LISTA OCZEKUJĄCYCH 

KURS ONLINE #SLOWFIT WIEM JAK JEM

Ile takich sytuacji już przerabiałaś?

Od 5-7 lat cały czas powtarzasz, że jesteś na diecie, ale nadal nie widzisz efektów. Jesteś wściekła, bo odmawiasz sobie wielu przyjemności licząc na to, że może kolejna dieta pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów.

Wreszcie postanawiasz kupić gotową dietę. To Twoim zdaniem ostatnia deska ratunku. Pilnujesz rygorystycznych posiłków i co robisz? Wyliczasz to czego nie możesz zjeść…. a w weekendy zapominasz o planie żywieniowym licząc na to, że w tygodniu jakimś cudem znowu spalisz kalorie.

Przeglądasz zdjęcia innych dziewczyn na Instagramie i cały czas myślisz: “Jak one to robią? Jak udaje im się uzyskać taki efekt nie stojąc godzinami w kuchni albo na siłowni?” Serce podpowiada Ci, że tam musi być jakiś sekret. “Może one wcale tak nie wyglądają, a ich zdjęcia to photoshop?”Cały czas zastanawiasz się co jeszcze mogłabyś zrobić, aby pojawił się wymarzony efekt, bo przecież dużo trenujesz i czasami nie jesz słodyczy.

Jeśli nie zmienisz podejścia do żywienia, nie zaczniesz mądrze trenować bez nabijania pustych kilometrów, nie zaczniesz odpoczywać to Twój efekt się nie pojawi.

Zastanów się nad tym, jak wygląda Twoje podejście do diety. Skoro tak długo jesteś na diecie i efekt jest mizerny, to może warto podejść do jedzenia z innej strony?

Kilogramy same nie znikną, a nawyki picia wody same nie przyjdą.

Może brak spodziewanych rezultatów związany jest ze zbyt monotonnym treningiem, który nie zmusza Cię do wyjścia poza strefę komfortu?

Może rygorystyczna dieta, którą stosujesz wcale Ci nie pomoże w tym, by pojawił się efekt, o jaki Ci chodziło? 

A może wystarczy zmienić proporcje tłuszczy, węglowodanów i białka, a do tego pić więcej wody by pojawiła się u Ciebie smukła sylwetka?

#Slowfit wiem jak jem to kurs online, który pokaże Ci jak sprytnie podejść do treningów, żywienia i regeneracji, stosując racjonalne wskazówki, bez presji i chorego ciśnienia.

Przeprowadzi Cię przez proces budowy świadomych nawyków i budowę wymarzonej sylwetki w oparciu o sensowne treningi.

Kiedy odkryjesz, jak wygląda budowa świadomych nawyków, aby Twoje działania, dawały fantastyczne efekty, zrozumiesz jak ważna jest regeneracja i właściwie skomponowane posiłki, to okaże się, że w 8-12 tygodni zrobisz ze swoim ciałem to, czego nie udało ci się uzyskać do tej pory przez 12 miesięcy.

Czy #slowfit działa?

Zobacz co o poprzednich edycjach kursu mówią kursantki, które skorzystały ze SLOWFIT.

Chcesz zamienić nieefektywne działanie na racjonalne podejście bez presji i ciśnienia?

Chcesz zadbać o kondycję i zdobyć wymarzoną sylwetkę? 

To najlepszy moment, by zrealizować swój plan!

.