Cześć. Nazywam się Anna Ciupryk i jestem fotografką mody mieszkającą na codzień w  małym miasteczku koło Bari, w regionie Apulii. Przygotowałam serię kolorowych przewodników, w których dzielę się moimi doświadczeniami i wiedzą na temat regionu. 

"10 super tipów dla osób podróżujących do Bari", to przewodnik jest dla osób, które pierwszy raz przyjeżdżają odwiedzić Apulię. Ba! Również dla tych, którzy nie znają jeszcze zwyczajów panujących we Włoszech i odwiedzają słoneczną Italię pierwszy raz. Kierunek Bari jest ostatnio coraz bardziej popularny i wciąż do mnie napływają te same pytania od znajomych i nieznajomych wybierających się tutaj na wakacje lub weekend. Ja skrzętnie odpowiadam na nie obiecując sobie za każdym razem, że spiszę to wszystko aby każdy mógł mieć dostęp do bazowych informacji, a ja więcej czasu dla siebie. Od dziś wiedza w pigułce dostępna od ręki. Proszę bardzo. Ecco! Garść tipów od mieszkającej we Włoszech polki, która była i wciąż jest tu turystką.


Dziękuję, za Twoje zainteresowanie moim przewodnikiem "10 super tipów dla osób podróżujących do Bari". Pozostaw jedynie swój ares e-mail, na który będę go mogła wysłać. Do zobaczenia po słonecznej stronie Włoch.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej na temat apulijskiego życia toczącego się wokół stołu, włoskich zwyczajów, moich doświadczeń związanych z przeprowadzką do południowych Włoch oraz poczuć jeszcze mocniej smak włoskiego dolce vita, zapraszam Cię do zakupu mojej książki w formie e-booka “Ja Mozzarella”. Zawiera ona 20 przepisów lokalnej kuchni, które są pretekstem do opowiedzenia prywatnych historii oraz spostrzerzeń na temat różnic kulturowych. Możesz ją zakupić tutaj:

Zaglądnijcie na mój instagram Positivo Puglia, na którym można znaleźć więcej włoskich inspiracji. Na stronie projektu www.positivopuglia.pl znajdziejsz do pobrania również inne przewodniki. ...A może to ty po odbyciu swojej podróży po Apulii będziesz mieć dla mnie jakiegoś tipa...?

.