Czy wiesz, jak zabezpieczyć siebie, pracowników i środowisko przed pracą 

z materiałami niebezpiecznymi? 


Czy spełniasz wymogi prawne? 


Wycieki chemiczne niemal zawsze wiążą się z zanieczyszczeniem środowiska w większym lub mniejszym stopniu, a co za tym idzie również z ryzykiem kar finansowych, stawania przed sądem oraz wypłaty olbrzymich odszkodowań.

Aby ich uniknąć musisz spełniać obowiązki pracodawcy zapisane w aktach prawnych. 


Staramy się, aby do zdarzeń niepożądanych w firmach nie dochodziło, ale nie ma co ukrywać - czasami się one zdarzają. Czy Twoi pracownicy wiedzą jak reagować w takiej sytuacji? Jesteście odpowiednio przygotowani?

Wycieki chemiczne to zdarzenia niepożądane stwarzające niebezpieczeństwo dla środowiska, pracowników i otoczenia. Jedynie szybka reakcja jest w stanie zapobiec poważnym konsekwencjom.

Szybka reakcja jest możliwa tylko wtedy, kiedy do zdarzenia jesteśmy odpowiednio przygotowani.

Dlatego stworzyłam szkolenie online, które w sposób ciekawy, łącząc wymagania prawne i dobre praktyki pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo w Twojej firmie.

To jedyne takie szkolenie na rynku


Spełnisz wymogi prawne i unikniesz płacenia kar finansowych.

Twoi pracownicy poznają zasady reagowania na wycieki chemiczne.

W sytuacji awaryjnej zminimalizujesz zdarzenia niepożądane.

Stworzysz bezpieczne miejsca pracy.


Jak wygląda szkolenie online z zasad reagowania na wycieki chemiczne?


  • Zdalna forma szkolenia sprawia, że możesz podnieś kompetencje swoich pracowników nawet w czasie największych obostrzeń związanych z pandemią. Nie musisz się martwić obowiązującymi restrykcjami!


   • Szkolenia składa się z części teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu uczestnicy zdobywają wiedzę gotową do wdrożenia natychmiast po szkoleniu.


   • Podczas szkolenia dzielę się doświadczeniem, co sprawia, że szkolenie ma ciekawą formę, a uczestnicy mogą w aktywny sposób brać udział w dyskusji.


   • Terminy szkolenia są elastyczne, więc możemy je dopasować do Twoich preferencji.


   Podczas szkoleń odpowiadam na pytania uczestników, dzięki czemu przekazywana wiedza jest dostosowana do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa.

   Zobacz, jak inni wspominają moje szkolenia:


   Jak przebiega szkolenie?


   Część teoretyczna

   Szkolenie w formie wykładu. Podczas prezentacji Twoi Pracownicy:


   1. Dowiedzą się, jak w sposób bezpieczny pracować z materiałami niebezpiecznymi, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wycieków i wypadków.

   2. Nauczą się podstawowych sposobów identyfikacji substancji zgodnie z REACH, co sprawi, że będą potrafili określić ich właściwości oraz zagrożenia.

   3. Poznają sposoby postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia niepożądanego, dzięki czemu ich reakcja będzie szybka i skuteczna.

   4. Dowiedzą się, jakie są działania ratownicze należy podjąć, jeśli dojdzie do zalania oczu, twarzy lub zapaleniu się odzieży na pracowniku. Dzięki temu skutecznie udzielą pomocy sobie lub innym.


   Poznają ryzyka, jakie mogą wystąpić podczas magazynowania oraz używania materiałów niebezpiecznych, dzięki czemu będą zachowywać większą ostrożność w pracy.

   Część praktyczna

   Część praktyczna składa się z 8 specjalistycznych filmów instruktażowych, które przygotowałam na podstawie własnego doświadczenia.

   Wyjaśniam w nich, jak w praktyce powinny wyglądać działania ratownicze, pokazuję niezbędny sprzęt oraz daje instrukcję, jak z niego skorzystać.

   Czas trwania szkolenia 2,5 godziny.

   Zarezerwuj termin


   Cena: 200 zł lub 250 zł / osoba

   200 zł - od 10 do 19 osób
   250 zł - powyżej 20 osób 

   Minimalna liczba osób:
   przy szkoleniu online - 10 os. przy szkoleniu stacjonarnym - 20 os.

   W przypadku szkoleń stacjonarnych doliczyć należy koszty dojazdu, które wyceniam indywidualnie.


   Co otrzymujesz w cenie szkolenia:

   Wykład trwający 2,5 h

   Dostęp do 8 profesjonalnych filmów instruktażowych, które przygotowałam specjalnie na to szkolenie i których nie znajdziesz nigdzie indziej

   Możliwość zadawania pytań bezpośrednio podczas szkolenia

   Imienne zaświadczenie

   Wystawiam faktury VAT.

   Wypełnij formularz i zarezerwuj termin szkolenia!

   Wysyłając zgłoszenie zgadzam się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Demag Consulting Agnieszka Dembińska w celu obsługi zgłoszenia.

   .