III Podcastowa Konferencja Kierunek Szczęście

Wyzwanie przed konferencją

W dniach 20-22.09.2021 roku ponownie wyruszymy w kierunku szczęścia. 

Tym razem skupimy się na jednym drogowskazie rodzica i przyjrzymy mu się z bliska. Podczas konferencji będziemy rozmawiać na temat empatii - dla samej siebie, bliskich i świata.

W oczekiwaniu na konferencję zapraszamy Cię do 8-tygodniowego wyzwania.

Zapisz się już dzisiaj i zgarnij tapety na pulpit z motywacyjnymi cytatami z drugiej edycji konferencji.

Wyzwanie przed 

III Podcastową Konferencją

Kierunek Szczęście

W oczekiwaniu na kolejną edycję konferencji, podczas której podążymy za drogowskazem empatia, zapraszamy Cię do 8-tygodniowego wyzwania.

Co czeka na Ciebie podczas wyzwania?

  • Co tydzień przybliżymy Ci jedną z ośmiu prelegentek, które wystąpią podczas konferencji.
  • Na mail otrzymasz PDF ze wspierającymi wskazówkami i/lub ćwiczeniami dotyczącymi tematu tygodnia.
  • Na naszej fejsbukowej grupie będziemy dzielić się wyzwaniami, refleksjami i powodami do świętowania z małych kroków, które będziemy wspólnie stawiać.

Wyzwanie startuje 5 lipca 2021 r., ale możesz do niego dołączyć w każdej chwili.

Zapisując się na wyzwanie automatycznie dołączasz do uczestników III Podcastowej Konferencji Kierunek Szczęście.

Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu?

  • Poznasz różne wymiary empatii
  • Dzięki ćwiczeniom i wspólnym praktykom nauczysz się być empatyczna dla siebie i innych
  • Doświadczysz dużej zmiany małymi krokami. 


KTO?

Rodzicielski Drogowskaz

KIEDY?

5 lipca-29 sierpnia 2021 r.


Plan wyzwania

W trakcie wyzwania będziemy ćwiczyć i przyglądać się następującym obszarom

5 lipca

Dbanie o siebie

12 lipca

Poczucie winy

19 lipca

Empatia dla siebie

26 lipca

Języki miłości

2 sierpnia

Temperamenty

9 sierpnia

Kryzysy

16 sierpnia

Przekonania

23 sierpnia

Empatia dla innych

Kto wystąpi podczas

III Podcastowej Konferencji

Kierunek Szczęście?


Nasze prelegentki to 8 wyjątkowych kobiet, które na co dzień

pomagają rodzicom w budowaniu świadomych relacji z dziećmi.

Agnieszka Stążka-Gawrysiak

Jest profesjonalnym coachem, coachem kryzysowym, mentorką i facylitatorką metody Self-Reg, Wspiera osoby wrażliwe prowadząc szkolenia online i indywidualne sesje. Jest autorką dwóch książek dla dzieci "Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym jak działać, gdy emocje biorą górę" oraz "Self-Regulation. Szkolne wyzwania", a także e-booka o pandemii "Kuba, Lenka i kwarantanna". Pisze również bloga.

Elżbieta Więcław

Jest certyfikowaną przez CNVC trenerką Porozumienia bez Przemocy (NVC), mediatorem, coachem i trenerem rozwoju osobistego. Ponadto jest nauczycielką i dyrektorem programowym placówek FILOMATY w Gliwicach, których jest również współzałożycielką. Pracuje z młodzieżą i nauczycielami. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla dorosłych.

Marita Woźny

Jest psychologiem i psychoterapeutą. Pomaga parom w budowaniu bardziej satysfakcjonujących relacji oraz przechodzeniu pojawiających się kryzysów i zmian w związkach. Prowadzi podcast i blog Między Parami oraz przeprowadza webinary. Z pomocy Marity można skorzystać stacjonarnie w jej gabinecie psychoterapii Między Słowami, który prowadzi we Wrocławiu.

Katarzyna Sawicka

Jest YouTubevloggerem i mamą 5 dzieci. Z wykształcenia jest pedagogiem. Przez wiele lat pracowała z dziećmi oraz prowadziła szkolenia dla rodziców i nauczycieli. Oprócz prowadzenia kanału na YT, pisze e-booki oraz przeprowadza kursy i szkolenia online w tematyce relacji rodzinnych, w których główny nacisk kładzie na indywidualne podejście do dziecka. 

Karolina Plichta

Jest terapeutką par, rodzin i psychoterapeutką systemową w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Nazywa siebie Specjalistką Relacji. Jest autorką bloga i e-booków. Prowadzi kursy, terapie i psychoterapie online. Pomaga budować relacje poprzez pracę nad sobą.

Aneta Zychma

Jest pedagogiem, polonistką, konsultantką kryzysową i bajkoterapeutką. Wspiera dzieci w sytuacji żałoby i choroby oraz rodziców w kryzysie. Jest autorką książki "Tadzik i rak" o chłopcu chorym terminalnie oraz artykułów eksperckich w Natuli - dzieci są ważne. Pisze blog Tulistacja, na którym znajduje się również jej bajkoteka.

Monika Kotlarek

Jest psychologiem. Należy do Australian Society of Rehabilitation Counsellors. Pracowała jako Mental Health Worker w organizacji rządowej w Sydney. Od 2012 roku prowadzi blog Psycholog Pisze. Jest autorką książki "Borderline, czyli jedną nogą nad przepaścią" oraz wielu publikacji. Prowadzi gabinet pomocy psychologicznej online.

Kaja Lelonek

Jest certyfikowanym trenerem biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu empatycznej komunikacji opartej na Porozumieniu bez przemocy. Od kilku lat pomaga w porozumieniu się parom, które się rozstają. Prywatnie jeste mamą – miłośniczką Rodzicielstwa Bliskości, Pozytywnej Dyscypliny oraz pedagogiki Jespera Juula.

Ola Rother

Mama trójki dzieci - Kacpra, Oliwii, Filipa. Współtwórczyni Rodzicielskiego Drogowskazu oraz współautorka podcastu Rodzicem Jestem. Pasjonatka psychologii, rozwoju osobistego, samodoskonalenia oraz możliwości ludzkiego umysłu. Uwielbia się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia. Bliskie jej sercu są filozofie Jespera Juula, NVC, Self-Reg i Rodzicielstwo Bliskości i Pozytywna Dyscyplina.

Sylwia Blum-Gregorczyk

Mama Agaty. Współtwórczyni Rodzicielskiego Drogowskazu oraz współautorka podcastu Rodzicem Jestem. Zakochana w psychologii oraz świecie emocji. Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, trenerka komunikacji empatycznej i konsultantka kryzysowa. Bliskie jej sercu są filozofie Jespera Juula, NVC, Self-Reg i Rodzicielstwo Bliskości. Prowadzi warsztaty dla rodziców i pomaga odnaleźć im szczęście i spełnienie w rodzicielstwie.


Opinie uczestniczek poprzednich edycji konferencji

II PODCASTOWA KONFERENCJA ONLINE

KIERUNEK SZCZĘŚCIE

Druga edycja konferencji Kierunek Szczęście odbyła się w lutym 2021 r.

Kolejny raz w trakcie tego wydarzenia w ciągu 3 dni 7 prelegentek opowiedziało o jednym z 13 drogowskazów szczęśliwego rodzica - spokoju. W tą podróż wyruszyło z nami ponad 3300 osób.

Więcej na temat konferencji możesz przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce Konferencja, a w naszym podcaście znajdziesz serię Rodzicielskie Drogowskazy, w której sukcesywnie będziemy publikować rozmowy z tej edycji konferencji.

I PODCASTOWA KONFERENCJA ONLINE

KIERUNEK SZCZĘŚCIE

Pierwsza edycja konferencji Kierunek Szczęście odbyła się we wrześniu 2020r.

Było to niezwykłe wydarzenie - 13 prelegentek w ciągu 3 dni powiedziało o 13 drogowskazach szczęśliwego rodzica. Razem z nami w podróż do szczęścia wyruszyło ponad 1600 osób. 

Więcej na temat konferencji możesz przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce Konferencja, a w naszym podcaście znajdziesz serię Rodzicielskie Drogowskazy, w której publikujemy rozmowy z tejże konferencji.

RODZICIELSKI DROGOWSKAZ - RODZICEM JESTEM

Ola i Sylwia - kim jesteśmy?

Jesteśmy przede wszystkim mamami, które codziennie mierzą się z wyzwaniami rodzicielskimi i bardzo chcą towarzyszyć swoim dzieciom w drodze do szczęścia. Kochać i akceptować bezwarunkowo mimo trudów codzienności. 

Jesteśmy podcasterkami. Nagrałyśmy wiele odcinków podcastu Rodzicem Jestem, gdzie prowadzimy wywiady z ekspertami. Organizujemy Podcastową Konferencję dla rodziców Kierunek Szczęście, w której udział jest bezpłatny.

Prowadzimy warsztaty dla rodziców online oraz stacjonarnie na Śląsku. Jesteśmy towarzyszkami mam w trudach codzienności.

Fascynuje nas psychologia i rozwój osobisty. W życiu kierujemy się wartościami jakie przekazują NVC, rodzicielstwo bliskości, self-reg oraz pozytywna dyscyplina. 

Sylwia Blum-Gregorczyk, Ola Rother @2020

kontakt@rodzicielskidrogowskaz.pl 

Tutaj możesz zapoznać się z naszą polityką prywatności

.