PODOBNO IDEALNY RODZIC NIE ISTNIEJE

MOŻE TO I PRAWDA, ZA TO...

SPRAWNY RODZIC ISTNIEJE!

Smutny fakt jest taki, że według niektórych posiadanie dzieci nieuchronnie wiąże się z bezpowrotnym utraceniem formy fizycznej. To znaczy, może kiedyś ją odzyskasz. Za... 20 lat...

A wcale tak być nie musi. Wiem, że nie masz czasu. Wiem, że dzielisz go między pracę i dom. Tym się wyróżniam spośród tysięcy trenerów, że NAPRAWDĘ ROZUMIEM RODZICÓW.

Wiem, że większość rodziców nie jest w stanie poświęcić godziny dziennie na trening. Wiem, że potrzebujesz innego rozwiązania niż kartka z jakimiś bazgrołami. Potrzebujesz kompleksowego SYSTEMU. Nie programu treningowego. Kompleksowego systemu działania, który zostanie z Tobą na zawsze, a nie tylko do najbliższego lata.

I dokładnie taki jest mój prezent dla Ciebie. W PDFie, który zaraz pobierzesz, masz rozpisane sposoby na ulepszenie swojego wieczoru, żeby działał idealnie dla Ciebie. Idealny wieczór ma ułatwić Ci zasypianie, poprawić jakość snu i przygotować na kolejny dzień. Jako rodzic pewnie nie masz za wiele snu, prawda? Zatem im lepszej jakości on będzie, im szybciej zaśniesz, tym lepiej. Nawet sześcioma godzinami można się wyspać. Tylko trzeba się postarać.

Jakby tego było mało, przez następne dni będę dostarczał Ci mnóstwo wartości. Cały harmonogram informacji, które ode mnie otrzymasz, znajdziesz już w pierwszym mailu. Za co? Za to, że jesteś. Że chcesz być sprawnym rodzicem.

  Wszystkie te informacje są DARMOWE!

  Ps.: Co jakiś czas wyślę Ci maila z wartością. Ciekawe artykuły, filmiki, pomysły na mikro treningi (5-10 minut) itp. Coś, co sprawi, że będziesz coraz sprawniejszym rodzicem.

  Życzę Ci zajebistego życia!

  Pozdrawiam

  Michał Polniak

  Ojciec, Mąż, Trener

  .