Od ponad 6 lat zajmujemy się papeterią ślubną. Nasze projekty są inne niż wszystkie. Używamy ciekawych rozwiązań technologicznych. Elementy rękodzielnicze możecie zauważyć w większości naszych prac, a ręczne tłoczenia papieru w oryginalnych wzorach znajdziecie tylko u nas.

Projekty indywidualne to zdecydowanie nasz konik. Taką papeterię projektujemy dla was od samych podstaw, zaczynając od wnikliwej rozmowy o waszym stylu ślubnym, przez stworzenie obszernej specyfikacji projektu, po sam projekt i finalne wykonanie papeterii.

Doświadczenie graficzne zdobywaliśmy w ogólnopolskim magazynie wnętrzarskim oraz na licznych kursach, tak więc w 100% wiemy, co robimy i robimy to dobrze, sumiennie i z ogromną dozą elastyczności i zrozumienia waszych potrzeb.

Dołącz do społeczności ARTIREA

@artirea_wedding

Znajdziesz tu dużo materiałów z życia naszej pracowni oraz masę inspiracji związanych z papeterią ślubną

ARTIREA.PL

Wejdź na nasza stronę i zobacz wszystkie nasze kolekcje papeterii ślubnej, poznaj ceny zaproszeń i skontaktuj się z nami :)

Artirea

dołącz do społeczności ARTIREA na Facebooku.

Zobacz nasze wzory i poznaj opinie o nas 

Ponad 70 unikatowych wzorów papeterii ślubnej

A w nich: kolekcje boho, glamour, art deco, eleganckie, klasyczne, kwiatowe, podróżnicze oraz totalnie odjechane kolekcje customowe <3

.