Zaczynamy za

dni
godzin
minut
sekund

Hej! Czy ty też:

 • masz w głowie tysiąc wątków, z których każdy domaga się Twojej uwagi?
 • masz 100 pomysłów na minutę i nie wiesz od którego zacząć?
 • czytasz 3 książki naraz? (dobra, dobra, wiem, że pięć!)
 • najchętniej poszłabyś do kina na 3 filmy naraz?
 • czujesz się przytłoczona nadmiarem możliwości, które możesz zrealizować każdego dnia?
 • i z tego przytłoczenia czasami nie robisz nic, albo niczego nie kończysz?

A wiesz, że możesz:

czytać jedną książkę naraz i nie żałować pozostałych?

albo czytać wszystkie naraz bez poczucia winy?

zatrzymać się i wybrać jedną rzecz bez poczucia utraty?

Albo biec dalej, jeśli tak jak lubisz, nie czując przytłoczenia?

zamienić poczucie zabiegania i przytłoczenia w spokój i radość za pomocą prostych technik, trwających od jednej do kilku minut.

Możesz być taka, jaka jesteś - wystarczy, że poznasz swoje potrzeby i zaopiekujesz się nimi, zanim zamienią się w przytłoczenie.

Spędź kilka minut praktykując kilka prostych, krótkich technik - i obserwuj jak te minuty zmieniają wszystko!


Jak to osiągnąć?

Weź udział w kursie i zacznij już dziś robić sobie spokojną przestrzeń w głowie

 
 
3 warsztaty on-line

Kup teraz (495zł)

 
3 warsztaty on-line
2 spotkania mastermind

Kup teraz (845zł)

3 warsztaty on-line
2 spotkania mastermind
1 sesja indywidualna

Kup teraz (1.095zł)

Dlaczego warto?

"Mam teraz świadomość tego co powoduje, że się nakręcam i kręcę jak chomik w kółku. I ucinam to - tego się nauczyłam."

"Zaczęłam traktować siebie z troską."

"Uświadomiłam sobie, że już nie mam do siebie pretensji. Mniej mam tego wewnętrznego krytyka."

"Po warsztacie siebie lubię znacznie bardziej".

Tak mówią uczestniczki poprzednich edycji. 

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. 

Eckhart Tolle

Cześć! Nazywam się Magda Kozioł i jestem panią od sensu.

Od 10 lat zawodowo wspieram innych - indywidualnie i w grupie na sali szkoleniowej. Pytam ludzi o to, co jest dla nich najważniejsze, kim są a jakimi ludźmi chcą być, za czym w głębi ducha tęsknią. Szaleństwo, nie? Zupełnie nie są to niezobowiązujące rozmowy przy kawce. :)

Setki rozmów z moimi klientami utwierdziły mnie w przekonaniu, że każdy z nas potrzebuje takiego poczucia, że to, co robimy jest ok i ma sens. Ale nie każdy je ma. I wcale nie dlatego, że gubimy czy tracimy ten sens. Głównie dlatego, że nie mamy czasu go doświadczyć. Milion wątków w głowie, sto pomysłów na minutę, a świat wciąż kusi nowymi możliwościami. 

W rezultacie staramy się łapać wszystkie sroki za ogon, żeby nie stracić żadnej z tych możliwości, nie czując radości i gubiąc sens tego, po co to w ogóle robimy.

Czasami sama się zatrzymuję w zadziwieniu - że czasami jedyne, czego trzeba, to zatrzymać się i chwilę się zastanowić. Bez walenia samej siebie po głowie ani narzucania sobie kolejnych "muszeń" i "powinności"

Stworzyłam ten kurs dla osób takich jak ja i ty - ciągle zabieganych, ale tęskniących za odrobiną spokoju w głowie i poczucia, że jest ok. Nie zamierzam Cię do niczego przekonywać ani Cię zmieniać. Pokażę Ci po prostu kilka moich sposobów na to, by przestać "się wkręcać" a zacząć "wykręcać". 

Do zobaczenia w kursie!

Magda

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

 
 
3 warsztaty on-line

Kup teraz (495zł)

 
3 warsztaty on-line
2 spotkania mastermind

Kup teraz (845zł)

3 warsztaty on-line
2 spotkania mastermind
1 sesja indywidualna

Kup teraz (1.095zł)

Sprawdź, co mówią uczestniczki poprzednich edycji:

dr Justyna Gasik, logopedka


To był świetny kurs, a Magda jest fantastycznie wspierająca i uważna na uczestników.

Dzięki kursowi zaczęłam traktować siebie z troską. Dla ciała zaplanowałam przerwę obiadową, żeby przestać jadać cokolwiek w przelocie. Dla ducha: zakończyłam toksyczną dla mnie znajomość.

Jestem w lepszych stosunkach z moimi emocjami - przeżywam je łagodniej i nie nakręcam się, jak wcześniej. Szczególnie pomogły mi w tym spotkania wdrożeniowe, gdzie było dużo rozmawiania o indywidualnych przypadkach i dużo wsparcia od Magdy.

Polecam ten kurs każdemu, kto chce siebie polubić.

Magdalena Kołodziejczyk, pedagog


Moja wewnętrzna przyjaciółka jest dla mnie wyrozumiała i cierpliwa, a to cechy chyba najbardziej pożądane. Nauczyłam się właśnie dopuszczać ją głównie do głosu w trudnych dla mnie emocjonalnie sytuacjach, by je złagodzić, ale też nie utrzymywać w sobie niepotrzebnie gniewu

Uświadomiłam sobie także fakt, iż każdy ma swój system wartości, no i przede wszystkim indywidualną „kaczkę na głowie” (własną autentyczność), której nie należy się wstydzić. 

Bardzo mi się podobały warsztaty ponieważ nie tylko dowiedziałam się o mechanizmach mną rządzących, ale zrozumiałam czym one są .... potrafię też określić dlaczego się złoszczę i jak tę złość opanować. Myślę, że będzie to dla mnie świetne doświadczenie w kolejnych etapach pracy nad sobą. 

Tyle wiedzy ćwiczeń i wartościowych wniosków nie uzyskałam dotąd nigdzie. Dziękuję.

Małgorzata, HR Manager


To nie jest prosty warsztat. Ale to jest niezwykle potrzebny warsztat – przynajmniej z mojego punktu widzenia. Stajemy w nim w świetle własnych reflektorów i zaczynamy poznawać się – w zupełnie inny, niż dotychczas, sposób. Z uwagą, akceptacją, cierpliwością i miłością

Towarzyszy nam w tym osoba wyjątkowa – Magda – która wspiera nas merytorycznie w zrozumieniu różnych mechanizmów rządzących emocjami, myślami, zachowaniami, nawykami. Zrozumienie w tym przypadku przynosi akceptację, ulgę, wybaczenie i odpuszczenie sobie wielu nieracjonalnych przekonań, żalów, poczucia winy, wyrzutów sumienia, które przysparzają nam na co dzień cierpień. 

Ale Magda także z niezwykłą empatią i delikatnością pomaga nam dotknąć swojego serca w takim zakresie, w jakim jesteśmy do tego gotowi. Towarzyszy nam, tłumaczy, daje narzędzia, jest z nami – umysłem i sercem. I ta Jej obecność w kursie była dla mnie ogromnie ważna. 

Cieszę się więc, że skorzystałam także z sesji wdrożeniowych, które na ten kontakt i jeszcze głębszą pracę ze sobą mi pozwoliły. 

A przechodząc do konkretów - jednym z moich najważniejszych sukcesów po kursie jest "uspokojenie" emocji związanej z trudnym zdarzeniem z przeszłości, które cały czas niemal obsesyjnie wracało mi na myśl i  wywoływało silne, przykre emocje (smutek, żal). Pracowałam z tym na medytacji i wydaje mi się, że zadziałało. Teraz jak wracam myślą do tej sytuacji, to te emocje się tak nie uruchamiają. Ta medytacja wydaje mi się więc dobrym dla mnie narzędziem do "czyszczenia" sobie takich starych spraw. 

A to tylko jeden z sukcesów - po warsztacie SiebieLubię znacznie bardziej.

Jak wygląda praca?

Pracujemy w 100% zdalnie - nie ma znaczenia gdzie mieszkasz ani skąd się z nami łączysz. Stabilne łącze internetowe, konto na facebooku i słuchawki z mikrofonem w przypadku spotkań mastermind (mogą być od telefonu) to wszystko, czego potrzebujesz.

Pracujemy w małej, kameralnej grupie. To nie jest kurs na 100 osób, tylko spotkanie kilku osób, które idą w tym samym kierunku. Chcę być z Tobą w kontakcie i służyć Ci pomocą, jeśli tego będziesz potrzebowała.

Fundamentem programu są 3 spotkania on-line w zamkniętej grupie facebookowej, odbywające się w odstępach tygodniowych. Nagrania będą dostępne w grupie - jeśli z jakichś przyczyn nie możesz wziąć udziału, obejrzysz w dogodnym dla siebie czasie. 

Pomiędzy spotkaniami jesteśmy w zamkniętej grupie facebookowej - gdzie zawsze możesz zadać pytanie, poprosić o poradę czy wsparcie. Jeżeli interesuje Cię właśnie taki krótki i intensywny cykl rozwojowy, wybierz opcję SAMOTNY WILK.


Czasami do zmian potrzeba więcej czasu i bardziej dopasowanego wsparcia. Jeżeli jesteś osobą, na którą lepiej działają  programy wydłużone w czasie i dostarczające więcej stymulacji, wybierz którąś z pozostałych opcji.

Opcja RAZEM RAŹNIEJ zawiera wszystko to, co SAMOTNY WILK, a wzbogacona jest o 2 dodatkowe praktyczne spotkania wdrożeniowe w formule mastermind, odbywające się na platformie zoom


Dla najbardziej wymagających przygotowałam opcję NIE ZATRZYMAM SIĘ, która zawiera wszystko to, co RAZEM RAŹNIEJ, czyli 3 warsztaty oraz 2 spotkania wdrożeniowe, a dodatkowo indywidualną, spersonalizowana pracę ze mną w sesji indywidualnej. Terminy sesji ustalamy indywidualnie.

Wybierz odpowiadającą ci opcję i pracuj tak jak lubisz!


Opcja SAMOTNY WILK

 • Wolisz pracę samodzielną, w swoim tempie?
 • Nie potrzebujesz wsparcia uczestników, bo masz w sobie dość motywacji własnej?
 • Masz niewiele czasu na regularne spotkania?
 • Wolisz pisać posty na grupie fb niż gadać?

Ta opcja jest dla Ciebie!

Trzy napakowane wiedzą i ćwiczeniami spotkania on-line na facebooku w odstępie tygodnia, materiały do pracy własnej oraz zadania indywidualne do wykonania po warsztatach. 
Pomiędzy warsztatami wspieramy się i pracujemy w zamkniętej grupie facebookowej.

Dostępne: 10 miejsc.

Opcja RAZEM RAŹNIEJ

 • Uczysz się lepiej kiedy możesz pogadać z drugim człowiekiem?
 • Ważne dla Ciebie jest dzielenie się doświadczeniem i słuchanie jak radzą sobie inni?,
 • Potrzebujesz wzajemnego wspieranie się w trudnościach i wyzwaniach oraz w systematycznej pracy?

Wybierz RAZEM RAŹNIEJ! Ta opcja zawiera wszystko to, co SAMOTNY WILK, a wzbogacona jest o spotkania wdrożeniowe w formule mastermind.

Dostępne: 5 miejsc.

Opcja NIE ZATRZYMAM SIĘ

 • Zależy Ci na indywidualnym wsparciu?
 • Rozwijasz się najlepiej, gdy masz kontakt osobisty?
 • Zależy Ci na maksymalnej skuteczności?

Opcja NIE ZATRZYMAM SIĘ została stworzona z myślą o Tobie!

Zawiera wszystko to, co RAZEM RAŹNIEJ, a wzbogacona jest o indywidualną pracę ze mną, dzięki której Twoja przyjaźń ze sobą będzie jeszcze głębsza i bardziej wzmacniająca. 60-minutowa sesja indywidualna ze mną pozwoli Ci osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Do wykorzystania w ciągu miesiąca od zakończenia kursu.

Dostępne: 3 miejsca.

Program

Tydzień 1. Wysłuchaj siebie bez oceniania

Przyjrzysz się presji, pod jaką jesteś i poszukasz sposobów, by ją złagodzić.

Dowiesz się jak twój umysł utrzymuje Cię w stanie napięcia i jak temu zaradzić.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz w sytuacjach stresu, kiedy potrzebujesz się szybko uspokoić: rytuał przejścia przez ucho igielne.


Tydzień 2. Bądź ze sobą i dla siebie

Z (bezpiecznego) dystansu przyjrzysz się emocjom i temu, co Ci robią.

Sprawdzisz jakie rzeczy ważne, dobre i piękne leżą zamiecione pod dywan.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz do odnajdowania spokoju kiedy czujesz silne emocje: rytuał łagodności i wrażliwości.


Tydzień 3. Dbaj o swoje potrzeby

Przyjrzysz się temu, o co warto dbać, żeby rzeczywiście zadbać o siebie, nawet jeśli nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu.

Poznasz proste zasady bycia kimś, kogo możesz lubić.

Poznasz prostą technikę do zastosowania od zaraz: mantra przyzwolenia i uwolnienia.

Zawrzesz ze sobą pakt o przyjaźni.

Działaj! Wybierz opcję i wskakuj na warsztaty!

Samotny Wilk

3 warsztaty on-line w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

  

  

 495 zł

 tylko 10 miejsc

Kup teraz

Razem Raźniej

3 warsztaty on-line w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

2 spotkania on-line w formule mastermind

    

845 zł

zostało 5 miejsc

Kup teraz

Nie zatrzymam się

3 warsztaty on-line w odstępach tygodniowych

materiały do pracy własnej

zadania indywidualne

dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

2 spotkania on-line w formule mastermind

sesja indywidualna (60 minut) 

1 095 zł

zostały 3 miejsca

Kup teraz

* wszystkie ceny brutto

Terminy

Terminy warsztatów: 26 lutego, 4 i 11 marca 2020

Terminy spotkań mastermind: 25 marca i 4 kwietnia 2020

Wszystkie spotkania zaczynaja się o godzinie 20:00.

Terminy spotkań indywidualnych: ustalane indywidualnie

Gwarancja zadowolenia

Jeśli w ciągu 7 dni od rozpoczęcia programu uznasz, że to jednak nie dla Ciebie - zwrócę Ci poniesione koszty. Nie musisz się tłumaczyć, po prostu napisz, że rezygnujesz.

Ale jeśli zechcesz mi powiedzieć, czego Ci zabrakło, to będę Ci naprawdę bardzo wdzięczna!

Magda


.