Jak legalnie sprzedawać e-booki

..i nie naruszać praw autorskich przy ich tworzeniu.

Dołącz do serii dwóch bezpłatnych szkoleń eksperckich online i zabezpiecz swoje interesy pod okiem prawniczki, specjalistki praw autorskich i biznesu online.

RUSZAMY ZA:

dni
godzin
minut
sekund

Brzmi znajomo?

 • Zastanawiasz się, na jakich zasadach możesz używać zdjęć, grafik czy ilustracji do swojego ebooka? 
 • A może czy możesz użyć cudzego znaku towarowego w nazwie ebooka? 
 • A może czy na podstawie istniejących materiałów stworzyć swojego ebooka? 
 • Gdzie zaczyna i kończy się inspiracja w prawie autorskim? 
 • Jak zabezpieczyć ebooka przed dalszym rozpowszechnianiem?

Ja te pytania dostaję non stop od swoich klientów.

A że akurat..

moją misją zawodową jest edukacja z prawa i prawa autorskie to mój konik,  tak pojawił się pomysł na bezpłatną dawkę eksperckiej wiedzy!

Ta wiedza przyda Ci się nie tylko przy tworzeniu ebooków, ale wszędzie tam, gdzie będziesz tworzyć nowe produkty i treści.

Czego się dowiesz?

Masterclass podzieliłam na dwa bloki: tworzenie ebooka i jego  sprzedaż. W tej edycji dodałam bonusową pigułkę wiedzy, czyli nadchodzące zmiany w regulaminach dotyczące przedsiębiorców i jak to wpływa na Twój biznes.

cz.I TWORZENIE 03/06/2020

Miej prawa do swojego e-booka.

 1. Czy mój ebook w ogóle jest chroniony przez prawo autorskie? 
 2. Znaki towarowe - czy mogę używać cudzych logotypów, nazw marek w swoim ebooku lub jego tytule? 
 3. Prawo cytatu i granice inspiracji, jak nie naruszać praw innych.
 4. Ilustracje, fonty, grafiki - na co zwracać uwagę, czyli o licencjach.
 5. Wkład grafika - jesteś pewna(y), że to co tworzy jest Twoje? Czyli najczęstsze błędy z umów.

cz. II SPRZEDAŻ 04/06/2020

Zarabiaj na swoim e-booku!

 1. Czy można zabezpieczyć się przed nielegalnym rozpowszechnianiem Twoich ebooków?
 2. Najczęstsze błędy przy regulowaniu odstąpienia od umowy i jak to kreatywnie (i zgodne z prawem) ogarnąć.
 3. Regulamin sprzedaży to umowa z Klientem, o tym czego nie możesz pominąć!
 4. BONUS! Przedsiębiorca konsumentem czyli nadchodzące zmiany w regulaminach.

Nieznajomość prawa szkodzi.. 

Niech Tobie jego znajomość służy!

Co obejmuje moje bezpłatne wsparcie?

Masterclass z praw autorskich

Pigułka z praw autorskich dedykowana dla twórców ebooków zamknięta w formie szkolenia online. Nie tylko przekaże Ci niezbędną wiedzę dla Twojej twórczości, ale też odpowiem na żywo na Twoje pytania!

Masterclass ze sprzedaży online

Pigułka ze sprzedaży produktów online dedykowane ebookom. Najczęstsze pułapki, propozycja kreatywnych rozwiązań zamknięta w formie szkolenia eskeprckiego. Nie tylko przekaże Ci niezbędną wiedzę dla Twojego biznesu, ale też odpowiem na żywo na Twoje pytania!

Wsparcie na dedykowanej grupie na FB

Szkolenia  eksperckie odbywać się będą 3 i 4 czerwca 2020 r.  o godz. 20.00 na zamkniętej grupie na FB, do której dostęp będą miały wyłącznie zapisane osoby. Po odbytych spotkaniach szkolenia staną się płatnym produktem.

Masterclasses poprowadzi

Ela Szymanek - prawniczka, założycielka firmy Peace & Law wspierającej prawnie ludzi biznesu, sztuki i internetu. Mówi o sobie prawniczka hipiska ze względu na daleki od tradycyjnego sposób prowadzenia kancelarii i obsługi klientów.

Obsługuje głównie twórców, bo sama dużo tworzy i bardzo rezonuje z niesamowitą energią kreatywnych ludzi. Jej konik to prawa autorskie, i szeroko pojęte prawo internetu, umowy to jej specjalność. Udziela się festiwalach, konferencjach, sama organizuje spotkania, na których przemyca prawo, bo jak mówi mocno ubolewa nad brakiem świadomości prawnej Polaków. Prywatnie zaawansowana podróżniczka, uzależniona od tańca joginka, fanka ludzi, mody i przelewania myśli na papier.

Poczytaj, co o moich szkoleniach mówią inni.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji!

Wsparcie prawne pod okiem prawniczki, ekspertki praw autorskich i legalnego biznesu online to koszt kilkuset złotych. Ty masz wyjątkową szansę skorzystania z niego za darmo! Nie zmarnuj tego. 

Days
Hours
Mins
Secs

*Podanie maila jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na wydarzenie. Pamiętaj, w każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podany email będę wykorzystywać wyłącznie w celu przesyłania Ci informacji o podobnych wydarzeniach, produktach, usługach, a także informowania o bezpłatnych treściach związanych z prawem i biznesem. Obiecuję nie spamować:)

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Elżbieta Szymanek, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Peace & Law, z siedzibą przy ul. Kramarskiej 13/1, 61-765 Poznań. A tutaj polityka prywatności.

.