CHCESZ SPĘDZIĆ 7 DNI Z PSALMAMI?

To się dobrze składa, bo mamy na Maluczko taki mały, wakacyjny mikroprojekt. Dla tych, którzy chcą zaprzyjaźnić się z psalmami trochę bardziej - albo w ogóle się z nimi poznać. I przy okazji nam pomóc :)

Ten mikroprojekt będzie dla Ciebie w sam raz, jeśli:

- chcesz czytać Pismo Święte i potrzebujesz motywacji,

- czytanie samego tekstu biblijnego sprawia Ci trudność i potrzebujesz prostego komentarza,

- tęsknisz za spokojnym czasem z Panem Bogiem,

- chcesz odnieść Słowo Boże do swojego życia i nie do końca wiesz, jak to zrobić.

Jeśli któreś z tych zdań jest o Tobie - ten projekt, Psalmy. 7 dni dla serca - to będzie dla Ciebie dobra pomoc. Bo jest tu trochę psalmów, trochę myślenia, trochę modlitwy. I testowanie naszego pomysłu na narzędzie do samodzielnego rozważania całej Księgi Psalmów. 


I chcemy zrobić z Tobą wymianę. 

Ty dostajesz od nas materiały na 7 dni indywidualnego budowania relacji ze Słowem: to Psalm (lub jego fragment), krótki komentarz, trzy pytania, które pozwolą Ci zajrzeć do Twojego serca, i miejsce na zapisanie tego, co znajdziesz. 

A my... dostajemy od Ciebie szczerą opinię o tym, jak Ci się te nasze Psalmy dla serca się podobały. To dla nas bardzo ważne - na tej podstawie razem z naszym wydawcą zdecydujemy, czy projekt przejdzie z fazy testów do fazy realizacji - jednym słowem: czy powstaną podobne rozważania do całej Księgi Psalmów. 

Jeśli masz ochotę - zostaw nam niżej swój najlepszy adres mailowy, pod który wyślemy Ci link do pobrania Psalmów dla serca.  

Żywe jest słowo Boże
i skuteczne, zdolne osądzić pragnienia
i myśli serca

Hbr 4, 12

.