NEMOKAMA SOMA kvėpavimo praktika su Leonora Be You

Ar tokie įsitikinimai Tavo pasąmonėje stabdo Tave?

„Man niekada nepavyks“, „aš niekada nebūsiu sėkminga“, „niekada nerasiu, kas mane mylėtų“, "aš nesusirasiu kito geriau apmokamo darbo", "bijau išeiti iš toksinių santykių, o jei bus dar blogiau?"...

Kai Tavo protas ir pasąmonė yra išmokyti tikėti apribojimais, pasiekti sėkmę yra sunkiau, nei manai. Tačiau, kai pašalinsite ribas, kontroliuojančias Tavo gyvenimo kryptį, prieš Tave atsivers visiškai naujas galimybių pasaulis.

Įsitikink, kaip kvėpavimas gali tapti galingais vartais, leidžiančais lengvai pasiekti pasąmonę ir išmokyti visą savo esybę priimti begalines galimybes.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip gali panaudoti kvėpavimą kaip įrankį, kuris gali papildyti kiekvieną Tavo gyvenimo sritį, susitinkame NEMOKAMOJE SOMA kvėpavimo praktikoje!

2023 gegužės 9 d.

19:30

Lietuvos laiku

Kviečiu į gyvai vedamą SOMA kvėpavimo praktiką, kuri padės Tau:

  • Patirti aiškumą savo mintyse
  • Centruoti vidinės ramybės būseną
  • Rasti stabilumą savo sprendimuose
  • Padidinti darbingumą
  • Pagerinti miegą
  • Patirti tyrą džiaugsmą ir besąlyginę meilę savyje
  • Siekti savo norų ir tikslų su lengvumu!
Susitikimo metu ne tik praktikuosime, bet ir skirsiu laiko atsakyti į Tau kilusius klausimus. 

Susitikimą ves:

Leonora Be You

Psichologė, knygos “Sielos artimetika” autorė, meditacijų vedlė, sertifikuota SOMA kvėpavimo instruktorė, vedanti žmones saviugdos keliu jau 15 metų.

Leonora dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais asmeniniais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. 

Naujas SOMA kvėpavimo praktikų kursas

.