Zyskaj więcej spokoju w swoim macierzyństwie

Jeśli:

 • często tracisz cierpliwość i przestajesz panować nad swoimi emocjami
 • masz dość codziennych krzyków, awantur i nerwów w życiu rodzinnym 
 • chcesz być bardziej świadomą mamą i budować relacje pełne miłości i szacunku w swojej rodzinie

to nasz WORKBOOK pomoże Ci stać się spokojniejszą mamą, zmienić sposób postrzegania macierzyństwa i znaleźć swoją drogę do szczęścia. Zapisz się na listę oczekujących, by być na bieżąco i otrzymać specjalne bonusy. Premiera sprzedaży już w październiku.

Czym wyróżnia się nasz workbook?

 • Zawiera mnóstwo praktycznych ćwiczeń prowadzących do spokoju w macierzyństwie. Dzięki nim poznasz różne praktyczne narzędzia i z łatwością wprowadzisz teorię w swoje życie rodzinne.
 • Pomaga w rozwijaniu umiejętności rozpoznawania swoich emocji i panowaniu nad złością oraz radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami.
 • Prowadzi do zmiany perspektywy, świadomości, uważności i umiejętności samodzielnego wyboru tego co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny.
 • Pozwala na przyjrzenie się sobie poprzez pracę nad swoimi przekonaniami  i myślami.
 • Łączy to co najcenniejsze w cenionych przez nas obszarach rodzicielstwa takich jak rodzicielstwo bliskości, wychowanie bez kar i nagród, pozytywna dyscyplina, mindfulness, porozumienie bez przemocy, filozofia Jespera Juula.

W workbooku znajdziesz konkretne wskazówki, czyli drogowskazy prowadzące do spokojniejszego macierzyństwa. Zamiast gotowej recepty dostaniesz coś znacznie cenniejszego. Nauczysz się rozpoznawać swoje potrzeby i potrzeby dziecka, co pozwoli Ci postępować najlepiej jak potrafisz, korzystając z poznanych narzędzi. Każda z nas ma inne wartości i mierzy się z innymi wyzwaniami stąd znając wachlarz możliwości może dobrać najlepsze rozwiązania dla siebie.

Jakie tematy poruszamy w workbooku?

Własna droga rodzicielska

Przyjrzysz się dokąd zmierzasz i czy to ten kierunek, w którym chcesz podążać jako rodzic. Nauczysz się świadomie podejmować decyzje związane z tym jak chcesz żeby wyglądało życie w Twojej rodzinie. Zdefiniujesz swoje wartości i wkroczysz na drogę do świadomego macierzyństwa.

Emocje i potrzeby

Skupisz się na obserwacji emocji. Nauczysz się jak być uważnym na emocje Twoje i Twojego dziecka. Będziesz obserwować trudne sytuacje i Twoje reakcje. Poznasz bliżej swoich bliskich. Poznasz sposoby na to jak nie tracić cierpliwości albo tracić ją zdecydowanie rzadziej. Przyjrzysz się swoim potrzebom.

Myśli i przekonania

Poznasz sposoby na analizowanie swoich myśli. Pozbędziesz się myśli automatycznych, które często nie mają uzasadnienia w rzeczywistości. Nauczysz się łapać zapalniki, które powodują wybuchy trudnych emocji. Poszukasz swoich przekonań, które utrudniają Ci bycie taką spokojną mamą jaką chciałabyś być.

Bonusy

 • Po zapisaniu się na listę oczekujących otrzymasz zestaw rodzicielskich tapet motywacyjnych oraz dostęp do Biblioteki Rodzica pełnej praktycznych materiałów pomagających w byciu świadomą i szczęśliwą mamą
 • Dzięki temu, że będziesz na liście oczekujących otrzymasz specjalną ofertę na zakup workbooka tylko dla zapisanych osób
 • Dla osób zapisanych na listę oczekujących, które zakupią workbooka przygotowałyśmy mini e-book o tym jak być przewodnikiem dziecka w drodze do spokoju. Dowiesz się z niego jak możesz wprowadzić dziecko w świat emocji i potrzeb. Znajdziesz w nim trochę teorii i  mnóstwo praktycznych pomysłów na zabawy z dzieckiem rozwijające uważność i umiejętność radzenia sobie z emocjami.

Opinie o workbooku

RODZICIELSKI DROGOWSKAZ - RODZICEM JESTEM

Ola i Sylwia - kim jesteśmy?

Jesteśmy przede wszystkim mamami, które codziennie mierzą się z wyzwaniami rodzicielskimi i bardzo chcą towarzyszyć swoim dzieciom w drodze do szczęścia. Kochać i akceptować bezwarunkowo mimo trudów codzienności. 

Jesteśmy podcasterkami. Nagrałyśmy wiele odcinków podcastu Rodzicem Jestem, gdzie prowadzimy wywiady z ekspertami. Organizujemy Podcastową Konferencję dla rodziców Kierunek Szczęście, w której udział jest bezpłatny.

Prowadzimy warsztaty dla rodziców głównie na Śląsku. Jedną z metod z jaką zapoznałyśmy ponad 500 rodziców jest Pozytywna Dyscyplina.

Sylwia Blum-Gregorczyk, Ola Rother @2020

kontakt@rodzicielskidrogowskaz.pl 

Tutaj możesz zapoznać się z naszą polityką prywatności

.