W zgodzie ze sobą

Poczuj spokój, zaakceptuj siebie - program rozwoju asertywności dla kobiet


Cześć, cieszę się, że tu ze mną jesteś!

Nazywam się Edyta i chcę zaprosić Cię w wyjątkową podróż. 

Odkryjesz to, czego do tej pory o sobie nie wiedziałaś, wzmocnisz to, co chcesz rozwijać i pielęgnować. Oderwiesz się od tego, co sprawia, że - być może - teraz czujesz się nieszczęśliwa, niespełniona. 

Ja będę Twoim przewodnikiem i wsparciem podczas tej podróży - być może najważniejszej w Twoim życiu. 

Chcę pokazać Ci, że droga do spokojnego życia W ZGODZIE ZE SOBĄ może wieść przez nauczenie się asertywności i pogłębioną refleksję nad sobą. 

To nie "czarna magia", tylko konkretna wiedza i umiejętności, które są na wyciągnięcie ręki. 

Pozwól, że Ci pomogę i przeprowadzę Cię przez ten proces. 


Stworzenie tego programu było moim marzeniem od dawna. 

To odbicie drogi, którą sama przeszłam. 

Teraz chcę się tym podzielić z Tobą.

Zanim jednak program "W zgodzie ze sobą" na stałe zagości w mojej ofercie, zapraszam do współpracy trzy kobiety, które zdecydują się przejść cały program, a następnie podzielą się ze mną swoimi uwagami czy pomysłami. (W świecie IT nazwano by Was beta testerkami;)

Czy szukam właśnie Ciebie?

💎 Borykasz się z wyrzutami sumienia i poczuciem winy za każdym razem, gdy chcesz komuś odmówić lub postąpić wbrew czyimś oczekiwaniom. 

💎 Częściej realizujesz cele kogoś innego niż swoje własne. 

💎 Twoi bliscy lub koledzy z pracy "wchodzą Ci na głowę" - przeszkadza Ci to, ale nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. 

💎 Jesteś pesymistką, czarnowidzem - dlatego porzucasz swoje cele, gdy są jeszcze w powijakach...

💎 Strach przed oceną, krytyką paraliżuje Twoje działania. 

Jeśli odnajdujesz się w przynajmniej 3 zdaniach powyżej, to istnieje szansa, że szukam właśnie Ciebie. 


Zobacz, co mam Ci do zaoferowania i zdecyduj, czy chcesz zostać "beta testerką"

"W zgodzie ze sobą" to program coachingu indywidualnego, co oznacza, że pracujemy dokładnie nad tym, co dla Ciebie ważne. Poniższe moduły zarysowują jedynie, w jaki sposób będziesz pracować. 

Proces coachingowy TO CZAS DLA CIEBIE. Pomagam Ci w tej podróży, jednak to Ty wybierasz miejsce, do którego chcesz dotrzeć. 

Moduł I

Ustalenie celów na proces

Obierzesz cel główny oraz cele pomniejsze, nad którymi będziesz pracować w czasie procesu. Punktem wyjścia może być konkretny problem, który chcesz rozwiązać. 

Moduł II

Szkolenie z zakresu asertywności

Przykładowe tematy: Czym jest zachowanie asertywne? Agresja – Uległość – AsertywnośćKomunikat JA. Przyjmowanie krytyki. Przyjmowanie pochwał. Udzielanie informacji zwrotnej. Asertywna odmowa - techniki. 

Wybieramy te elementy, nad którymi chcesz pracować. Otrzymujesz ode mnie materiały szkoleniowe. 

  Moduł III

  Wartości i priorytety w Twoim życiu

  Odkryjesz, że prawdziwe wartości się realizuje, a nie tylko deklaruje. Zbudujesz swój własny drogowskaz, który będzie pomagał Ci w podejmowaniu trudnych decyzji. 

  Moduł IV

  Praca z przekonaniami

  Pomogę Ci zmierzyć się z niewspierającymi myślami, które utrudniają Ci życie w zgodzie ze sobą. 

  Moduł V

  Praca z wewnętrznym krytykiem 

  Poznasz swojego największego wroga. Nauczysz się go zauważać, a - gdy będziesz gotowa - zaczniesz prowadzić z nim konstruktywny dialog. 

  Moduł VI

  Motywacja "do"

  Wzmocnisz w sobie pragnienie tego, do czego tęsknisz, czego potrzebujesz. Nauczysz się, jak pielęgnować w sobie motywację w chwilach zwątpienia. 

  Moduł VII

  Motywacja "od"

  Uświadomisz sobie, co tracisz, gdy zarzucasz swoje cele i marzenia. Nauczysz się, jak świadomie korzystać z motywacji "od". 

  Moduł VIII

  Podsumowanie procesu

  Program składa się z 8 sesji 60 min. on-line (widzimy się i słyszymy!) oraz 1 sesji dodatkowej, którą możesz wykorzystać w ciągu roku od zakończenia procesu. Sesje odbywają się nie rzadziej niż raz na 2 tygodnie (i nie częściej niż raz na tydzień).

  Moduły mogą, ale nie muszą przekładać się na pojedyncze sesje. (Np. na moduł I możesz przeznaczyć 2 spotkania, a na III poświecisz tylko 30 min... program jest elastyczny i ma przede wszystkim służyć Tobie). 


  Czy jesteś gotowa, aby ŻYĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ?

  Cena regularna programu to 1600 zł 

  Cena dla trzech kobiet, które przystąpią do programu  "beta" to 800 zł. 

  Oferta ważna jest do 21 czerwca włącznie.


  Jak się zgłosić?

  Napisz do mnie, DLACZEGO chcesz dołączyć do programu.

  Skontaktuję się z wybranymi osobami i zaproponuję bezpłatną sesję wstępną, podczas której zdecydujemy, czy chcemy wspólnie pracować.  


  Klientki o pracy ze mną

  Polecam z pełnym przekonaniem. Świetna współpraca, otwartość, swoboda, rzeczowa rozmowa, trafne spostrzeżenia – to wszystko, co chcę powiedzieć o sesjach z Edytą. Trafia w samo sedno, inspiruje i motywuje do życiowych zmian. Pomaga wyjść poza swój utraty schemat myślenia. Każda sesja była dla mnie cennym doświadczeniem, a co najważniejsze – efekty są dla mnie zauważalne każdego dnia. Dziękuję.

  Agata – Planista produkcji

  Na Edytę natrafiłam przypadkiem, ale niespodziewane odkrycia bywają często najlepsze! Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad przeszkoleniem z asertywności biznesowej i oto znalazłam właściwą osobę. Edyta bardzo przypadła mi do gustu, jako osoba kompetentna i otwarta nie tylko na potrzeby klienta, ale i człowieka. Bardzo dobrze oceniła, czego było mi potrzeba podczas indywidualnego kursu i zaoferowała zarówno świetne techniczne materiały i ćwiczenia, jak i wsparcie, które pozwoliło wspólnie pochylić sie nad problemami wymagającymi rozwiązania. Szczerze polecam!

  Anna - Grafik-ilustrator

  Kilka spotkań z Edytą było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Pomogło w dokonaniu życiowych zmian, ukierunkowało na pozytywne myślenie, pozwoliło spojrzeć na problemy pod innym kątem i ruszyć z miejsca! Poza tym Edyta jest niezwykle ciepłą i rzeczową osobą, potrafi stworzyć klimat otwartości w czasie sesji, a jej wewnętrzny spokój i otwartość, pozwalają czuć się swobodnie w trakcie rozmów. I co najważniejsze – odczuć akceptację i satysfakcję wobec własnych wyborów.

   Basia – Właścicielka firmy

  Cudowna współpraca. Dzięki spotkaniom zrozumiałam, że asertywność jest umiejętnością, którą można w sobie wypracować. Zmotywowało mnie to do zmian oraz zmieniło moje podejście do innych. Serdecznie polecam.

  Joanna – Urzędnik

  O mnie

  Jestem coachem, trenerem umiejętności psychospołecznych, kulturoznawcą. Prowadzę procesy indywidualne, a także grupowe warsztaty rozwojowe. Podejście coachingowe łączę z elementami treningu asertywności.

  Pracuję z kobietami nad budowaniem pewności siebie i asertywnością. Uczę i wspieram, jak skutecznie realizować swoje cele, jednocześnie dbając o relacje z innymi.

  Specjalizację wybrałam nie bez powodu. Jestem przekonana, że tym, co często blokuje nas w życiu i sprawia, że nie robimy tego, co naprawdę chcemy, jest niewystarczająca asertywność i zbyt mała wiara we własne możliwości. Jedno jest nierozerwane związane z drugim. Praca nad asertywnym wyrażaniem siebie przynosi wymierne korzyści we wszystkich sferach życia. Sprawia, że czujesz się dobrze, robiąc to, co naprawdę chcesz robić, żyjąc tak, jak naprawdę chcesz.