SZCZĘŚLIWSZY DOM {w 3 tygodnie} edycja letnia

Twój dom już Cię nie cieszy? Jesteś nim przytłoczona? 
Twoje mieszkanie jest wieczną prowizorką? Nie masz pomysłu jak je urządzić? Nadać mu klimat? Bałagan doprowadza Cię do szewskiej pasji? A może masz pomysły, ale decyzji brak? 

Marzy Ci się piękny, przytulny i funkcjonalny dom?

Pomogę Ci go stworzyć. A Ty będziesz chciała w nim być. 

W trakcie programu zadbasz o domowe:

PIĘKNO

Twój dom nareszcie będzie spójny z Tobą i opowie Twoją historię. Pokażesz swoją niepowtarzalną definicję stylu. Dowiesz się, co Ci się naprawdę podoba a co nie. Poznasz siebie i podkreślisz charakter wnętrza stylem i kolorem.

POTRZEBY

Twój dom stanie się Twoją oazą. Zadbasz, żeby zapewniał Ci komfort, żeby Cię "przytulał" i Ci służył. Poczujesz się w swoim domu naprawdę sobą, a powiedzenie "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" będzie od teraz Twoją dewizą.

PORZĄDEK

W Twoim domu pozostaną rzeczy, które kochasz, albo po prostu ułatwiają Ci życie. Sprawdzisz co jest Ci potrzebne, bez trudu rozstaniesz się ze zbędnymi rzeczami. Zadbasz, żeby wszystko w Twoim domu miało swoje miejsce i żeby wszystko było na miejscu.  

„Szczęśliwszy dom” to unikatowa kompozycja ćwiczeń coachingowych, praktycznych informacji i porad wnętrzarskich, prezentacji użytecznych narzędzi oraz różnorodnych inspiracji. Ania stworzyła niesamowity produkt, a jej zaangażowanie i szybkie reagowanie na potrzeby uczestników (np. nagrywanie prezentacji video na temat omawianych programów czy też dostosowanie arkuszy z ćwiczeniami tak, by można było je wypełniać bezpośrednio na komputerze) są godne podziwu! Niezwykle podobała mi się też uporządkowana struktura kursu, a mini wyzwania weekendowe były jak przysłowiowe „wisienki na torcie” i dodawały tej trzytygodniowej przygodzie niezwykłego charakteru.


Patrycja 

Pomogę Ci się urządzić po swojemu i wygodnie.

Tydzień 1

{Domowy audyt}

 

Poznasz potencjał swojego domu {i zaakceptujesz jego słabości}
Przypomnisz sobie kim jesteś, co się dla Ciebie w życiu liczy i sprawdzisz czy w Twoim domu jest miejsce na to co dla Ciebie ważne.  
Dowiesz się jak funkcjonuje Twój dom- narysujesz jego energetyczną mapę. 
Zrobisz "audyt" każdego pomieszczenia, korzystając z mojego przewodnika.
Sprawdzisz co działa i co nie działa w każdym pokoju (salonie, sypialni, kuchni, łazience, przedpokoju). 
Zadecydujesz co możesz zmienić w swoim domu, a na co nie masz wpływu. 
Zaplanujesz i wprowadzisz pierwsze zmiany w jednym wybranym pokoju.
 

Tydzień 2

{Inspiracja}

Znajdziesz swój pomysł na dom {nawet jeśli nie masz "zmysłu estetycznego}
Zdradzę Ci mój autorski przepis na dom z charakterem. 
Poszukasz inspiracji w swoich wspomnieniach, teraźniejszości i marzeniach. 
Dowiesz się jaki jest Twój styl i jak go pokazać w Twoim domu. 
Dowiesz się jak łączyć ze sobą meble i dodatki tak, aby było harmonijnie i ciekawie.
Odnajdziesz kolory, z którymi dobrze się czujesz i wybierzesz paletę kolorów dla całego domu.
Zrobisz "domową ściągę" dzięki której już zawsze będziesz wiedzieć co pasuje do stylu Twojego domu a co nie.

Tydzień 3

{Działanie}

"Uprzytulnisz, odgracisz" i stworzysz niepowtarzalny klimat.
Zaplanujesz zmiany "na już" i "na przyszłość". 
Wybierzesz "wnętrzarskie priorytety".
Pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy i wyeksponujesz skarby.
Poradzisz sobie z miejscami, które Cię denerwują a do tej pory nie miałaś siły się za nie zabrać. 
Wprowadzisz do swojego domu pierwsze zmiany.
Urządzisz parapetówkę i będziesz świętować nowe otwarcie. 
 
 

Bo dom masz w sobie...

Patrycja Stępel

Dzięki Ani wiele dowiedziałam się o sobie. Zastanowiłam się co jest najważniejsze dla mnie i dla mojej rodziny i czy sposób w jaki żyjemy to odzwierciedla. Zidentyfikowałam miejsca, które w pierwszej kolejności wymagają interwencji (zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i metaforycznym). Dowiedziałam się też jak to zrobić - jak celebrować codzienność i sprawić, by dom (rozumiany zarówno jako przysłowiowe cztery ściany, jak i zamieszkujące go najbliższe osoby) był źródłem zarówno energii jak i spokoju i wyciszenia.

Beata Nowicka-Misiewicz

Uwielbiam kurs "Szczęśliwszy dom w 3 tygodnie" za połączenie lekkości przekazu i przyjemności pracy z wielką dawką praktycznej wiedzy. W końcu wiem, co w moim domu nie gra i co ważniejsze, jak to teraz zmienić. Coś, co kiedyś wydawało mi się bardzo trudne okazało się dzięki Ani dość proste do zrozumienia i zastosowania. Polecam kurs z całego serca każdej osobie, która chce stworzyć spójne wnętrze, w którym będzie się po prostu dobrze czuła.

Edycja letnia 24 czerwca-15 lipca

21 LEKCJI

Kurs zawiera 21 lekcji. Na wykonanie każdej z nich poświęcisz nie więcej niż 30 minut. Wszystkie materiały (w formie aktywnych arkuszy, prezentacji, video) dostępne są na platformie internetowej. Dostęp do kursu uzyskujesz na zawsze :)

WARSZTATY LIVE

Spotkamy się na czterech warsztatach "na żywo" w zamkniętej grupie tylko dla Uczestniczek programu. Każdy warsztat poświęcony będzie jednemu z elementów harmonijnego domu (zgodnie z moim autorskim programem).

PREZENT

Prezent "na nowe mieszkanie" powędruje do Ciebie tradycyjną pocztą. Wylosuję dla Ciebie specjalną kartę, napiszę na niej dedykowaną sentencję i dołączę praktyczny drobiazg- niespodziankę. 

BONUS 1

{znika 10 czerwca}


Indywidualna sesja online "Kolory mojego wnętrza" o wartości 147 zł.  W trakcie sesji stworzysz idealną dla Ciebie paletę kolorystyczną. 

BONUS 2

{znika 14 czerwca o północy}


Skorzystaj z wyjątkowej propozycji cenowej. 
Uzyskasz dostęp do kursu z bonusami w promocyjnej cenie (297 zł zamiast 347 zł).

BONUS 3

{znika 17 czerwca}


Dostęp do kursu "Klucz do domu" (o wartości 127 zł), który wprowadzi Cię w temat tworzenia indywidualnej mieszanki stylu i koloru. 

Anna Gacka {Home&Life Coach}

Psycholog, coach, dekorator wnętrz.
Pomagam kobietom urządzić się od nowa. W domu i w życiu. Wierzę, że dom masz w sobie i możesz być szczęśliwa gdziekolwiek tylko chcesz. Wiem, że szczęście powstaje w Twojej głowie, w Twoich myślach, w Twoim pięknym umyśle. Wystarczy, że zaprosisz je do środka.

Bo dom masz w sobie...
{a mnie się marzy, żebyś go odnalazła}