Jedyny taki personalizowany przewodnik po świecie emocji i potrzeb Twojego dziecka

Jeśli:

 • chcesz, aby Twoje dziecko wiedziało jak rozmawiać o emocjach,
 • chcesz zaciekawić je światem emocji i potrzeb, a przy tym pomóc mu rozwinąć ważne umiejętności społeczne, które pomogą mu w dorosłym życiu,
 • chcesz wspierać jego samoświadomość ,
 • chcesz  pokazać mu jak ćwiczyć i rozwijać uważność na swoje emocje, potrzeby i sygnały z ciała

to nasz WORKBOOK Ci w tym pomoże. Dzięki niemu z łatwością, a przy tym w inspirujący i ciekawy dla dziecka sposób wprowadzisz je w świat emocji i potrzeb. Zapisz się na listę oczekujących, by być na bieżąco i otrzymać specjalne bonusy. 

Czym wyróżnia się nasz workbook?

 • Zawiera podpowiedzi jak w przyjazny sposób opowiedzieć dziecku o emocjach i wytłumaczyć najważniejsze pojęcia z tym związane np. czym są emocje i potrzeby, czy jak działa nasz mózg.
 • Pomaga w rozwijaniu u dzieci umiejętności rozpoznawania własnych emocji.
 • Dostarcza mnóstwo praktycznych ćwiczeń i pomysłów na różnorodne aktywności, które pozwolą przez zabawę rozwijać kompetencje dziecka w zakresie radzenia sobie z emocjami.
 • Prowadzi do rozwoju samoświadomości dziecka oraz pomaga dzieciom zrozumieć sygnały z ciała.

W workbooku znajdziesz praktyczne ćwiczenia i zabawy, które wprowadzą Twoje dziecko w świat emocji. 


  Jakie tematy poruszamy w workbooku?

  EMOCJE

  Liczne zestawy ćwiczeń i zabaw, które pomogą Twojemu dziecku nie tylko w rozpoznawaniu i nazywaniu emocji, ale także zauważania ich przyczyn oraz sygnałów płynących z ciała. 

  REGULACJA

  Poznasz sposoby na to jak pomóc dziecku w trudnych sytuacjach za pomocą metody Self-Reg. Dzięki zestawowi ćwiczeń i zabaw Twoje dziecko rozpocznie naukę uważności, zatrzymywania się, świadomego oddychania, które będą pomocne w samoregulacji.

  POTRZEBY

  Dzięki ćwiczeniom i plakatom edukacyjnym Twoje dziecko nauczy się rozpoznawać swoje niezaspokojone potrzeby oraz dowie się jak można się nimi zaopiekować. Nauczy się zaglądać pod powierzchnię swoich emocji i wybierać strategie, które mu służą.

  ***

  Co znajdziesz w workbooku?

  Bonusy

  • Po zapisaniu się na listę oczekujących otrzymasz dostęp do Biblioteki Rodzica pełnej praktycznych materiałów pomagających w byciu świadomą i szczęśliwą mamą
  • Dzięki temu, że będziesz na liście oczekujących otrzymasz specjalną ofertę na zakup workbooka tylko dla zapisanych osób

  Opinie naszych klientów

  RODZICIELSKI DROGOWSKAZ - RODZICEM JESTEM

  Ola i Sylwia - kim jesteśmy?

  Jesteśmy przede wszystkim mamami, które codziennie mierzą się z wyzwaniami rodzicielskimi i bardzo chcą towarzyszyć swoim dzieciom w drodze do szczęścia. Kochać i akceptować bezwarunkowo mimo trudów codzienności. 

  Jesteśmy podcasterkami oraz prekursorkami PIERWSZEJ w Polsce Podcastowej Konferencji "Kierunek Szczęście", w której wzieło udział już ponad 4000 rodziców.


  Sylwia Blum-Gregorczyk, Ola Rother @2020

  kontakt@rodzicielskidrogowskaz.pl 

  Tutaj możesz zapoznać się z naszą polityką prywatności

  .