Schudnij zdrowo!

Było już wiele diet, wiele prób. Spodnie od dawna gorzej się dopinają, ulubiona kiecka dalej czeka w szafie na "lespze czasy".

W końcu nadszedł styczeń. Nowy rok, nowe postanowienia, czas wziąć się za siebie. Nie wiesz tylko którą dietę cud wybrać? Bo wiesz, że wybranie jakiejkolwiek i liczenie na cud już nic nie da. 

I oto przychodzę na ratunek! Jestem dietetykiem, zwolenniczką racjonalnego żywienia. Pomogę Ci podjąć wyzwanie, nauczę wybierać dobre produkty i schudnąć. 

Zdrowo. Z głową. Rozsądnie. A co za tym idzie, na długo!

3 dni wyzwania!

Dzień 1

Będziemy pracować nad celem, uwzględniając poprzednie próby, ogarniemy to tak, żeby tym razem było skutecznie!

Dzień 2

Poznasz zasady żywienia podczas odchudzania, ale takie, które są potrzebne do tego, by Twój organizm funkcjonował dobrze.

Dzień 3

Poznasz listę kroków, po których dojdziesz do celu. Zdradzę Ci kilka trików, które sprawią, że ta droga stanie się przyjemna.

Oprócz nagrań live'ów, dodatkowo otrzymasz wsparcie w postaci listy z niskokalorycznymi przekąskami, tabelę produktów na których warto opierać Twój codzienny jadłospis. Otrzymasz również tracker Twoich postępów, w którym będziesz sobie regularnie notować swoje pomiary!

Czasem najbliższe otoczenie nie jest dla nas wspierające, dlatego warto mieć kontakt z ludźmi, któzy mają podobne cele i pragnienia. Z tego względu wspieramy się nawzajem w grupie na Facebooku!


Jeśli nie chcesz czekać i chcesz działać od razu, umów się na kosultacje w mojej poradni online!Pierwsze wyzwanie odbyło się:

Środa

16.01

Godzina

18:00

Czwartek

17.01

Godzina

18:00

Piątek

18.01

Godzina

18:00