Cześć. Nazywam się Anna Ciupryk i jestem fotografką mody mieszkającą na codzień w  małym miasteczku koło Bari w regionie Apulii. Przygotowałam serię kolorowych przewodników, w których dzielę się moimi ulubionymi miejscami. Większości z nich nie jest popularna wśród turystow, co czyni ten niewielki przewodnik wyjątkowym. Bo przecież, żeby zobaczyc prawdziwe Włochy, trzeba zboczyc z głównego szlaku.  

Pierwszym z serii jest przewodnik "10 moich ulubionych kanjpek w Bari", który juz dziś możesz pobrać za darmo, jest idealny dla osób, które zwiedzają świat podążając kulinarnym szlakiem. 

Bari jest pełne knajpek i barów, które regularnie testuję będąc ogromnym smakoszem włoskiej kuchni i tropicielem lokalnych tradycji. Zdaję sobie sprawę jak planowanie wakacji w nieznanym miejscu jest nieraz trudne, a znalezienie właściwej knajpki jeszcze bardziej tricky. Ja jednak zrobiłam listę  moich ulubionych miejsc w Bari, do których zawsze z przyjemnością wracam. Dzielę się dziś nimi z Tobą. Może kiedyś się tam spotkamy...?  Skorzystaj z tipów i podróżuj ze smakiem!

Dziękuję, za Twoje zainteresowanie moim przewodnikiem „10 moich ulubionych knajpek w Bari”. Pozostaw jedynie swój ares e-mail, na który będę go mogła wysłać. Do zobaczenia po słonecznej stronie Włoch.

.