Zaczynamy za

dni
godzin
minut
sekund

Chcesz

poczuć spokój ducha? Wsparcie i wewnętrzną moc?

Chcesz

łatwiej i spokojniej znosić trudne sytuacje i nieoczekiwane zdarzenia? Szybciej wracać do równowagi?

Chcesz

zadbać o siebie, o swoje emocje i swoje potrzeby? Być dla siebie kimś ważnym?

Masz dość

napięcia powstającego, gdy próbujesz za wszelką cenę stłumić emocje i reagować spokojnie? I złych uczuć wobec siebie, kiedy Ci się to nie udaje?

Nie chcesz

dłużej myśleć, że sobie nie radzisz? Przeżuwać wciąż na nowo trudnych emocji, roztrząsać wstydliwych sytuacji z przeszłości w bezsenne noce, zamartwiać się rzeczami, które nigdy się nie wydarzą?

Masz dość

poczucia bycia w potrzasku, przytłoczenia, bezsilności?


Chcesz by ktoś Cię wysłuchał, pocieszył
i po prostu życzliwie był obok, by wspierać Cię
gdy jesteś w emocjach?

 

Ty właśnie możesz być dla siebie kimś takim!

 

Przyjaciółką,
 która zawsze będzie przy Tobie,
wysłucha,
doceni,
pomoże odzyskać perspektywę.

Jak to zrobić?

Weź udział w warsztatach i zacznij już dziś traktować się z życzliwością i łagodnością.

 
 
3 warsztaty on-line

Kup teraz (295zł)

 
3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe

Kup teraz (495zł)

3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe
3 sesje indywidualne

Kup teraz (1.295zł)

Ostatnie warsztaty w tej cenie! 

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Dlaczego warto?

"Zaczęłam traktować siebie z troską."

"Uświadomiłam sobie, że już nie mam do siebie pretensji. Mniej mam tego wewnętrznego krytyka."

"Zakończyłam toksyczną dla mnie znajomość."

"Mam teraz świadomość tego co powoduje, że się nakręcam i kręcę jak chomik w kółku. I ucinam to - tego się nauczyłam."

"Poprosiłam o pomoc i nikt mnie nie zjechał, że zawracam głowę, tylko faktycznie dostałam tę pomoc. Mam nadzieję że będę robiła to teraz częściej. Jak raz to zrobiłam, to myślę, że będzie mi łatwiej robić to kolejne razy."

"Po warsztacie SiebieLubię znacznie bardziej".

Tak mówią uczestniczki poprzedniej edycji. 

A Ty za jaką zmianą tęsknisz?

Po kilku dniach

Już po kilku dniach regularnych ćwiczeń zauważysz, że coraz łatwiej Ci zauważać kiedy coś dopiero zaczyna wyprowadzać Cię z równowagi, zanim jeszcze emocje wezmą górę.

Po 2-3 tygodniach

Po 2-3 tygodniach regularnych ćwiczeń zauważysz, że masz więcej czasu na reagowanie tak, jak chcesz, a nie pod wpływem emocji. Emocje nie będą już Cię pochłaniać. Twoje poczucie wpływu na rzeczywistość i zaufanie do siebie zacznie wzrastać.

Po miesiącu

Po miesiącu regularnych ćwiczeń zauważysz, że mniej rzeczy Cię irytuje, a w głowie masz więcej luzu. Zaczniesz też odczuwać więcej chęci do działania dzięki temu, że samodzielnie będziesz dawać sobie komfort psychiczny w nowych i zaskakujących sytuacjach.

Jesteś jedyną osobą, z którą na pewno, na mur, na 100%, spędzisz całe swoje życie. 

Bądź dla siebie przyjacielem, a zyskasz przyjaciela na całe życie.

Cześć! Nazywam się Magda Kozioł i jestem panią od sensu.

W szkole uczą nas matematyki i geografii, ale nikt nie powiedział nam jak żyć, by to życie miało znaczenie i sens. Musimy to odkrywać sami, każdy na własną rękę.

Od 10 lat zawodowo wspieram innych - indywidualnie i w grupie na sali szkoleniowej. Setki rozmów z moimi klientami utwierdziły mnie w przekonaniu, że kiedy brakuje poczucia sensu, reszta składników życia nie smakuje.

Zabawne jest to poczucie sensu. Można by pomyśleć, że rodzi się z odpowiedzi na pytanie „po co tu jestem?”, ale tak naprawdę jego fundamentem jest to, w jak dobrych relacjach jestem z samym sobą - na ile siebie wspieram, na ile potrafię siebie pocieszyć i uspokoić, na ile siebie lubię

Mam to szczęście gromadzić wokół siebie ludzi, którzy lubią siebie i dbają o swój komfort psychiczny. Ale nie jest to powszechne. Przekonałam się o tym, gdy zapytałam ponad 120 osób o to, jakiego wsparcia w kłopotach potrzebują od przyjaciela i jakie dają sobie sami. O przyjacielu opowiedzieli mi wszyscy. O wsparciu siebie - zaledwie kilka (!!!) osób.

Zdecydowałam, że chcę z tym coś zrobić. Wiem jak i chcę się tym podzielić z jak największą liczbą osób. Ten cykl warsztatów jest moim zaproszeniem dla Ciebie do podróży w kierunku lubienia siebie. Nie ma znaczenia jak daleko w tej drodze jesteś - czy jesteś ze sobą w całkiem dobrych stosunkach, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki. Ważne, by zmierzać w dobrym kierunku.

Magda

Ostatnie warsztaty w tej cenie! 

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

 
 
3 warsztaty on-line

Kup teraz (295zł)

 
3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe

Kup teraz (495zł)

3 warsztaty on-line
2 spotkania wdrożeniowe
3 sesje indywidualne

Kup teraz (1.295zł)

Sprawdź, co mówią uczestniczki warsztatów:

dr Justyna Gasik, logopedka

To był świetny kurs, a Magda jest fantastycznie wspierająca i uważna na uczestników. 

Dzięki kursowi zaczęłam traktować siebie z troską. Dla ciała zaplanowałam przerwę obiadową, żeby przestać jadać cokolwiek w przelocie. Dla ducha: zakończyłam toksyczną dla mnie znajomość. 

Jestem w lepszych stosunkach z moimi emocjami - przeżywam je łagodniej i nie nakręcam się, jak wcześniej. Szczególnie pomogły mi w tym spotkania wdrożeniowe, gdzie było dużo rozmawiania o indywidualnych przypadkach i dużo wsparcia od Magdy. 

Polecam ten kurs każdemu, kto chce siebie polubić.

Magdalena Kołodziejczyk, pedagog

Moja wewnętrzna przyjaciółka jest dla mnie wyrozumiała i cierpliwa, a to cechy chyba najbardziej pożądane. Nauczyłam się właśnie dopuszczać ją głównie do głosu w trudnych dla mnie emocjonalnie sytuacjach, by je złagodzić, ale też nie utrzymywać w sobie niepotrzebnie gniewu

Uświadomiłam sobie także fakt, iż każdy ma swój system wartości, no i przede wszystkim indywidualną „kaczkę na głowie” (własną autentyczność), której nie należy się wstydzić. 

Bardzo mi się podobały warsztaty ponieważ nie tylko dowiedziałam się o mechanizmach mną rządzących, ale zrozumiałam czym one są .... potrafię też określić dlaczego się złoszczę i jak tę złość opanować. Myślę, że będzie to dla mnie świetne doświadczenie w kolejnych etapach pracy nad sobą. 

Tyle wiedzy ćwiczeń i wartościowych wniosków nie uzyskałam dotąd nigdzie. Dziękuję.

Małgorzata, HR Manager

To nie jest prosty warsztat. Ale to jest niezwykle potrzebny warsztat – przynajmniej z mojego punktu widzenia. Stajemy w nim w świetle własnych reflektorów i zaczynamy poznawać się – w zupełnie inny, niż dotychczas, sposób. Z uwagą, akceptacją, cierpliwością i miłością

Towarzyszy nam w tym osoba wyjątkowa – Magda – która wspiera nas merytorycznie w zrozumieniu różnych mechanizmów rządzących emocjami, myślami, zachowaniami, nawykami. Zrozumienie w tym przypadku przynosi akceptację, ulgę, wybaczenie i odpuszczenie sobie wielu nieracjonalnych przekonań, żalów, poczucia winy, wyrzutów sumienia, które przysparzają nam na co dzień cierpień. 

Ale Magda także z niezwykłą empatią i delikatnością pomaga nam dotknąć swojego serca w takim zakresie, w jakim jesteśmy do tego gotowi. Towarzyszy nam, tłumaczy, daje narzędzia, jest z nami – umysłem i sercem. I ta Jej obecność w kursie była dla mnie ogromnie ważna. 

Cieszę się więc, że skorzystałam także z sesji wdrożeniowych, które na ten kontakt i jeszcze głębszą pracę ze sobą mi pozwoliły. 

A przechodząc do konkretów - jednym z moich najważniejszych sukcesów po kursie jest "uspokojenie" emocji związanej z trudnym zdarzeniem z przeszłości, które cały czas niemal obsesyjnie wracało mi na myśl i  wywoływało silne, przykre emocje (smutek, żal). Pracowałam z tym na medytacji i wydaje mi się, że zadziałało. Teraz jak wracam myślą do tej sytuacji, to te emocje się tak nie uruchamiają. Ta medytacja wydaje mi się więc dobrym dla mnie narzędziem do "czyszczenia" sobie takich starych spraw. 

A to tylko jeden z sukcesów - po warsztacie SiebieLubię znacznie bardziej.

Jak wygląda praca?

Siebie Lubienie. Jak być dla siebie przyjaciółką. to program prowadzony on-line. Pracujemy w 100% zdalnie - nie ma znaczenia gdzie mieszkasz ani skąd się z nami łączysz. Stabilne łącze internetowe i słuchawki z mikrofonem (mogą być od telefonu) to wszystko, czego potrzebujesz.

Fundamentem programu są 3 spotkania: WARSZTATY on-line, trwające po 90 minut, odbywające się w odstępach tygodniowych: 16, 23 i 30 października. Spotkania są nagrywane, a nagrania będą udostępnione uczestnikom - jeśli z jakichś przyczyn nie możesz wziąć udziału, obejrzysz nagranie w dogodnym dla siebie czasie. 

Pomiędzy spotkaniami pracujemy w zamkniętej grupie facebookowej - gdzie zawsze możesz zadać pytanie, poprosić o poradę czy wsparcie. Jeżeli interesuje Cię właśnie taki krótki i intensywny cykl rozwojowy, wybierz opcję SAMOTNY WILK.

Otrzymujesz 4,5 godziny pracy ze mną na żywo 

w cenie jednej godzinnej sesji indywidualnej!

Czasami do zmian potrzeba więcej czasu i dłuższego wsparcia. Jeżeli jesteś osobą, na którą lepiej działają  programy wydłużone w czasie i dostarczające więcej stymulacji, wybierz którąś z pozostałych opcji.

Opcja RAZEM RAŹNIEJ zawiera wszystko to, co SAMOTNY WILK, a wzbogacona jest o 2 dodatkowe praktyczne spotkania wdrożeniowe po 120 minut . Zaplanowane są na 6 i 20 listopada.

Dla najbardziej wymagających przygotowałam opcję NIE ZATRZYMAM SIĘ, która zawiera wszystko to, co RAZEM RAŹNIEJ, czyli 3 warsztaty oraz 2 spotkania wdrożeniowe, a dodatkowo indywidualną, spersonalizowana pracę ze mną w postaci 3 sesji indywidualnych. Terminy sesji ustalamy indywidualnie.

Wybierz odpowiadającą ci opcję i pracuj tak jak lubisz!


Opcja SAMOTNY WILK

Trzy 90-minutowe, napakowane wiedzą i ćwiczeniami spotkania on-line w odstępie tygodnia, materiały do pracy własnej oraz zadania indywidualne do wykonania po warsztatach. Nagrania z warsztatów będą udostępnione wszystkim uczestnikom. 
Pomiędzy warsztatami wspieramy się i pracujemy w zamkniętej grupie facebookowej.

Czas trwania: 3 tygodnie, warsztaty odbywają się 16, 23 i 30 października.

Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli:

  • wolisz pracę samodzielną, w swoim tempie,
  • nie potrzebujesz wsparcia uczestników, bo masz w sobie dość motywacji własnej,
  • masz niewiele czasu na regularne spotkania,
  • wolisz pisać posty na grupie fb niż gadać.

Opcja RAZEM RAŹNIEJ

Opcja RAZEM RAŹNIEJ zawiera wszystko to, co SAMOTNY WILK, a wzbogacona jest o spotkania wdrożeniowe - dwa 120-minutowe spotkania on-line poświęcone zagadnieniom praktycznym: wdrażaniu umiejętności poznanych na warsztatach i radzeniu sobie z trudnościami plus sesje pytań i odpowiedzi.

Dwa tygodnie po ostatnim spotkaniu warsztatowym spotkamy się, by omówić postępy, celebrować sukcesy, dokonywać korekt we wdrażaniu nowych umiejętności i wzmacniać motywację. Po kolejnych dwóch tygodniach spotkamy się drugi raz i omówimy dalsze postępy, sukcesy i trudności.

Dostępne: 8 miejsc.

Czas trwania: 7 tygodni. Warsztaty odbywają się 16, 23 i 30 października, spotkania wdrożeniowe: 13 i 27 listopada.

To oferta dla osób, dla których ważne jest:

  • dzielenie się doświadczeniem, 
  • wspieranie się w trudnościach i wyzwaniach,
  • wspieranie się nawzajem w systematycznej pracy. 

Opcja NIE ZATRZYMAM SIĘ

Opcja skierowana jest do osób, które są zdeterminowane, by wprowadzić zmiany w swoim życiu skutecznie i na trwałe - i chcą to zrobić przy indywidualnym wsparciu.

Zawiera wszystko to, co RAZEM RAŹNIEJ, a wzbogacona jest o indywidualną pracę ze mną, dzięki której Twoja przyjaźń ze sobą będzie jeszcze głębsza i bardziej wzmacniająca. Sesje indywidualne - trzy 60-minutowe sesje ze mną, wspierające praktykowanie bycia dla siebie przyjacielem, odbywają się po spotkaniach wdrożeniowych, w odstępach tygodniowych.

Dostępne: 4 miejsca.

Czas trwania: 10 tygodni. Warsztaty odbywają się 16, 23 i 30 października, spotkania wdrożeniowe: 13 i 27 listopada. Termin sesji indywidualnych ustalany jest indywidualnie.

To oferta dla osób, dla których ważne jest:

  • indywidualne wsparcie,
  • osobiste podejście,
  • maksymalna skuteczność.

Program warsztatów on-line

Tydzień 1. Wysłuchaj siebie bez oceniania

Przyjrzysz się presji, pod jaką jesteś i poszukasz sposobów, by ją złagodzić.

Z (bezpiecznego) dystansu przyjrzysz się emocjom i temu, co Ci robią.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz: rytuał łagodności i wrażliwości.


Tydzień 2. Bądź ze sobą i dla siebie

Dowiesz się jak twój umysł utrzymuje Cię w stanie napięcia i jak temu zaradzić.

Sprawdzisz jakie rzeczy ważne, dobre i piękne leżą zamiecione pod dywan.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz: rytuał przejścia przez ucho igielne. 


Tydzień 3. Dbaj o swoje potrzeby

Przyjrzysz się temu, jak dbać o siebie, nawet jeśli nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu.

Poznasz proste zasady bycia kimś, kogo możesz lubić.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz: mantra przyzwolenia i uwolnienia.

Zawrzesz ze sobą pakt o przyjaźni.

Działaj! Wybierz opcję i wskakuj na warsztaty!

Samotny Wilk

3 warsztaty on-line (po 90 minut) w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

  

  

 295 zł

 

Kup teraz

Razem Raźniej

3 warsztaty on-line (po 90 minut) w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

2 spotkania wdrożeniowe (po 120 minut) on-line

    

495 zł

zostało 8 miejsc

Kup teraz

Nie zatrzymam się

3 warsztaty on-line (po 90 minut) w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

2 spotkania wdrożeniowe (po 120 minut) on-line

3 sesje indywidualne (po 60 minut) 

1 295 zł

zostały 4 miejsca

Kup teraz


Terminy warsztatów: 16, 23 i 30 października 2019

Terminy spotkań wdrożeniowych: 13 i 27  listopada 2019

Terminy spotkań indywidualnych: ustalane indywidualnie

Jeśli w ciągu 7 dni od rozpoczęcia programu uznasz, że to jednak nie dla Ciebie - zwrócę Ci poniesione koszty. Nie musisz się tłumaczyć, po prostu napisz, że rezygnujesz.

Ale jeśli zechcesz mi powiedzieć, czego Ci zabrakło, to będę Ci naprawdę bardzo wdzięczna!

Magda