Co zyskasz dzięki udziałowi w naszej Szkole:

 • Krok po kroku zbudujesz solidne podstawy swojego biznesu,
 • Nauczysz sie korzystać z narzędzi, które pozwolą Ci już od początku działać efektywnie, czyli między innymi stworzysz stronę, pierwszy landing page, czy formularze zapisu na Twoją listę subskrybentów.
 • Stworzysz solidną strategię działania, dzięki czemu, pokonasz strach i zyskasz odwagę do otworzenia własnego biznesu,
 • Zbudujesz autentyczną markę, która będzie sprzedawała.
 • Uzyskasz wsparcie w każdym miesiącu działania, aby motywacja i odwaga, nigdy Cię nie opuściła.
 • Stworzysz razem z innymi przedsiębiorczymi kobietami wspierającą się społeczność. Razem łatwiej, szybciej i efektywniej rozwijać swoje biznesy.

Z NAMI:

OGARNIESZ SWÓJ CHAOS W GŁOWIE,

OSZCZĘDZISZ CZAS MARNOWANY NA SZUKANIE WIEDZY W SIECI,

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE WYDAWANE NA NIETRAFIONE KURSY I SZKOLENIA.

 

Kto tworzy razem z nami Szkołę Kreacji Biznesu:

Szkoła Kreacji Biznesu jest dla Ciebie jeśli:

 

 • nie masz jeszcze konkretnego pomysłu na biznes, ale wiesz, że etat już nie jest dla Ciebie,
 • masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć,
 • rozpoczęłaś już swoją działalność, ale czujesz że błądzisz we mgle,
 • prowadzisz swoją działalność już od jakiegoś czasu, ale nic nie idzie po Twojej myśli,
 • masz lęki i obawy, że się nie nadajesz do biznesu.

 

Kto za tym stoi?

Monika i Joanna

Dwie różne kobiety, które działają wspólnie, jak burza! Jedna ogień, druga woda. Tworzymy wspólnie Platformę Wiedzy – Strefa Kobiet Biznesu.

Nasze motto brzmi:“Działamy wspólnie, by wznosić nasze biznesy na wyższy poziom”

Biznes docelowy, który jest spełnieniem naszych marzeń, budujmy od kilku lat. W tym czasie nauczyłyśmy się, jak promować swoją działalność i pomagałyśmy to robić innym kobietom. Teraz chcemy pomóc również Tobie!

Joanna Suchocka

Jestem założycielką “Strefy Kobiet Biznesu”, Kreatorką Kobiecych Wydarzeń, Mentorką Biznesów Kobiet. „Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i promować swój biznes.”

Od 15 lat jestem na swoim. Nigdy nie pracowałam na etacie, bo szef musi być jeden i to zawsze ja chciałam nim być. Przeszłam różne etapy własnej działalności, od drogerii, poprzez sprzedaż wyprawek dla dzieci. Następnie tworzyłam eventy dla rodzin z dziećmi po czym stwierdziłam, że tylko dla kobiet chce je tworzyć i tak powstała Strefa Kobiet, która potem zmieniła się w Strefę Kobiet Biznesu.

W Szkole Kreacji  Biznesu  jestem Dyrektorem Kreatywnym (czyli OGIEŃ) – zrobię przegląd Twojego biznesu, poszukam dróg i możliwości, dam worek pomysłów, inspiracji, indywidualnie skrojonych pod Twój biznes. Jestem skarbnicą pomysłów. Czasami mam ich nawet zbyt dużo. Widzę to, co dla wielu, nie jest możliwe do dostrzeżenia. Potrafię wyciągać wnioski w mgnieniu oka, na podstawie tego co zobaczę lub usłyszę. Ta umiejętność pozwala mi dostrzec w Twoim biznesie lub pomyśle ten drobny element, który może nie działać prawidłowo. Od razu również mam milion pomysłów, jak go usprawnić. 

Monika Wyderka-Chodak

Jestem Strategiem Budowania Marek. Wspieram głównie kobiety w budowaniu i rozwijaniu ich marek, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Sama jestem właścicielką marki Alltida. To w mojej głowie zrodził się pomysł Platformy Wiedzy – Strefa Kobiet Biznesu, który teraz dostosowuje swoje oblicze do Waszych potrzeb. Jestem z natury kobietą mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.

Przez 11 lat spełniałam się zawodowo w korporacji, tworząc projekty marketingowe. Gdy jednak zdecydowałam się zostać mamą, okazało się, że maluchy wywróciły mój świat do góry nogami i obudziły wewnątrz inne potrzeby zawodowe. Zapragnęłam działać na własny rachunek. Tak też powstał mój blog Pracownia Kobiecości, gdzie przełamywałam bariery i ograniczenia, które były w mojej głowie. Potem zrodził się pomysł "Osobistej Doradczyni Marketingowej", ale to nie do końca pasowało do mnie i moich preferencji. Pracując rzetelnie nad swoim rozwojem, odkryłam co jest moim powołaniem i dzisiaj pomagam budować autentyczne marki.

W Szkole Kreacji Biznesu jestem Dyrektorem Strategicznym (czyli WODĄ)  – ogarniam chaos i pomagam składać wszystkie elementy układanki w jedną spójną całość. Wykorzystuje przy tym wszystkie dostępne nowinki technologiczne. A wszystko po to, aby Twoja marka rosła w siłę.

Co mówią o nas

Ewa Deja

Mia&Lou

„Budowa własnej firmy jest na początku dla każdego bardzo trudna. Potrzeba mentora i coacha jest bardzo ważna w każdym biznesie. Współpraca z osobą, która doradzi, podpowie a czasem tylko naprowadzi na dobry pomysł jest niezwykle istotna. Osobiście bardzo cenie sobie współpracę z Joanną, ponieważ jest osobą otwartą i komunikatywną. Nie ma dla niej problemów nie do rozwiązania, w każdej sytuacji działa jak błyskawica.” Ewa Deja właścicielka „Mia& Lou” Warsztaty kreatywne: Szydełko/druty/maszyna „KulkaSzpulka”

www.miaandlou.pl

Katarzyna Dolak-Mazurek

DolakCoach

Z Joanną Suchocką współpracuję od dłuższego czasu.  Asia wspiera mnie i moje działania, swoją wszechstronną wiedzą na temat zasad współpracy w biznesie oraz pomaga w budowaniu świadomości biznesowej. Uczy jak poruszać się w wirtualnym świecie tak, aby działania miały przełożenie na sukces firmy. Dzieli się swoim cennym doświadczeniem. Dzięki radom i sugestiom Asi, moja firma stała się bardziej rozpoznawalna. Asia jako osoba, jest bardzo otwarta w relacjach międzyludzkich, rzeczowa jeśli chodzi o sprawy formalne, wymagająca i mądrze wspierająca jako doradca w biznesie.

www.dolakcoach.pl

 

Monika Laskowska

Wielki Kufer

Każdemu marzy się firma od początku przynosząca duże zyski i rzeszę klientów. Niestety statystycznie po dwóch  latach, wiele firm zamyka się, bo nie przynosi zaplanowanych zysków, i nie jest tak rozpoznawalna jak sobie zamarzyliśmy. Często błędem nie jest sama idea na firmę, ale sposób w jaki pracujemy nad jej rozwojem. W takiej właśnie sytuacji najlepszym nauczycielem i mentorem jest Joanna. Ten, kto spotkał ją na drodze rozwoju swojej działalności wie, jak wiele dobrego potrafi zrobić kilka cennych rad, wskazówek i spostrzeżeń, które zasugeruje Asia. Joanna ma wielkie doświadczenie w prowadzeniu biznesu, którym chętnie się dzieli. Jest osobą bardzo kreatywną i nastawioną na sukces. Wie doskonale jak z raczkującej działalności zrobić prężnie rozwijającą się firmę. Służy dobrą radą, poświęca sporo czasu na rozmowę i każdego traktuje indywidualnie. Jest otwarta i nie ma dla mniej problemów nie do rozwiązania. Wystarczy posłuchać jej porad i wskazówek i uparcie dążyć do celu. Wtedy sukces jest na wyciągnięcie ręki!

www.wielkikufer.pl

Elżbieta Sokołowska

Korektelka

Monika nadaje kierunek chaotycznie podejmowanym działaniom i krok po kroku wyjaśnia każdy z aspektów strategii marketingowej. Metodycznie i uważnie omawia powszechnie stosowane terminy i uzasadnia konieczność ich uwzględniania w odniesieniu do oczekiwanych rezultatów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim profesjonale podejście – szczegółowy wywiad wstępny oraz zapoznanie się i odwoływanie do przesłanych informacji, by w trakcie konsultacji dostarczyć najbardziej dopasowanych rozwiązań. Nie mogę nie wspomnieć o mobilizującym aspekcie kontaktu z Moniką, który zmusza do uporządkowania kwestii związanych z budową marki osobistej i odpowiedzi na najbardziej istotne pytania. Niezaprzeczalna gotowość do udzielana pomocy w każdym zakresie – począwszy od drobiazgowego wyjaśniania zagadnień, popartych osobistym doświadczeniem, aż po indywidualny harmonogram, zawierający jednocześnie podsumowanie odbytych konsultacji i wyznaczający plan dalszych działań.

www.korektelka.pl

Małgorzata Gąska

BeautyMental Coach

Monika - ciepła, konkretna, kobieca i zdecydowana. Świetna we współpracy…zawsze na czas, zawsze słowna, zawsze szczera i uczciwa. Stąpająca mocno po ziemi i potrafiąca zabrać w przestworza marzeń. Pełna inspiracji, skarbnica wiedzy. Niezawodna partnerka we współpracy, kompetentna, dobrze zorganizowana. Polecam, bo to dobra i autentyczna Marka.

www.fabrykasiebie.pl

Karolina Wojtas

Projektantka wnętrz

Serdecznie polecam udział w programie Moniki zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

www.krealine.pl

Sukces jest bliżej niż myślisz, tylko wystarczy połączyć te frustrujące kropki wiedzy, inspiracji oraz możliwości, w jedną spójną całość. Wówczas wszystko zadziała, jak należy!

Niech myśl o własnym biznesie będzie zapowiedzią wspaniałej, pełnej sukcesu przygody.