Myślisz, że ebook to książka, tyle że w wersji elektronicznej?

Otóż nie. Przynajmniej nie w sensie prawnym. Ale większość twórców o tym nie wie i zamiast określać warunki licencji i korzystnie dla siebie regulować kwestię dalszego rozpowszechniania ebooków, po prostu sprzedaje produkt. 

Nie od dziś wiadomo, ze nieznajomość prawa szkodzi, chyba nie chcesz niekorzystnie zabezpieczać swojej ciężkiej pracy?

Zadbaj o swoje interesy i

zabezpiecz swojego e-booka!

Dołącz do listy oczekujących i jako pierwsza(y) dowiedz się o uruchomieniu sprzedaży regulaminu dedykowanego e-bookom! 

Tylko dla zapisanych preferencyjne warunki zakupu!

Czym się różni ten regulamin od innych?

Przede wszystkim tym, że traktuje e-booka jako utwór w rozumieniu prawa autorskiego, który jednocześnie nie jest książką elektroniczną. Traktowanie ebooka jako książki, tyle że w wersji elektronicznej nie zabezpiecza Cię przed dalszym rozpowszechnianiem! Dlatego dostaniesz nie tylko regulamin, ale także szczegółowo opisane warunki licencyjne na korzystanie z Twojego e-booka. A zatem zyskujesz dwa dokumenty:

 • regulamin sprzedaży produktów cyfrowych (który będziesz mógł zedytować także pod sprzedaż innych swoich produktów elektronicznych!) oraz
 • licencję szczegółowo opisującą warunki korzystania i dalszego udostępniania Twojego e-booka

To nie koniec prezentów!


Dodatkowo, kupując teraz regulamin otrzymasz GRATIS jego wersją przystosowaną na nadchodzące zmiany w prawie! Od stycznia 2021 roku przedsiębiorca staje się konsumentem, co będzie wymuszało zmiany w regulaminach! Więc w cenie jednego regulaminu zyskujesz dwa, dzięki czemu za kilka miesięcy nie będziesz musiał(a) inwestować w nowy!

  Chroń swoją ciężką pracę.


  Długie tygodnie ciężkiej pracy nad ebookiem zasługują na dobrą ochronę prawnoautorską. Dołącz do listy oczekujących i zyskaj preferencyjne warunki zakupu! Będziesz też na bieżąco z informacjami jak monetyzować swoje prawa autorskie!

  *Podanie maila jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na wydarzenie. Pamiętaj, w każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podany email będę wykorzystywać wyłącznie w celu przesyłania Ci informacji o podobnych wydarzeniach, produktach, usługach, a także informowania o bezpłatnych treściach związanych z prawem i biznesem. Obiecuję nie spamować:)

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Elżbieta Szymanek, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Peace & Law, z siedzibą przy ul. Kramarskiej 13/1, 61-765 Poznań. A tutaj polityka prywatności.

  .