realizacji swoich potencjałów.

Spotkania online odbywać się będą w przestrzeni grupy prywatnej na fecebooku. Zaraz po dopełnieniu rejestracji otrzymasz od nas dostęp do grupy. Wszystkie spotkania będą zapisane i będziesz miała do nich nieograniczony dostęp.

Słów kilka o mnie i moim doświadczeniu:

Kursy i staże:

2009 – Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi Sivananda Yoga Vedanta

2011 – Zaawansowany Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi Sivananda Yoga Vedanta

2016 - trzymiesięczny staż w Sivananda Zentrum w Berlinie – Staff

2009-2017 – Staff podczas Międzynarodowych Kursów dla Nauczycieli Jogi.

Zobacz przykładową lekcję pt. „Potęga umysłu” skierowaną dla osób zdecydowanych na powrót do formy po latach niemocy. 

Jeżeli poczułaś zaproszenie do udziału proszę zapoznaj się ze szczegółowym planem:

Cena: 190zł zawiera udział w zajęciach i spotkaniach online przez 21 dni oraz nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i wsparcie motywacyjne.

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Masz pytania, zadzwoń lub napisz:

Tel. 501 122 775

jogaclubonline@gmail.com

www.jogaclubonline.pl

*Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programie C9 - czym on jest, kto może z niego korzystać oraz szczegóły przebiegu i jak zakupić, napisz na w/w mail, w tytule wpisując PRZEBUDZENIE i C9

Obserwuj nas

.