Darmowe 5-dniowe wyzwanie

Przejdź na online!

Marzysz o pracy zdalnej?
Chcesz zacząć pracować z domu?
Nie wiesz co masz zrobić, aby zacząć pracę zdalną, a może w skutek obecnej pandemicznej sytuacji Twoja ścieżka zawodowa właśnie się skończyła i szukasz alternatywy?

Kim jestem?

Nazywam się Patrycja Zagórska i od ponad 4 lat jestem Wirtualną Asystentką (WA). Zaczynałam od tworzenia transkrypcji i przez te lata nabrałam sporego doświadczenia.  Po transkrypcji przyszła kolej na copywriting, następnie szeroko pojętą wirtualną asystenturę. Moi klienci przychodzą do mnie i zostają ze mną na długi czas, ponieważ wykonuję swoją pracę z zaangażowaniem. Transkrypcja to moja ulubiona specjalizacja w wirtualnej asyście. 

Więcej o mnie możesz znaleźć na mojej stronie www.

O czym będzie to wyzwanie?

Pokażę Ci jak możesz zacząć pracować zdalnie - które z Twoich umiejętności przydadzą się w pracy online, a co musisz podszlifować. 

Pokażę Ci jakie są opcje i na co musisz koniecznie uważać. Każdy dzień do dawka PDF z notatką, PDF z pracą domową oraz nagranie, które możesz odtworzyć w każdym momencie. 

Wszystkie materiały będziesz otrzymywać mailowo, a o swoich rozterkach możesz rozmawiać w grupie Przejdź na online! Na tej grupie odbędzie się również sesja Q&A w piątek 20.11!

Dzień 1 - Czy nadajesz się do pracy zdalnej? Jakie są Twoje mocne i słabe strony?

Dzień 2 - Skąd czerpać wiedzę i informację? Czy warto inwestować w płatne kursy?

Dzień 3 - Jakie są opcje pracy zdalnej? Co możesz robić i jak uważać na MLM?

Dzień 4 - Na co uważać podczas pracy zdalnej? Jak organizować czas i jak zacząć pracować zdalnie? Gdzie szukać zleceń?

Dzień 5 - Sesja Q&A, podczas której odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Co Ci da to wyzwanie?

Zrozumiesz co tak naprawdę znaczy praca zdalna, poznasz jakie są jej rodzaje. Przekonasz się, czy Twoje umiejętności są wystarczające, aby rozpocząć przygodę z pracą online. 

Co jest wyjątkowego w tym wyzwaniu?

Wyzwanie ma formę minipodcastów. Nie musisz być na żywo każdego dnia, na grupie, aby móc posłuchać co mówię na filmie. Otrzymujesz nagranie w formie minipodcastu, które możesz ściągnąć na swój komputer czy telefon i słuchać podczas spaceru, ćwiczeń i gotowania obiadu. Jedynie sesja Q&A będzie na żywo na grupie Przejdź na online!


 

Dlaczego to ja chcę Cię uczyć?

Kiedy 5 lat termu rozpoczyłam swoją zdalną przygodę, nie wiedziałam na ten temat nic. Wszystkie kursy, które kosztowały kilka tysięcy było ponad moim budżetem. Szukałam wszystkiego na własną rękę, czasami miesiącami ucząc się jednej rzeczy przy małym dziecku. Kiedy już nabrałam doświadczenia organizowałam staże - pokazywałam zainteresowanym osobom tajniki pracy WA, uczyłam ich wszystkiego na swoim przykładzie. Dwie z nich były tak świetne, że zostały ze mną na dłużej - dziś są moimi asystentkami. 

Opinie o mojej pracy

Opinie klientów

Kiedy startuje wyzwanie?

Już 16.11.2020 r. zaczynamy!

00 Dni
00 Godziny
00 Minuty
00 Sekundy

Zapisz się na listę zainteresowanych wyzwaniem!

Tylko dzięki temu, że się zapiszesz otrzymasz wszystkie materiały!

Widzimy się już niedługo!

.