Konferencja dla kobiet SUKCES BEZ GRANIC!

Jesteś Polką mieszkającą w Anglii i zastanawiasz się jak możesz rozwinąć swoje skrzydła ? W głębi duszy wiesz, że na wiele stać, ale coś Cię powstrzymuje? Wiemy jak Ci pomóc! Przyjdź koniecznie na konferencję SUKCES BEZ GRANIC. Dzięki niej zaplanujesz swoje życie prywatne i zawodowe oraz zaczniesz pracować na swój sukces, który będzie oparty na zdrowych i trwałych fundamentach, a przede wszystkim będzie zbudowany na Twoich zasadach!

ZBUDUJ SWÓJ SUKCES KROK PO KROKU

Dzięki udziałowi w Konferencji:

Dowiesz się jak zwiększyć swoje poczucie własnej wartości

Jak pozbyć się ograniczających przekonań typu nie jestem wystarczająco dobra

Dowiesz się na jakich fundamentach i z jakich elementów będzie składała się Twoja droga do sukcesu

Dowiesz się jak stworzyć tzw. Peer group czyli grupę osób która będzie się wzajemnie wspierać

Poznasz emigrantki które już osiągnęły sukces w UK I podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami, wskazówkami I nie będzie to sukces pt. jak w jedną noc zarobić milion ale jak żyć życiem o którym marzyłam.

Odzyskasz moc sprawczą i lepiej zaczniesz sobie radzić z wyzwaniami

Zobaczysz jak medytacja może wpłynąć na Twoją codzienność

Poznasz wspaniałe kobiety, z którymi będziesz mogła zbudować relacje

Otrzymasz mnóstwo wsparcia i inspiracji

Kiedy zmienia się wszystko…

Może było tak, że pewnego dnia przyjechałaś do UK. Z sercem pełnym marzeń i wiary w lepszą przyszłość. Może miałaś siłę i motywację aby osiągnąć dużo. Może w Twojej głowie pojawiła się myśl, chcę spróbować nowego życia…

Może dziś jest tak, że myślisz sobie „nie jestem wystarczająco dobra”, :mój angielski jest niewystarczająco dobry”. Może Twoje życie nie ułożyło się tak jak planowałaś. Wiesz, że chcesz od życia więcej, ale jeszcze nie wiesz jak to nazwać. Nie wiesz od czego zacząć? Jaki mógłby być pierwszy krok? Może nie masz wokół siebie ludzi którzy Ci mówią „Tak dasz radę”

Jak być szczęśliwą Polką na emigracji? Jak być szczęśliwą mamą, partnerką? Jak awansować w pracy?

Na razie to wszystko może się wydawać nieosiągalne, ale pozwól Nam pokazać, że to może być Twoje życie. Perspektywa, którą chcemy Ci pokazać na Konferencji jest autentyczna i szczera. Nie damy Ci recepty na to jak zbudować wielomilionowy biznes w jedną noc (sorry nie przepadamy za tego typu coachingiem) ale pokażemy Ci że Twoja prawdziwa moc jest w Tobie. Pokażemy Ci, że wiesz, tylko czasem nie wiesz że wiesz. Zauważysz że to Ty jesteś ekspertką w swoim życiu i  nie urodziłaś się po to, aby spełniać oczekiwania innych ludzi.

Nie będzieMY Cię naprawiać, wiemy, że jesteś doskonała niedoskonałością. Jesteś wspaniała taka jaka jesteś. Naszym zadaniem na konferencji będzie zainspirować Cię, dać Ci jak najwięcej narzędzi psychologicznych abyś dokładnie wiedziała, jak zarządzać sobą i swoimi emocjami, jak wydobywać swoje zasoby, od czego zacząć budowanie sukcesu? Jak wspierać i otrzymywać wsparcie? Jak wzrastać każdego dnia, tutaj w Anglii.

Jesteśmy pewne, że dzięki udziałowi w konferencji spojrzysz na swoje życie inaczej, z innej perspektywy. W naszym życie bierzemy nasz pierwszy oddech i weźmiemy nasz ostatni. Wszystko co włożymy pomiędzy te dwa oddechy to nasze Życie. Jedyne, niepowtarzalne, prawdziwe. Twoje życie naprawdę może być wyjątkowe i wspaniałe. Na wiele rzeczy nie masz wpływu, ale na to co masz, możesz zrobić coś naprawdę pięknego!

Pamiętaj, że THE BEST MOMENT IS ALWAYS NOW! Nie czekaj, nie zwlekaj, nie szukaj wymówek tylko dołącz do nas dziś!

CO CIĘ CZEKA NA KONFERENCJI SUKCES BEZ GRANIC?

Prelekcja SUKCES TO TY:)

Mini-Warsztaty „ Twoja wewnętrzna siła i moc”

Panel dyskusyjny POLKA NA EMIGRACJI, CZYLI JAK ZROBIĆ SOBIE W ZYCIU SUKCES?- goście specjalni

Grupa wsparcia „peer group” praca z kartami rozwoju osobistego - tak karty dostaniesz na zawsze aby pracować nadal😊

Mini-Trening ale to niespodzianka😊

Plus ogrom wsparcia, inspiracji i motywacji w gronie babeczek takich jak Ty!

Kim jesteśmy, czyli jak powstał projekt SUKCES BEZ GRANIC?

Jesteśmy Angelina i Jola czyli kreatywny duet Polek- emigrantek😊. Angelina jest psychologiem, autorką książki, terapeutą a Jola jest inżynierem, mózgiem operacyjnym konferencji😊

Od wielu lat mieszkamy poza granicami Polski, pomagamy ambitnym Polkom, takim jak Ty, stworzyć takie życie o jakim marzą. Tak wierzymy i wiemy, że możesz osiągnąć dużo.

Pomysł zakwitł w głowie Angeliny która pracując indywidualnie z klientkami zauważyła, że 100% kobiet ma w głowie tzw. dwie twarze wstydu. Pierwszy nie jestem wystarczająco dobra, drugi za kogo ja się uważam aby mierzyć wyżej. W pewnym momencie Angelina z Jolą powiedziały dość, nie może być tak, że piękne, inteligentne, po prostu wspaniałe kobiety, pracują poniżej swoich ambicji, doświadczenia, edukacji tylko dlatego, że znajdują się poza granicami swojego kraju. To właśnie wtedy Angelina poprowadziła prawie roczny program DESIGN YOUR LIFE IN THE UK, resztę historii już znasz, a raczej sama ją napiszesz jeżeli dołączysz do Nas!

Jesteśmy tu dla Ciebie abyś stworzyła takie życie, o jakim dziś marzysz!

Konferencja SUKCES BEZ GRANIC dlatego będzie skuteczna bo będzie dedykowana Tobie, Twoim potrzebom i pragnieniom. Zastanawiasz się jak to? Przecież nie znacie mnie? Dzięki pracy Angeliny w klientkami w formie indywidualnej, warsztatowej czy szkoleniowej wiemy dokładnie z czym mierzą się Polki na emigracji. Nie pozwól aby cokolwiek Cię zatrzymało! Przyjdź na Naszą konferencję, zmień bieg swojego życia, zacznij pracować i robić to co kochasz. Rozwiń swoje skrzydła!

Program konferencji został sprawdzony w praktyce.

Program konferencji został sprawdzony w praktyce.

SUKCES BEZ GRANIC oparty jest na autorskim programie rozwoju osobistego, który Angelina realizuje od 2014 roku.

Metody, narzędzia i zadania, z których będziesz korzystać na konferencji oparte są na bazie nurtu skoncentrowanego na rozwiązaniu oraz coachingu opartego na transformacji. Metody te, zostały wielokrotnie zweryfikowane w praktyce przez kobiety współpracujące z Angeliną. Ich wartość i użyteczność w codziennym życiu docenili klienci sesji indywidualnych, grup wsparcia, uczestnicy kursów on-line Porozmawiajmy o Tobie.  

Dobre, trwałe i oczekiwane zmiany w Twoim życiu.

Dzięki Konferencji SUKCES BEZ GRANIC wykonasz ogromną pracę rozwoju osobistego:

Odzyskasz wiarę w siebie oraz we własne możliwość

Znajdziesz rozwiązania

Zbudujesz grupę wspierających Cię osób

Poczujesz spokój i harmonię

Zrobisz coś, czego nigdy wcześniej nie robiłaś

Zaczniesz śmielej i zuchwalej patrzeć w przyszłość

TYLKO OD CIEBIE ZALEŻY CZY ZACZNIESZ JUŻ TERAZ! CZY CHCESZ NAPISAĆ NOWĄ HISTORIĘ O SOBIE? CZY POTRZEBUJESZ ZMIANY? WSPARCIA? MOTYWACJI? DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ😊

Zobacz co mówią uczestniczki stacjonarnych szkoleń Angeliny Piechowskiej!